Чому виникає помилка доступу до файлу 1C і як її усунути

Стабільна і оперативна робота з 1C — важлива умова для якісної і своєчасної підготовки необхідної звітності.

Але в разі збоїв файлової системи або в доступі до певних документів засмучуватися не варто. У більшості випадків причини такої проблеми несуттєві. Достатньо лише враховувати основні фактори, які можуть до них призвести.

Помилки доступу до файлу 1C

У статті нижче ми поговоримо про діагностику і усунення проблем підключення до файлів в 1С

Практично у всіх може виникнути помилка підключення до файлу 1Cv8.cdn. Можуть бути різні причини цієї проблеми. Але в будь-якому випадку не варто нервувати — практично завжди вдається їх усунути і відновити доступ до необхідних даних. Розглянемо найпоширеніші випадки.

1C помилка доступу до файлу — папка знаходиться на локальному комп’ютері

Першою і частою причиною на практиці стає знаходження потрібного файлу не на окремому сервері, а на своєму комп’ютері. В такому випадку комп’ютер не містить DNS-сервер, можлива втрата прав на папку з даними навіть після звичайного оновлення операційної системи. Через це втрачається мережевий доступ. Оптимальний варіант, щоб запобігти такій ситуації в майбутньому, все ж зберігати базу безпосередньо на окремому, налаштованому для роботи сервері.

1С помилка доступу до файлу — менш серйозні чинники локального користувача

Серед інших поширених причин можна виділити збої мережі на рівні роутерів, конекторів, через різних налаштувань брандмауера, антивіруса, які блокують необхідні мережеві підключення.

Для вирішення варто перевірити мережеві з’єднання, мережеве обладнання. Далі перевіряємо права на папку, в якій знаходиться база 1C. Перевіряємо мережеві настройки свого комп’ютера, антивірусне програмне забезпечення.

Якщо проблема повторюється, цієї проблеми в майбутньому слід спробувати встановити DNS-сервер стороннього виробника.

Далі прописуємо на інших комп’ютерах своєї мережі статичні IP-адреси. Вказуємо новий сервер в якості основного DNS-сервера. При управлінні мережі шлюзом прописуємо його як альтернативний.

Але все ж на майбутнє можемо рекомендувати розміщувати базу 1C на серверної ОС. Завдяки можливостям і особливостям такої платформи вдається уникнути подібних проблем при коректних налаштуваннях. Для цього покупка сервера навіть не потрібно — достатньо стандартного хмарного сховища.

Ми розглянули основні причини відсутності доступу до бази 1C, для їх усунення не потрібно безліч часу — просто трохи терпіння і діяти по нашій інструкції. Якщо зазначені способи не допомагають, потрібно більш комплексна і професійна діагностика ситуації, що склалася, краще звернутися за допомогою системного адміністратора.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector