Що робити, якщо з’являється помилка 1606 при установці AutoCAD

У будь-якому програмному забезпеченні можуть виникати певні проблеми на будь-якій стадії роботи (установка, активне використання, видалення, оновлення і т. Д.), На жаль, це стосується і відомої в певних технічних колах програми «AutoCAD». Однією, з найбільш часто зустрічаються, ситуацій є — помилка 1606 при установці Autocad. Текст помилки виглядає наступним чином: «Error 1606: Неможливо отримати доступ до мережного ресурсу». До слова, виникнути вона може на всіх версіях ПО (2004/2007/2012/2015).
Помилка 1606 при установці AutoCAD

Нижче будуть приведені варіанти і способи вирішення подібної помилки, але варто враховувати, що деякі з них мають на увазі внесення змін до реєстру, що при неуважному виконанні може привести до збоїв в роботі комп’ютера, тому дані способи слід застосовувати, не відхиляючись від інструкції.

Скористатися Microsoft Fixit

Відкрийте і встановіть утиліту «Microsoft Fixit» для усунення помилок в установці програм, скачати її можна з прикріпленого статті архіву або пройшовши по https://support.microsoft.com/ru-ru/help/17588/fix-problems-that-block -programs-from-being-installed-or-removed для скачування з офіційного сайту Microsoft.

Програма Microsoft Fixit

Вікно програми Microsoft Fixit

Принцип використання простий: завантажуємо, встановлюємо, виконуємо кроки, запропоновані утилітою.

Причина в облікового запису

Це найпоширеніша причина, внаслідок якої і виникає подібна неприємна ситуація.

Варто виділити кілька основних причин появи помилки:

1. Пошкоджено або продубльований профіль користувача:

Справа в тому, що при проведенні повторної інсталяції відбувається процес установки запрограмованої зв’язку між реєстром і папками профілю, і якщо раніше в ім’я користувача або найменування папки профілю були внесені зміни, доступ до вмісту буде відсутній, і саме тому не встановлюється Автокад, посилаючись на відсутність ресурсу.

Для виправлення ситуації перевірте наступні аспекти:

  1. Перевірте, чи не дублікатів папок профілю в форматі «% ім’я користувача% .імя_домена» або «% ім’я користувача% .імя_компьютера».
  2. Перевірте коректність значення і розташування активного профілю в підключенні «HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Autodesk \ AutoCAD \ R20.0 \ ACAD-E001: 409».

ВАЖЛИВО. Цей же з’єднання можливо спробувати видалити і далі запустити процес інсталяції заново, але всі призначені для користувача конфігурації будуть безповоротно втрачені. Тому даний варіант варто залишити на крайній випадок.

2. Обмежені права облікового запису

В операційних системах Windows 7/8 / 8.1 користувачі, чиї права були обмежені, не має права вносити зміни в папки, файли і записи реєстру. Але для коректної роботи «AutoCAD» потрібно необмежений доступ до файлів і папок, що знаходяться в каталозі «C: \ Users \% ім’я_користувача%» і до всіх записів і значенням ключа «HKEY_CURRENT_USER».

Для вирішення або наділіть поточну обліковий запис правами адміністратора, або створіть адміністраторську обліковий запис і спробуйте запустити процес установки з неї.

3. Не працює або заблокований Installer

Доступ до служби «msiexec» може бути недоступний, або служба може бути відключена зовсім.

Для того щоб перевірити працездатність служби, в командному рядку введіть команду «msiexec», якщо у відповідь не надійде повідомлення про помилку, модуль msi працює коректно.

Запуск команди «msiexec»

Запуск команди «msiexec»

Запустіть інсталятор вручну, для цього:

  1. Відкрийте пункт «Виконати» і введіть «services.msc», відкриється вікно «Служби». У списку знайдіть «інсталятор Windows» і кліком правої кнопки мишки викличте «Властивість».
  2. У рядку «Тип запуску», якщо вказано «Відключено», змініть на «Вручну» і нижче натисніть на кнопку «Запустити».

Властивості установника Windows

Властивості установника Windows

Якщо дані варіанти не допомогли, застосуєте перереєстрацію системних бібліотек, пов’язаних з «Win Installer». Для цього відкрийте «Блокнот» і помістіть в нього наступний текст, як на малюнку нижче:

Даний варіант відноситься до установки програми за допомогою «SMS» або об’єктів групової політики.

Необхідна повна відповідність зазначених значень в подключе реєстру «HKEY_USERS \ DEFAULT \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Shell Folders» має відповідати істині.

Т. е. Для «Local Settings» значення «F: \ Windows \ system32 \ Configuration \ ProfileSystem \ Local Setting», а для «Local AppData» значення «F: \ Windows \ system32 \ Configuration \ ProfileSystem \ Local Settings \ Application Data ». Шляхи та найменування можуть відрізнятися.

Причина в подключе реєстру

Якщо все вищеописане не допомогло і так і не встановлюється Autocad, слід перевірити правильність введених параметрів в підключити «HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ User Shell Folders» і «HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ User Shell Folders ».

User Shell Folders

спосіб 1

Виконайте команду «regedit.exe» і відкрийте шлях з другого вищевказаного підключа «HLM».

Запуск редактор реєстру regedit.exe

Запуск редактор реєстру regedit.exe

Пошукайте ключ з найменуванням «Common Documents» — його значення повинно бути «C: \ Users \ Public \ Documents». Якщо даного ключа немає, додайте його до типу «REG_SZ».

спосіб 2

Тут же перевірте всі шляхи, які вказують на «User», якщо зазначених папок не існує, створіть їх із зазначеними іменами.

Дана ситуація досить поширена, і 100% робочого варіанту немає, комусь допомагає виправлення реєстру, а кому-то просте створення адміністраторській облікового запису, ну а хтось просто чекає моменту, коли встановився «Fixit» і вирішив проблему автоматично.

У будь-якому випадку, для вирішення Error 1606 варто чітко слідувати вищеописаним інструкцій і застосувати їх в сукупності.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector