Що робити, якщо не можна додати друга в Steam

Ви тільки поставили клієнт, і додати друга в стім вам не можна. У вас повинна бути хоча б одна куплена гра. «Я не встиг зайти, а вони вже хочуть грошей!» — скажете ви. Один друг може додати вас сам. Просто попросіть його. Якщо друзів у вас багато, то читайте далі.

Додавання друзів

Як вирішити проблему з додаванням одного.

Купівля

У Стиму є безкоштовні продукти. Увійдіть в меню Магазин → Ігри → Безкоштовно. Потім виберіть потрібну строчку і натисніть Грати. Якщо вам не потрібні поки гри, шукайте щодо мінімального розміру. Скочується швидше. Природно, шанс потрапити на щось адекватне буде малий. Магазин зацікавлений в прибутку. Тому краще читайте наступний абзац.

Купити безкоштовну гру

Інший варіант: купити дешеву гру. Класичні програми не старіють. Навіть в наші дні цікаво пограти в серію Elder Scrolls, постріляти в Half-Life 2 або просто пограти в щось, незаслужено забуте ринком. З стратегій Civilization різних версій, Company of Heroes. Можливо, пограти в оnline MMORG. Рубилкой монстрів Torchlight. Перша дешева, версія барвиста і різноманітна. Полазити на ag.ru, наприклад. Для нових оглядів краще подивитися інші сайти, але старі речі висвітлені докладно. Подивіться розділ в меню: Золотий пантеон.

Для линуксоидов і шанувальників надкушеного яблучка вибір напрочуд великий. Давно минули часи, коли єдиною ігровою платформою була Windows. Вона як і раніше лідирує, але інші не залишаються без розваг.

знижки

Навряд чи вас розорить сума до 300 рублів, а на стару гру можна отримати знижку. Також може бути, що в цей час триває акція, і можна буде побачити в магазині низьку ціну. Вийде гарна розвага і партнер разом.

Проблеми з людьми

Ще одна причина може бути в тому, що вас заблокували або, навпаки, ви. Крім того, доданий може забути, проігнорувати ваш запит на додавання. Перевірте покупку ігор і наберіться терпіння. Нагадайте йому про себе поза магазином, по скайпу, телефону. Додавати в друзі в steam ви тепер можете, і справа в самій людині.

Виходить в додаванні немає нічого складного. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector