Як отримати значки в стім

В Steam є особливий вид предмета. Його часом дуже важко зібрати і не можна продати. Це значок. Значки (Badges) видаються геймерам за їх ігрові та інші досягнення в сервісі. Кожен такий «бейдж» приносить певну кількість одиниць досвіду. А чим більше досвіду, тим вище левел профілю в стім. З підвищенням рівня гравці отримують додаткові можливості, знижки та інші приємні речі.

Отримання значків в Steam

Як і за що можна отримати значки в Steam.

типи значків

Всі «бейджи» бувають декількох типів.

 1. Ігрові. Їх найбільше. Кожна гра, яка використовує систему карток, видає користувачеві значок за їх повний комплект.
 2. Вислуга років. Цей дається за термін з моменту реєстрації. Відповідно, чим довше ви в стім, тим більше досвіду приносить такий значок. Приклад значка за вислугу років
 3. Кількість придбаних ігор.
 4. Ексклюзивні значки. Про те, як їх отримати — нижче.
 5. Секретні значки. Про них також нижче.
 6. Участь в різних розпродажах: чорна п’ятниця, зимові або літні.

Отже, як же отримати значки в стім?

Ігрові

Заробити ці бейджи найпростіше. Але при цьому всіх їх навряд чи вдасться зібрати рядовому геймеру. Всього в «Магазині» 269 сторінок з такими іграми. Як подивитися їх усі?

 1. Відкриваємо розділ «Магазин».
 2. Вводимо порожній пошуковий запит. Якщо не виходить, спочатку вводимо будь-яке слово, натискаємо Enter, потім стираємо запит і знову «Введення».
 3. Ставимо справа фільтри: «гри» і трохи нижче «з колекційними картками».

Пошук колекційних ігор

Нам виведуть всі ті ігри, для яких є отримання карток, а значить і отримання значків.

Отримати такий бейдж можна наступним чином: зібрати п’ять карток з однієї гри. Картки випадають за час, проведений в грі. Але при цьому з гри може випасти максимум три карти. Решта потрібно добути іншим способом. Як це зробити?

 • Обмін або покупка у інших гравців. Це основний метод отримання таких карток.
 • Купівля гри на стадії бета-тестування. За це вам може дістатися відразу чотири або п’ять карток.
 • Бустер-паки. Якщо якийсь геймер збирає всі картки з певною гри і робить значок, то вони випадковим чином дістаються іншому гравцеві. Чим вище ваш рівень, тим вище шанс, що бустер-пак дістанеться вам: 10-й левел — ймовірність вище на 20%, 20-й — на 40%, 30-й — на 60%, 40-й — на 80% , 50-й — 100%.
 • Кожні дев’ять доларів, витрачені в стім, також дають одну картку.

Значок за покупку ігор

Отже, зібравши повний комплект, ми отримуємо один такий бейдж. Окремо варто сказати, що вони бувають двох видів: звичайні і металеві (foil). Foil-значки видаються за отримання foil-карток. Збираються вони таким же способом, проте, випадають набагато рідше. Вірогідність випадання залізної карти приблизно 1%, як правило, навіть нижче, але у деяких досвідчених гравців досягає п’яти відсотків.

ексклюзивні знаки

Їх існує всього декілька, проте, кожен досить складно зібрати. У деяких випадках це вже навіть неможливо.

 1. Співробітник Valve. Отримати значок можна тільки в тому випадку, якщо ви працюєте в Valve. Ніяких інших способів для його придбання поки не винайшли. співробітник Valve
 2. Перекладач спільноти Steam. Тут, знову ж таки, потрібно стати перекладачем. Зробити це вже простіше, ніж влаштуватися на роботу в таку велику компанію.
 3. Розробник Steamworks. Steamworks Developer мають розробники, які просунули свій проект в Greenlight, чи то пак стали розробляти гри на Steamworks. Однак отримати його можна, якщо не є таким девелопером. Досить знайти користувача з таким знаком і попросити його додати вас в співрозробником. У всякому разі так отримує значок-розробник більшість гравців. Розробник Steamworks
 4. Бета-тестування. Для отримання цього знака просто купите гру на стадії бета-тестування і пограйте в неї. Крім нього існує значок «Картки бета». Його видають за тестування карток.
 5. Літній табір Steam. Зараз його вже не взяти нікому. Він видавався влітку 2011-го за отримання квитків за ігрові досягнення в цей період. Цілком можливо, що коли-небудь введуть знову щось подібне. Серед таких же значків, які вже не зібрати, «Велика полювання за скарбами», «Мішок картоплі», різні розпродажі за минулі роки. Літній табір Steam
 6. Значок Virtus Pro. Цей значок цікавий тим, що він видається за перегляд фільму подібно ігровим знакам. Необхідно купити фільм Over the dream ( «В зеніті мрії»). І подивитися його. За це вибиваються чотири картки, але для збору бейджа потрібно сім. Решта три найпростіше отримати через трейд. Після цього ви станете володарем рідкісного «Віртус про». Virtus Pro

«Відволікаючий маневр»

«Відволікаючий маневр» — це секретний значок в стім, отримати який можна зовсім незвичайним способом.

 1. заходимо в
 2. Через звичайний браузер переходимо на сторінку: steampowered.com/app/253750/
 3. Клацаємо мишкою в будь-якому місці сторінки.
 4. Вводимо «SEARCH» і тиснемо
 5. У вікні вводимо: 1v7531 — натискаємо «ОК».

Після цього з’явиться знак Red Herring або «Відволікаючий маневр». Це трохи чітерскіх прийом, але невідомо, як заробити бейдж по-іншому. Гравці знаходять у ньому відсилання до тієї самої Half Life 3, про вихід якої так довго мріють.

завдання спільноти

У Стиму існують особливі завдання спільноти, за які теж видаються значки. «Стовп спільноти» — виконана половина завдань, «Посол спільноти» — виконані всі завдання.

«Стовп спільноти»

Ось список всіх завдань:

 1. Вступити до групи.
 2. Порекомендувати гру.
 3. Додати будь-яку іграшку в список бажаного.
 4. Заповнити графу ім’я в профілі справжнім ім’ям.
 5. Оцінити файл в «Майстерні».
 6. Подивитися під час гри через оверлей керівництво Steam.
 7. Заробити значок.
 8. Помістити його в профіль.
 9. Зв’язати акаунти Стіма і Фейсбуку.
 10. Опублікувати знімок екрана з гри.
 11. Прокоментувати скріншот одного.
 12. Пограти в що-небудь.
 13. проголосувати в
 14. Підписатися на продукт в «Майстерні».
 15. Здійснити обмін.
 16. Використовувати зароблений за ігровий значок смайл в чаті.
 17. Опублікувати відео.
 18. Поставити аватар.
 19. Додати нового друга.
 20. Опублікувати статус, щоб його бачили ваші друзі.
 21. Купити що-небудь на торговому майданчику.
 22. Залишити повідомлення в обговореннях Steam.
 23. Встановити фон.

Це все завдання. Виконувати їх краще в такому ж порядку. В принципі, все досить легко. Ось, напевно, і все, що стосується значків в Steam. Досить цікава функція, яка дозволяє не тільки грати, але і переслідувати при цьому якусь конкретну мету.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector