Webalta Toolbar — що це за програма і як її видалити

Багато користувачів скаржаться на програму Webalta, яка раптово з’являється на комп’ютері без всякого бажання власника ПК. Все, що вона робить — додає панель в браузер і рядок для пошуку. Особливої ​​шкоди від неї немає, але вона займає корисний простір як у вікні браузера, так і на жорсткому диску. У цій статті докладно розглянемо, що за утиліта Webalta Toolbar і як її видалити з електронної обчислювальної машини. Давайте розбиратися. Поїхали!

Для початку доцільно сказати, що незалежно від того, який браузер ви використовуєте, в ньому може з’явитися цей Toolbar. У користувачів, що зіткнулися із зазначеною проблемою, виникає логічне запитання: як Webalta потрапила на комп’ютер? В першу чергу відзначимо, що це не вірус і дану програму встановлюють самі користувачі. Так, саме так. Під час установки будь-яких додатків обов’язково звертайте увагу на пункт «Додатково» або «Розширені настройки». Як правило, саме там знаходиться список утиліт, які як би непомітно встановлюються на ваш ПК. Перейшовши у вікно розширених налаштувань, ви зможете зняти галочки з непотрібних додатків, в тому числі і Webalta. Як наслідок — запобігти появі вірусних програм на комп’ютері.

Webalta ноутбук вірус

Будучи шкідливою програмою, Webalta витрачає ресурси вашого ПК.

У тому випадку, якщо паразит Toolbar вже потрапив на ПК, ви можете позбутися від нього за допомогою способів, які будуть детально розглянуті далі в статті.

Насамперед слід деінсталювати Toolbar з системи. Відкрийте «Панель управління», знайдіть там пункт «Видалення програми» і натисніть на нього. У списку, необхідно вибрати «Webalta Toolbar» і натиснути кнопку «Видалити». Тепер перезавантажте комп’ютер і переконайтеся, що утиліта зникла. Також для видалення ви можете утилізувати спеціальні програми, якщо з якихось причин вас не влаштовують вбудовані засоби Windows.

Панель управління - Видалення програм

Наступним кроком буде чистка реєстру, яку необхідно виконати, щоб повністю позбутися від утиліти. Для цього відкрийте вікно «Виконати» (за допомогою комбінації клавіш Win + R) і пропишіть «regedit». Потрапивши в вікно Редактора реєстру, перейдіть в меню «Правка» і виберіть пункт «Знайти». В поле для пошуку введіть «webalta» і натисніть кнопку «Знайти далі». Тепер необхідно по черзі видалити кожен знайдений файл, пов’язаний з webalta. Просто клацаєте про вибраний елемент правою кнопкою миші і вибираєте «Видалити». Щоб оновити результати пошуку, натисніть клавішу F3. Потім знову видаліть все, що знайшлося. Виконуйте такі дії до тих пір, поки пошук не перестане знаходити що-небудь зв’язок із відповідним додатком.

Пошук Webalta в реєстрі

Для чищення реєстру ви можете експлуатувати спеціальні утиліти, такі як CCleaner, які зроблять чищення набагато швидше, при цьому без вашої участі. Однак, зробити це вручну все-таки надійніше.

Навіть після виконаних операцій на комп’ютері все ще можуть залишитися непотрібні файли програми. Щоб позбутися від них, введіть «webalta» в пошуку Windows і зітріть всі знайдені системою фали.

Ця програма має цікаву особливість, яка дозволяє йому прописувати себе в браузерах. Це, в свою чергу, дає утиліті можливість завантажуватися навіть в тому випадку, якщо ви повністю видалили Toolbar і вичистили реєстр. Щоб виправити це, видаліть всі ярлики веб-оглядачів та створіть їх заново або скористайтеся іншим способом — відредагуйте існуючі. Виберіть ярлик браузера і відкрийте його властивості. Потім перейдіть на вкладку «Ярлик». Зверніть увагу на поле «Об’єкт». Після шляху до файлу веб-оглядача не повинно бути інших записів, якщо вони є, зітріть їх і натисніть «Застосувати».

Крім того, слід деінсталювати Toolbar з самого браузера. Щоб зробити це, перейдіть у вікно розширень використовуваного вами браузера, знайдіть непотрібне додаток і видаліть його.

Відкрити параметри Chrome

Наведені в статті способи повинні позбавити вас від надокучливого вірусного Toolbar. Обов’язково будьте уважні при установці програм в подальшому, щоб знову не довелося позбуватися від непотрібних додатків. Пишіть в коментарях, чи допомогла вам стаття вирішити проблему, і задавайте будь-які питання, що цікавлять по розглянутій темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector