Для чого потрібна програма Aimp і як нею користуватися

Напевно ви використовуєте спеціальні програмні продукти для кожного конкретного завдання, оскільки спеціалізоване ПО впорається значно краще. Цей принцип діє і для відтворення аудіофайлів на комп’ютері. У цій статті розберемося для чого потрібна програма Aimp і як нею користуватися. Давайте ж почнемо. Поїхали!

Стаття про плеєр аімпа

Інформація буде особливо корисна тим, хто тільки освоює ПК

Утиліта Aimp є музичний плеєр, призначений для того, щоб зробити прослуховування музики максимально приємним і комфортним. Цей плеєр по праву вважається кращим серед усіх безкоштовних продуктів такого роду. Далі в статті ви дізнаєтеся, чому це так і чому варто почати ним користуватися.

Процес установки програми

Галочки за бажанням можна прибрати

Почати потрібно, зрозуміло, з установки. Завантажити Aimp не складає ніяких труднощів. В інтернеті дуже багато посилань, за якими ви можете скачати цей плеєр. Процес установки досить тривіальний і мало чим відрізняється від інших додатків. Звертайте увагу на вибір різних режимів і функцій, не варто просто клікати «Далі» не дивлячись. Якщо не хочете, щоб в ваш браузер потрапив Яндекс.Бар, зніміть галочки з відповідних пунктів. В кінці виберіть мову / мови, якими вам зручно користуватися. Після цього почнеться установка, яка пройде дуже швидко.

Інтерфейс плеєра з музикою

В останніх версіях програми користувачам пропонується новий зовнішній вигляд

Потрапивши в головне вікно Aimp, насамперед потрібно налаштувати, персоналізувати всі параметри. Щоб відкрити вікно з настройками, клікніть по іконці у вигляді гайкового ключа, яка розташована вгорі.

Вхід в налаштування програвача

Вам припаде до душі гнучкість і тонкість налаштувань

По черзі переходь від пункту до пункту, змінюючи необхідні параметри. Щоб все аудіофайли автоматично запускалися в Aimp, перейдіть в розділ «Асоціація файлів» і відзначте пташками всі пункти. За допомогою кнопок «Задіяти» і «Застосувати», щоб зміни вступили в силу.

Параметри планувальника аімпа

На вибір кілька варіантів розвитку подій

У Aimp є дуже зручна функція автоматичного вимкнення комп’ютера, яка багатьом припаде до душі. Включивши її, ви зможете спокійно заснути під музику, знаючи, що ПК вимкнеться самостійно в заданий час. Крім усього іншого, ця утиліта дозволяє слухати радіо і навіть записувати ефір.

Також, якщо вам не подобається стандартний інтерфейс програми, його можна поміняти. Для цього існують так звані візуалізації. Встановлюються вони дуже легко і швидко. Спочатку потрібно завантажити архів з файлами теми. Потім скопіюйте всі файли в папку AIMP3 \ Plugins. Запустіть плеєр, а потім перейдіть до вікна візуалізації. Виберіть потрібну тему або плагін і насолоджуйтеся результатом.

Приклад візуалізації музики

Візуалізація під назвою Analog Meter (Classic)

Щоб оновити аімпа, відкрийте меню налаштувань і перейдіть в розділ «Оновлення». Далі, клацніть на кнопці «Перевірити», а потім «Завантажити оновлення». Скачайте інсталяційний файл, використовуючи Яндекс.Діск або будь-якої із запропонованих загрузчиков. Після завершення завантаження запустіть файл. Вкажіть шлях до папки з плеєром, увімкніть чи вимкніть додаткові настройки, потім клацніть по кнопці «Встановити». У вікні відзначте галочками ті формати, які будуть відкриватися програмою автоматично. Після закінчення установки ви отримаєте оновлений плеєр Aimp.

Тепер ви знаєте, що з себе представляє програма Aimp, які можливості і функції вона має, а також як налаштувати її під себе і оновити. Це програмний продукт набагато зручніше стандартного плеєра Windows, функціональні можливості якого дуже обмежені. Пишіть в коментарях була корисною для вас ця стаття і задавайте будь-які питання, що цікавлять по розглянутій темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector