Кращі програми для зниження пінгу

Напевно, кожен сучасний користувач неодноразово стикався з проблемою затримки передачі пакетів між серверами і комп’ютером, при цьому найбільше відчувають незручності геймери. Лаги під час ігрового процесу можуть призвести до неприємних для персонажа наслідків, тому щоб уникнути таких ситуацій використовуються всі можливі засоби, включаючи методи правки реєстру операційної системи, куди краще не лізти без відповідних навичок. Полегшити завдання користувачеві покликані спеціальні програми для зниження пінгу, вони здатні зменшити затримки за рахунок внесених змін в параметри з’єднання мережі, аналізу і контролю трафіку.

Кращі програми для зниження пінгу

ТОП програм для зниження пінгу.

З термінологією в даному випадку невелика проблема. Насправді, Ping є утилітою, диагностирующей якість з’єднання в мережах, що базуються на моделі TCP / IP, це ж назву носить і сам запит. У народі пінгом називають і час, який витрачається на передачу пакетів інформації від клієнта до сервера, і час на передачу назад (вимірюється в мілісекундах). На затримки обміну даними впливають різні фактори і причиною тому можуть бути як проблеми на стороні провайдера, так і комп’ютера. Як би там не було, головним джерелом лагов в мережевих іграх є саме час виконання передачі інформації.

Щоб забезпечити зниження пінгу, в першу чергу виключають паралельний запуск додатків, які демонструють високу мережеву активність. Також гальмувати обмін даними може робота програмного забезпечення, що пожирає трафік, на інших пристроях, що використовують цю ж мережу. Мережеву активність запущених процесів можна подивитися, звернувшись до Диспетчер завдань у вкладці Швидкодія — Моніторинг ресурсів. Показувати великі значення здатний різний софт, наприклад, антивірус, викачує оновлення баз, торрент-клієнт або інший додаток, в тому числі під личиною системних процесів, що показують надмірну активність, може ховатися вірус. З шкідливим ПЗ все зрозуміло, його слід усунути.

Далі потрібно відкоригувати список автозавантаження, прибравши звідти всі зайві програми. У разі затримок з причини застарілого драйвера мережевої карти, його необхідно оновити. Не зайвим буде також перевірити, наскільки якісно провайдер поставляє послуги, протестувавши швидкість з’єднання за допомогою одного зі спеціальних онлайн-сервісів. Для перевірки пінгу також використовується команда ping, введена в командному рядку. Якщо мова йде про онлайн-іграх, то зазвичай в їх інтерфейсах відображається середнє або максимальне значення, тому можна не морочитися пошуком способів перегляду інформації про затримки. Існує маса способів, як зменшити пінг вручну, змінюючи параметри засобами системи, налаштовуючи мережу і проводячи інші шаманські ритуали. Зараз же зупинимося на софт, що забезпечує зниження інтервалу між передачею інформації.

Кращі програми для зниження пінгу

Принцип дії такого софта полягає у змінах, внесених до реєстру ОС, налаштування з’єднання або інтеграції в мережеві протоколи, що дозволяє прискорити обробку пакетів, отриманих від серверів.

cFosSpeed

Програма з великим набором можливостей, що сприяє оптимізації інтернет-з’єднань за рахунок збільшення пропускної спроможності і розподілу трафіку. Таким чином, досягається висока швидкість обміну даними і зниження пінгу. Програма надає пріоритет більш важливим процесам, підвищує якість зв’язку в VoIP, скорочує затримки в онлайн-іграх, забезпечує швидке скачування файлів. Ще одна перевага cFosSpeed ​​- можливість роботи з будь-яким інтернет-з’єднанням. Крім того, софт показує статистику використання каналу, що дозволяє користувачеві бачити, яке з додатків відрізняється найбільшою активністю.

cFosSpeed

Leatrix Latency Fix

Безкоштовна утиліта, що дозволяє знизити пінг в онлайн-іграх шляхом невеликої корекції записів реєстру. Суть її дії лежить у відключенні опції Windows, яка обмежує обсяги прийнятої інформації від серверів. Це значно прискорює прийом / відправлення даних, що безпосередньо впливає на продуктивність і зменшення затримок. Фікс гідно оцінений геймерами таких ігор, як Warcraft, Dota 2 і їм подібних. Налаштування, внесені в систему можна скасувати, для чого потрібно скористатися кнопкою Remove при повторному запуску утиліти.

Leatrix Latency Fix

WTFast

Програма для зменшення пінгу, грамотно встановлює пріоритет і збільшує швидкість з’єднання при онлайн-іграх. Сервіс WTFast — це ігрова приватна мережа (GPN), розроблена для MMO геймерів, вона дозволяє мінімізувати втрати даних при здійсненні процесу передачі. Софт поширюється на комерційній основі, але доступна демоверсія, діюча місяць безкоштовно. До мінусів використання можна віднести несумісність з деякими іграми.

WTFast

Throttle

Безкоштовний додаток для оптимізації параметрів модему і операційної системи, дозволяє підвищити швидкість інтернету за рахунок внесення корективів до реєстру і системні настройки. Throttle відрізняється просто виконаним інтерфейсом і легкістю в експлуатації. Утиліта працює на всіх версіях ОС Windows і з будь-якими типами з’єднань.

Throttle

TCP Optimizer

Багатофункціональна програма для настройки параметрів TCP / IP на різних версіях Windows, в тому числі ранніх. Утиліта TCP Optimizer розраховує RWIN / BDR, визначає MTU (maximum transmission unit), дозволяючи встановити краще значення, відновлює мережеві настройки з урахуванням особливостей операційної системи. Програма проста у використанні і підходить як для новачків, так і для досвідчених користувачів.

TCP Optimizer

FixPinger

Простий фікс для оптимізації ігрового процесу, який користується великою популярністю серед геймерів і дозволяє знизити пінг в іграх Counter Srike, Half Life і модах, що базуються на них. Інтерфейс відсутня, для використання даної програми досить просто встановити її в папку з грою і активувати за допомогою командного рядка. Для зниження пінгу використовується клавіша F1.

FixPinger

WOT Ping Clusters

Ефективне програмне рішення для любителів Word of Tanks. Робота мода заснована на підборі оптимальних серверів WOT зі стабільними показниками відгуку, при перевірці знаходить найкращий варіант в регіоні користувача, надаючи вибір відповідного кластера. Модифікація безкоштовна і відрізняється простим, привабливим інтерфейсом.

WOT Ping Clusters

WoWPing

Даний проксі-сервіс для зниження пінгу підтримує велику кількість комп’ютерних ігор, працює на актуальних версіях операційних систем і відрізняється хорошою сумісністю з ними. Забезпечує збереження пакетів інформації при передачі, направляючи їх в обхід проблемних ділянок, може працювати через фаєрвол, що дозволяє грати в обхід мережевих обмежень. Додаток WoWPing має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і простий в освоєнні навіть новачком.

WoWPing

Використання програм для зниження пінгу не дає стовідсоткову гарантію зменшення затримок, оскільки існує також пряма залежність від ресурсів комп’ютера і постачальника інтернету. У деяких випадках може допомогти тільки зміна обладнання або провайдера, хоч це і крайні заходи. При цьому в більшості випадків спеціальні додатки успішно справляються зі своїм завданням.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector