Кращі програми для розпізнавання музики

Скільки разів ви чули відмінну пісню, але не змогли дізнатися її автора або назву? Такі ситуації трапляються дуже часто, тому що музика супроводжує нас практично на кожному кроці. Рішенням проблеми є програми для розпізнавання музики. Це дуже популярні сервіси, які в лічені секунди визначать назву треку не тільки зі звуків з динаміків, але навіть з мотиву користувача.

Кращі програми для розпізнавання музики

ТОП програм для розпізнавання музики.

Shazam

Shazam — одне з найпопулярніших в світі додатків для розпізнавання музики, що використовується більш ніж 100 мільйонами власників мобільних телефонів. Ця програма була сильно просунуте в магазині Windows 10 як «новий Shazam» для цієї системи. У Shazam є одна важлива зміна: починаючи з останньої версії, це додаток стало універсальним, і вже в настільній версії містить всі функції з телефону.

Shazam — одна з найстаріших служб, що працюють на ринку мобільних телефонів. Перша версія була введена в дію в 2002 році у Великобританії. Цей софт, що розпізнає музику з відео, в епоху погано доступного мобільного інтернету мало користувався популярністю. Щоб скористатися послугою, користувачеві потрібно було подзвонити по телефону 2580 і програвати мелодію 30 секунд. Після автовідбою все, що потрібно було зробити, це дочекатися SMS з інформацією про співака і назвою пісні. Для зв’язку з серверами по розпізнаванню музики по звуку мобільна версія Shazam також використовувала класичний мобільний інтернет. У тому ж році вони представили розроблене для пристроїв Android додаток, а також можливість покупки пісень.

Shazam

До кінця 2009 року Shazam був завантажений 10 мільйонів разів в 150 країнах на 350 операторах. З тих пір мобільний додаток і надається послуга були покращені і збагачені такими механізмами, як інтеграція з Facebook і Twitter, можливістю прослуховувати пісню, яку шукали, використовуючи Spotify або відкриваючи плейлист на основі музики. Також був представлений варіант для ПК і Mac.

Як працює Шазам

За удаваним простим способом роботи програми ховається дуже передова технологія. Протягом 10 секунд після прослуховування пісні додаток створює свій звуковий відбиток — графічну інтерпретацію амплітуди частот, т. Е. Спектрограму. Інформація, отримана таким чином, відправляється на сервери централізованого обслуговування, де дані, зібрані пристроєм користувача, порівнюються з базою даних більше 11 мільйонів пісень. У разі знаходження збігається шаблону інформація, яка повинна містити назву пісні і її виконавця, передається за запитом. Програма розпізнавання музики для Windows пропонує:

  • відновлений механізм розпізнавання музики, що дозволяє точніше «шазамірованіе»;
  • абсолютно новий інтерфейс, розроблений спеціально для комп’ютерів з Windows 10;
  • підтримка Cortana — використовуючи команду «Shazam this», ви можете відразу почати розпізнавання грає пісні;
  • нові сторінки музичних треків з доступом до текстів, музичним відео і рекомендацій;
  • сторінка з новинами, включаючи кращі відеокліпи, інтерв’ю і навіть більше матеріалів від художників, які були визнані в Шазам;
  • функція LyricPIay, яка відображає текст пісні.

Shazam LyricPIay

І, на жаль, вся універсальність на цьому закінчується — онлайн додаток на комп’ютер, не дивлячись на рекламу магазину, залишилося в старій версії, інформація не синхронізована, а «шазами» з телефону не відображаються в настільному додатку і навпаки. Цілком можливо, що в найближчому майбутньому нова версія також буде доступна в магазині для мобільних пристроїв.

Шазам на комп’ютері

Додаток, розроблене для Windows 8, 8.1, працює аналогічно мобільному варіанту. Створена для плиткового інтерфейсу програма може бути завантажена з Windows App Store. При першому запуску програми вам буде запропоновано отримати доступ до мікрофона і налаштувати його. Версія Windows Shazam набагато гірше в функціональності. Тут немає вкладки сі списками Top, немає інтеграції з сайтами соціальних мереж. Крім того, обсяг інформації, яка відображається в відношенні певних пісень, більш скромний. З розпізнаванням пісень додаток для ПК справляється так само, як і його мобільний аналог.

В цій послузі важко знайти будь-які недоліки, тому що вона виконує своє завдання краще, ніж всі інші. Її використання дуже просто, пошукова система інформації про пісні працює миттєво, інформація, пропонована користувачеві, є всеосяжною. У службі не потрібно створювати обліковий запис, щоб використовувати основні функції програми.

Windows Shazam

Tunatic

Tunatic — цікава програма з незвичайним додатком. Грунтуючись на шаблоні звуку, вона може розпізнати назву і виконавця пісні. Програма трохи важить і дуже проста у використанні, хоча відсутні багато мов. Вона може розпізнати більшість пісень. Але в базі даних містяться далеко не всі пісні. Для правильної роботи все, що вам потрібно — це підключення до Інтернету. Завантажте програму і встановіть її. Після запуску з’явиться невелике фіолетове вікно. Після натискання на лупу в лівій частині екрана програма почне розпізнавати пісню. Існує велика ймовірність того, що на мікрофоні в комп’ютері є встановлена ​​опція запису. Якщо це так, програма розпізнає тільки пісні, що йдуть на мікрофон (корисно, коли ви хочете дізнатися назву треку в телевізійній рекламі або пісні на радіо).

Tunatic

Після налаштування утиліти можна почати розпізнавати пісні. Увімкніть музику або фільм і натисніть на збільшувальне скло в лівій частині Tunatic. Через деякий час з’явиться назва треку та ім’я виконавця. Можливо, завдяки цьому додатком в коментарях на Youtube буде значно менше запитань про назву пісні.

  1. Якщо комп’ютер не обладнано вбудованим мікрофона, необхідно підключити зовнішній. Сучасні ПК мають відповідний слот на передній панелі.
  2. Тепер потрібно встановити додаток Tunatic. Зробити це можна, запустивши значок установника і прийнявши умови ліцензії «Далі», а потім «Встановити». Після установки відкриється вікно програми.
  3. Перевірте, чи працює мікрофон — просто скажіть кілька слів. Якщо синя лінія у вікні програми приймає хвилясту форму, перейдіть до пункту 4. В іншому випадку клацніть правою кнопкою миші по вікну Tunatic і виберіть «Налаштування» в контекстному меню, а потім «Налаштувати». У вікні настройки мікрофона Windows повзунок регулятора чутливості вгору, перевіряючи, чи не відключений мікрофон.
  4. Тепер можна спробувати Tunatic: коли радіо або програвач передасть пісню, піднесіть мікрофон до динаміка і натисніть на значок зі збільшувальним склом (Search). Tunatic підключиться до Інтернету, і ви побачите повідомлення «Ідентифікація пісні». Якщо з’являється повідомлення «Слабкий сигнал», мікрофон потрібно розташувати ближче до динаміка або збільшити гучність. Якщо ідентифікація пройшла успішно, результат відразу відобразиться в програмі.

Як розпізнати музику на комп’ютері в браузері Chrome

Ви знайшли цікаву пісню на веб-сайті, але ви не знаєте, як вона називається і хто її автор? Браузер Chrome може легко розпізнавати музику онлайн. Всі пісні, які можна відтворювати на веб-сайтах, можуть бути легко розпізнані з використанням відповідного розширення, яке автоматично фіксує звук і дозволяє визначити трек. Немає необхідності відтворювати музику на динаміках. Перший крок — завантажити невелике розширення в браузер Chrome на персональному ПК. Зробити це можна безкоштовно з офіційного інтернет-магазину. Знайдіть розширення AHA Music Extension, потім натисніть синю кнопку «Додати в Chrome». Розширення буде встановлено, і його значок з’явиться у правому верхньому кутку поряд з адресним рядком.

Використовувати розширення дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, це перейти на будь-яку сторінку, де знаходиться музика, яку потрібно розпізнати, і потім запустити її програвання. Розширення працює з будь-якими сайтами і сервісами — неважливо, відтворюється пісня з YouTube або з приватного блогу. Коли музика почне відтворюватися, клацніть значок AHA Music Extension. Розширення відкриє невеличке вікно і почнеться ідентифікація пісні.

Розширення AHA Music Extension

Під час ідентифікації трек може тимчасово зупинитися, але через деякий час ім’я виконавця та назва пісні з’являться у вікні розширення AHA Music Extension. Поруч піснею ви також побачите кнопки, які дозволять вам знайти пісню на YouTube або, наприклад, Spotify. AHA Music Extension працює дуже стабільно і розпізнає безліч пісень. Ми протестували розширення на основі міксу з YouTube, де в назві або описі не було інформації про пісню. Розширення легко визначило все пісні.

Завдяки інтернету, талановиті — більш-менш — люди можуть ділитися своєю пристрастю з іншими, не витрачаючи величезних грошей на інструменти та студії звукозапису. На жаль, ця медаль також має другу, гіршу сторону. Легкість створення музики — причина для того, щоб наповнити інтернет низькопробним мистецтвом практично скрізь.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector