Що робити, якщо Discord не встановлюється

ДІСКОРДІЯ — програма в більшості випадків невибаглива, ставиться навіть на найслабкіші машини, але іноді з’являються проблеми, коли ДІСКОРДІЯ видає помилку при установці. Ця стаття покликана висвітлити питання і допомогти стражденному насолодитися усіма принадами Говорилка.

неможливість інсталяції

Що робити, якщо говорилка не повинна встановлюватися.

Зазвичай, якщо Discord не встановлюється, то система видає помилку Discord installation has failed, що ж робити в такому випадку? Спочатку потрібно видалити абсолютно кожен процес, який відноситься до додатка, зробити це можна за допомогою диспетчера задач.

Кількома по панелі завдань правою кнопкою і вибираємо пункт «Запустити диспетчер задач». Далі переходимо у вкладку «Процеси» і шукаємо процеси, які хоч якось можуть ставитися до нашої програми. Викликати Диспетчер можна також через поєднання клавіш Ctrl + Alt + Delete.

повідомлення Windows

Якщо після цього помилка при установці Discord все ще з’являється, то необхідно видалити певні папки. Тиснемо клавіші Win + R, відкриється вікно «Виконати», де нам буде потрібно ввести по черзі дві команди:% appdata% і% localappdata%, ці команди приведуть нас до відповідних папках, де нам необхідно буде знайти відповідну директорію і видалити її.

Пошук директорії через меню «Виконати»

Перезапустіть комп’ютер.

Переходимо по спеціальному посиланню і викачуємо новий інсталятор з офіційного сайту.

ДІСКОРДІЯ ще не встановлюється? Ставимо адміністраторські права і сумісність для вашої версії Windows в папці «LocalAppData / Discord /». Якщо у вас раптом відкрита браузерна версія додатка, закрийте її обов’язково.

Налаштування сумісності з ОС Windows

висновок

Отже, у нас була помилка installation has failed Discord, як виправити її — ми розібралися, один із способів повинен був вам допомогти. Якщо це не допомогло, то переконаєтеся, вірно ви виконали рекомендації і чи всі способи вирішення випробували.

Якщо ж у з’явилися проблеми або питання після прочитання — напишіть в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector