Як поміняти пошту в Steam

Геймери і користувачі популярної ігрової платформи Steam, яка надає безліч ігор і їх оновлень, іноді задаються питанням, як поміняти електронну пошту в існуючому обліковому записі. На це можуть бути різні причини. Наприклад, ви хочете прив’язати обліковий запис до іншого поштою, тому що користування іншим ящиком для вас зручніше. Або ви втратили пароль, приводів, щоб змінити пошту в Steam, може бути безліч.

зміна адреси

Алгоритм зміни електронної адреси в Steam.

Покрокова інструкція

Розберемо докладно, як змінити пошту в стім. Щоб прив’язати іншу поштову адресу до вашого профілю, необхідно відкрити програму Steam, в якій ви купуєте і завантажуєте гри і поновлення. Якщо платформа не відчинені, то натискаємо на вкладку «Увійти в акаунт» і пишемо «Ім’я облікового запису», «Пароль» і тиснемо кнопку «Увійти». В клієнті сервісу, в лівому верхньому кутку, знаходиться панель вкладок. Вибираємо вкладку Steam і натискаємо на неї лівою клавішею миші. У списку, треба перейти на пункт Налаштування.

виклик Настройок

Після цього відкривається нове вікно. У ньому з лівого боку знаходяться перелік налаштувань. Вибираємо Аккаунт, перший в списку, і натискаємо на нього. З правого боку відкриється ім’я вашого облікового запису, адресу вашої поштової скриньки, який ви хочете змінити, настройки Steam Guard і відновлення пароля.

Меню Аккаунт

Тут натискаємо на рядок «Змінити контактну адресу ел. пошти ». У ньому набираємо пароль від облікового запису і новий e-mail. У нижньому рядку пишемо нову електронну пошту повторно і без помилок. Після цього внизу віконця натискаємо на кнопку «Далі».

зміна адреси

Після цієї команди на вказаний новий ящик має відправитися лист від служби Стім, яке містить в собі код для зміни пошти. У вашому браузері потрібно зайти в електронний ящик і відкрити вхідні повідомлення. Процес надходження листа може зайняти деякий час, але зазвичай приходить досить швидко. Також перевірте на всякий випадок папку зі спамом, щоб дізнатися, чи не настав повідомлення туди.

Лист відсилається від служби підтримки, і відправник вказується Steam Support. У повідомленні великим шифром повинен відображатися код у вигляді букв і цифр. Копіюємо його і повертаємося в додаток Стим. У рядку «Введіть код перевірки» вставляємо скопійований код і тиснемо «Далі». У наступному віконці вибираємо кнопку «Готово».

підтвердження

В результаті виконаних дій змінюється стару адресу електронної пошти на новий.

Підтвердіть e-mail

Але цих дій недостатньо. Вам ще слід знати, що потрібно підтвердити адресу електронної пошти. Підтвердження необхідно для того, щоб максимально збільшити захист аккаунта від злому і виконання необхідних операцій, наприклад, покупку ігор і т.д.

У програмі має бути виконати ті ж дії, що і при зміні e-mail. Вибираємо по черзі команди Steam — Налаштування — Аккаунт. У новому віконці перевіряємо, виставлений новий поштовий ящик і натискаємо лівою кнопкою мишки на рядок «Підтвердити адресу ел. пошти ».

підтвердити адресу

Відкривається нова вкладка «Підтвердження адреси ел. пошти », в якій треба натиснути клавішу« Далі ». Після цього знову заходимо в браузер і відкриваємо поштову скриньку. Шукаємо лист від служби підтримки розробника. У ньому буде посилання, натиснувши на яку, ви відкриєте сайт спільноти Стіма, де буде написано «Підтвердження поштової адреси. Успішно! »

На цьому вся процедура виконана, і ваш новий e-mail успішно зареєстрований. Підтвердити електронну пошту в Стим просто і для інших операційних систем. Всі процедури залишаються тими ж.

ВАЖЛИВО. Користувачам слід знати, що після зміни електронної пошти в стім не можна буде користуватися торговим майданчиком і здійснювати обміни і покупку предметів протягом п’яти днів.

Торгувати предметами можна через гаманець Steam Wallet, який при прив’язці до нового e-mail має обмеження, але не більше зазначеного терміну. Якщо не підтвердити електронну скриньку, обліковий запис буде не захищена сервісом Steam Guard, який забезпечує додаткову безпеку від злому, а також обмежує і утримує фінансові операції.

Проте, після невеликого терміну обмежень, ви зможете насолоджуватися тисячами новинок і ексклюзивних ігор, розміщених на онлайн-платформі Стим. Постійні оновлення, акції та знижки на ігри, які сервіс постійно вдосконалює для геймерів. Крім іншого, хороший форум і служба підтримки допоможуть вирішити будь-які проблеми. Всі незручності при очікуванні активації викликані турботою керівництва Стим про своїх клієнтів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector