Як звернутися в службу техпідтримки Telegram

Незважаючи на те, що месенджер «Telegram» працює практично без збоїв, можуть виникати ситуації, коли потрібна додаткова технічна допомога. Наприклад, коли не працює якась функція, не спадає пароль активації не синхронізуються сполучення між пристроями, у вас вкрали телефон, до якого прив’язана обліковий запис «Telegram», або ж ви просто втратили SIM-карту. Ситуацій може бути безліч, і далеко не завжди їх можна вирішити самостійно. Більш просунуті користувачі можуть швидко знайти рішення в інтернеті, але якщо ви не володієте необхідними знаннями або навіть часом, то кращий вибір — написати в технічну підтримку «Telegram».

Як звернутися в службу техпідтримки Telegram

Звернутися до служби техпідтримки Telegram можна через додаток, сайт або Twitter.

У сьогоднішньому матеріалі ми розглянемо, як можна звернутися в технічну підтримку месенджера «Telegram». Розглянемо три працюючі способу.

Як звернутися в службу підтримки «Telegram»

Через меню програми

Якщо у вас є можливість увійти в свій аккаунт «Telegram» хоча б з одного пристрою, найкраще написати в техпідтримку прямо з меню програми. Як це зробити?

  1. Перейдіть в налаштування «Telegram». Для цього потрібно або зайти в меню налаштувань через бокове меню (на Android і комп’ютері), або перейти в відповідну вкладку в головному меню (на iOS). Головне меню
  2. Прокрутіть в самий низ відкритого вікна, де зможете побачити посилання «Поставити питання» ( «Ask a Question»). Перейдіть за цим посиланням. 
  3. Ви відразу ж побачите спливаюче вікно з попередженням, що підтримка надається добровольцями і що, швидше за все, доведеться почекати деякий час, поки вам дадуть відповідь. Також буде запропоновано прочитати відповіді на найбільш часті питання, або задати питання волонтерам. Оскільки вам потрібна відповідь живої людини, натисніть кнопку «Запитати волонтерів» ( «ASK VOLUNTEERS» англійською), або просто «Запитати». Формулювання може дещо відрізнятися в залежності від того, користуєтеся ви офіційним перекладом або неофіційними. Вибрати «Запитати»
  4. Відразу ж відкриється вікно нового чату, де ви можете задати потрібний питання. Максимально докладно розпишіть свою ситуацію, а також постарайтеся додати кілька скріншотів, які наочно демонструватимуть вашу проблему.
  5. Написати користувачеві і чекайте, поки вам дадуть відповідь. Залежно від складності питання, рішення можна чекати від декількох хвилин до декількох днів.

УВАГА. Попереджаємо відразу: краще все писати англійською мовою, оскільки російською вам, можливо, доведеться чекати відповіді набагато довше. Якщо ви не володієте мовою в достатній мірі, скористайтеся онлайн-перекладачем або попросіть своїх знайомих або друзів вам допомогти.

Через форму на офіційному сайті

Якщо ви не можете увійти в свій обліковий запис, скористайтеся спеціальною формою на офіційному сайті. Щоб написати звернення з її допомогою, виконайте наступні дії.

  1. Перейдіть по посиланню https://telegram.org/support.
  2. У першому, самому великому полі, яке підписано «Please describe your problem», максимально детально опишіть суть вашої проблеми. Описати суть проблеми
  3. В наступному полі «Your email» введіть свою адресу електронної пошти.
  4. У третьому полі «Your phone number» вкажіть свій номер телефону, на який ви реєстрували «Telegram», в міжнародному форматі.
  5. Натисніть кнопку «Submit», щоб відправити заявку.

УВАГА. Постарайтеся максимально правильно описати свою проблему на англійській мові, оскільки служба підтримки «Телеграм» працює в основному англійською, а через форму на сайті російською мовою вам навряд чи хтось відповість.

Через аккаунт в «Twitter»

Якщо ви не можете потрапити в свій обліковий запис «Telegram», але при цьому користуєтеся соціальною мережею «Twitter», можна звернутися за допомогою через офіційний акаунт служби техпідтримки. Для цього перейдіть в акаунт @smstelegram, який можна знайти за посиланням https://twitter.com/smstelegram, і відправте приватне повідомлення з описом проблеми. Не забудьте вказати номер телефону, до якого прив’язана обліковий запис «Телеграма». Надіслати повідомлення в Twitter

висновок

Ми розглянули всі можливі способи звернутися за технічною допомогою до служби підтримки «Telegram». Сподіваємося, що якщо у вас виникне ситуація, що вимагає сторонньої допомоги, ви зможете її вирішити. У коментарях розкажіть нам, чи доводилося вам звертатися в технічну підтримку «Telegram» і наскільки успішно було вирішене ваше запитання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector