Чому Яндекс Транспорт не вказує автобуси

Багато з користувачів вже встигли по достоїнству оцінити всі переваги додатки від Яндекса. Ви можете бачити, коли приїде потрібний транспорт, побудувати оптимальний шлях до необхідної точці. Але запустивши один раз додаток, ви можете з подивом виявити, що воно не працює. Що ж сталося? Нижче ми розберемо, чому «Яндекс.Транспорт» іноді не показує міські автобуси, і що необхідно зробити для вирішення проблеми.

Чому «Яндекс.Транспорт» не відображає суспільний транспорт

Як відомо, мобільний додаток «Яндекс.Транспорт» побачило світ у 2014 році. З тих пір воно пережило не одне оновлення, і істотно розширило свій функціонал. Покриваючи спочатку приблизно з десяток міст, воно швидко збільшило кордону покриття, і нині включає десятки міст як в РФ, так і за кордоном.

Яндекс Транспорт
Додаток продовжує поповнюватися новими можливостями

Як і будь-який продукт, «Яндекс.Транспорт» не позбавлений шорсткостей і збоїв в роботі. Зокрема, під час запуску програми можуть раптово перестати відображатися піктограми автобусів, які прямують по заданих маршрутах. Дисфункція може статися як при першому запуску програми, так і в ході вже звичних запусків. Автобуси можуть не відображатися, або користувача і зовсім чекає білий екран.

Автобуси не відображаються Яндекс Транспорт
У деяких випадках автобуси перестають відображатися

Причини того, чому додаток від Yandex не вказує автобуси, можна звести до наступного:

Причини: Особливості:
Системні помилкиДодаток встановлено на гаджет некоректно, або стався випадковий збій в роботі.
збій сервераСервера «Яндекс.Транспорт» працюють нестабільно, або перевантажені.
Система «Яндекс.Транспорт» в вашому місті відключенаТакими причинами можуть бути небажання ряду перевізників працювати з системою, неможливість місцевими службами адмініструвати і обслуговувати додаток і так далі.
Проблеми з оновленнямЧергове оновлення було встановлено некоректно або мало нестабільним функціоналом. Також може відбутися збій при роботі кеша додатки.

Давайте розберемо, як можна виправити проблему з відображенням автобусів в вашому мобільному телефоні.

Читайте також: Чи не вдалося побудувати маршрут: не можна проїхати в Яндекс.Навігатор — що робити.

Почекайте якийсь час, якщо програма не завантажує маршрути

Якщо дисфункція носить випадковий характер, то вона може бути пов’язана з проблемами в роботі серверів Яндекса. Рекомендуємо почекати якийсь час, поки підтримка компанії не відновить працездатність серверів.

зачекайте
Почекайте якийсь час

Перезапустіть ваш гаджет для усунення проблем з Яндекс.Транспорт

Проблема в роботі «Яндекс.Транспорт» може бути викликана випадковим збоєм в роботі телефону або самого додатка. Для усунення дисфункції рекомендуємо перезавантажити ваш девайс. Стандартна перезавантаження здатна відновити нормальний функціонал додатка, і ви зможете і далі користуватися його можливостями.

перезавантажте телефон
Перезавантажте ваш девайс

Переінсталюйте додаток, якщо автобуси не показуються

Досить ефективним способом відновити роботу Яндекс.Транспорт є повна перевстановлення програми. Видаліть його стандартним шляхом, перезавантажте ваш девайс, а потім встановіть свіжу версію програми з Плей Маркет або Еп Стор. Після цього автобуси повинні знову відображатися.

Яндекс Транспорт Плей Маркет
Встановіть свіжу версію програми з Плей Маркет або Еп Стор

Перевірте, чи не відключений чи «Яндекс.Транспорт» в вашому місті

У деяких випадках робота сервісу в вашому місті може і зовсім не підтримуватися. Рекомендуємо звернутися в довідкову службу Яндекса і поцікавитися, чи працює опція в вашому місті.

Очистіть кеш додатка

Рекомендуємо очистити кеш додатка «Яндекс.Транспорт». Для цього перейдіть в розділ «Додатки» вашого телефону, знайдіть там сервіс, і увійдіть в його налаштування. Натисніть там на «Очистити кеш».

Очистіть кеш Яндекс.Транспорт
Очистіть кеш додатка

Чи залишиться запустити додаток знову і перевірити його працездатність.

Дочекайтеся виходу чергового оновлення

Яндекс іноді не показує громадський транспорт через некоректне оновлення, яке може бути встановлено на ваш гаджет. Рекомендуємо дочекатися наступного оновлення, зазвичай в них розробники патчат помилки, допущені в минулих апдейтах.

Напишіть в технічну підтримку Яндекса, якщо не видно автобуси

Якщо нічого не допомагає, рекомендуємо звернутися в технічну підтримку Yandex. Це можна зробити як за допомогою самого додатка «Яндекс.Транспорт», так і заповнити спеціальну форму зворотного зв’язку, після чого дочекатися офіційної відповіді.

Техпідтримка Яндекса
Заповніть форму зворотного зв’язку на сайті

Це корисно знати: що робити, якщо платіж не пройшов через технічну помилку в Яндекс.Деньги.

висновок

У нашій статті ми розібрали, чому додаток Яндекс.Транспорт іноді не показує міські автобуси, і як виправити проблему. Виконайте перелічені нами поради, це допоможе виправити функціонал програми на вашому мобільному девайсі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector