Як вставити посилання в текст сторінки або запису

Велику частину часу за комп’ютером ми проводимо в інтернеті. Музика, фільми, книги, спілкування — у Всесвітній павутині є буквально все, чим цікавляться люди. Крім пошуку інформації, важливої ​​є можливість ділитися цією самою інформацією з іншими. Спеціально для цього і були придумані посилання. У цій статті докладно розглянемо, як вставити посилання в текст сторінки або запису. Давайте розбиратися. Поїхали!

Гіперпосилання в інтернеті

Почнемо з того, що розберемося з додаванням посилання на сторінку сайту за допомогою WordPress. Тут алгоритм дій наступний:

 1. Встановити курсор миші в потрібній області, де повинна розташовуватися посилання.
 2. Введіть назву для посилання і виділіть його.
 3. Натисніть кнопку «Вставити / змінити посилання» в панелі інструментів WordPress.
 4. Після того як відкриється спеціальне вікно, введіть адресу у відповідне поле і натисніть кнопку «Додати …»

У разі, якщо необхідно, щоб лінк відкривався не в тій же вкладці, а в новому вікні, відзначте пташкою пункт «Відкривати в новому вікні / вкладці».

Зверніть увагу, що вказується вами адресу линка обов’язково повинен містити (без лапок) «http: //».

Як додати посилання в wordpress

Тепер перейдемо до додавання посилань в текстовому редакторі Microsoft Word. Щоб швидко створити гіперпосилання, досить ввести адресу сторінки сайту і натиснути пробіл або Enter і Word автоматично зробить її активної (адреса буде виділено синім кольором).

Для створення настроюваної гіперпосилання виконайте такі дії:

 1. Виберіть текст або картинку.
 2. Перейдіть на вкладку «Вставка» і натисніть кнопку «Гіперпосилання» в розділі «Посилання». Або просто клікніть по об’єкту правою кнопкою миші і виберіть той же пункт з меню.
 3. У пункті «Посилання на» виберіть файл або веб-сторінку, в залежності від того, на що створюється лінк.
 4. Введіть адресу у відповідне поле або вкажіть необхідний файл у пункті «Папка».

За допомогою кнопки «Підказка» ви можете редагувати спливаючу напис при наведенні курсору на лінк.

Гіперпосилання в Word

Також ви можете створити гіперпосилання простим перетягуванням. Відкривши потрібний документ, перейдіть до веб-сторінці і клацніть правою кнопкою миші по об’єкту. Потім перетягніть його на Панель завдань і перемістіть курсор на документ, в який необхідно додати лінк. Відпустіть клавішу в тій області тексту, де ви хочете розташувати посилання, і натисніть «Створити гіперпосилання».

Якщо виникла необхідність послатися на конкретне місце в документі, то це робиться також просто:

 1. Вибір місця для гіперпосилання за допомогою стилю заголовка.
 2. Відзначте область тексту, на яку ви хочете посилатися.
 3. Перейдіть на вкладку «Вставка» і клацніть на кнопці «Закладка».
 4. Вкажіть ім’я закладки та натисніть «Додати».

Закладка в Word

Усе. Готово!

Дуже часто виникає необхідність в додаванні посилань в соціальній мережі ВКонтакте. І якщо з додаванням зовнішніх лінків все зрозуміло (копіювати-вставити), то з внутрішніми все набагато складніше і велика частина користувачів не має жодного уявлення про те, як це робиться. Насправді нічого складного тут немає.

Для створення посилань на Вікі-сторінки необхідно вказати назву або ID сторінки ось в таких дужках: «[[]]». Щоб редагувати текст лінка, потрібно вводити його після знака «|» (вертикальний слеш). Виглядає це так:

[[Page0123456 | Текст]]

Для додавання посилання на сторінку іншої групи пропишіть: club_id групи: назва сторінки. Виглядати це повинно так: «[[club12345: Новини]]».

Також ви можете створювати якоря — лінки на певні області сторінки. У цьому випадку все робиться практично аналогічно вищерозглянутого способу. Тільки вказувати потрібно не назву сторінки, а заголовок. Перед заголовком необхідно поставити «#» (дієз, решітка). Тема є міткою якоря. Наприклад, «[[# другий розділ | другий розділ]]».

У цьому випадку обов’язково потрібно вказувати текст після вертикального слеша, щоб лінк відображався коректно. Також зверніть увагу на те, що користувачі браузера Opera зможуть користуватися тільки тими якорями, у яких мітки були прописані латинськими літерами або цифрами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector