Як видалити Baidu з комп’ютера

Що таке Baidu

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами збираємося дізнатися, як видалити Baidu з комп’ютера. Але перш ніж приступити до виконання цих дій, давайте трохи обговоримо, що це за програма в принципі. Як вона з’являється на комп’ютері? Чи небезпечна вона для вашого пристрою? Зараз ми з вами спробуємо все це дізнатися.

Китайський пошуковик Baidu

Видалити Baidu не так просто як може здатися на перший погляд, але, якщо ви будете слідувати інструкціям, то ви зможете позбутися від цієї програми

Отже, Baidu є китайською компанією, яка має в своєму арсеналі деякі інтернет-сервіси, а також утиліти. Наприклад, в цей перелік входять пошукова система і власна енциклопедія. Звучить досить голосно і дзвінко, чи не так? Однак, не все так райдужно, як здається на перший погляд. На сьогоднішній день користувачам стало відомо про «непорядний» вірус Baidu, який заносить на ваш комп’ютер або ноутбук шкідливі коди і утиліти. Вони здорово можуть нашкодити інформації, що зберігається на ваших пристроях: видалити документи, внести корективи або зробити що-небудь інше.

У більшості випадків у користувачів з’являється нав’язлива реклама, яку простими засобами досить складно, а часом і неможливо, видалити. Також встановлюються різні додатки, які вам зовсім не потрібні, змінюється пошукова система в браузерах. Тобто, наприклад, в Google Chrome може з’явитися китайська пошукова система.

Зверніть увагу, що не варто плутати офіційне антивірусне програмне забезпечення Baidu від замаскованих вірусних утиліт і кодів тим же ім’ям — Baidu. Якщо перша обіцяє допомогти користувачеві з шкідливими програмами, рекламою на сайтах, відновленням системи, то друга, навпаки — всіляко псує життя господареві комп’ютера або ноутбука. Як же виглядають ці програми, і як їх відрізнити?

 1. Антивірусне програмне забезпечення Baidu можна завантажити з офіційного сайту і пізніше встановити на свій пристрій. Природно, якщо ви сумніваєтеся в надійності і автентичності сайту, то ні в якому разі нічого завантажувати не можна. Іконка цього антивіруса виглядає в формі червоно-синього щита з білою блискавкою посередині, а сама програма називається Baidu Antivirus.
 2. Найбільш популярні вірусні утиліти мають китайські назви файлів, а їх іконки виглядають так: зелений або синій щит з білою окантовкою і білої фігурою всередині щита, або ж чотирьохкольорового квадрат з білим роздільником посередині.

Китайський пошуковик Baidu

Як видалити Baidu з комп’ютера

На самому початку вам потрібно буде визначитися, що саме ви збираєтеся видаляти: антивірус або вірусні програми. Про них було розказано вище, тому, якщо ви з якихось причин вирішили не читати цей матеріал, то рекомендується з ним ознайомитися, щоб уникнути непорозумінь і подальших проблем. Отже, якщо ви визначилися, то перейдіть до відповідного пункту.

Baidu Antivirus

 1. Натискаємо на кнопку «Пуск» на нижній панелі інструментів і переходимо у вкладку «Панель інструментів» праворуч.
 2. У пункті «Програми» нам потрібно буде вибрати видалення програм. Вибираємо за допомогою лівої кнопки миші.
 3. У переліку, що встановлений програм і компонентів знайдіть Baidu Antivirus і натисніть по ньому лівою кнопкою миші.
 4. Потім в меню видалення і зміни програм натисніть на кнопку «Видалити / Змінити». Таким чином, ви запустите менеджер по деінсталяції програми.
 5. У діалоговому вікні виберіть пункт «Uninstall Baidu Antivirus», а після цього — «Remove protection».
 6. Дочекайтеся закінчення процесу видалення, який може зайняти деякий час. Після закінчення ви отримаєте повідомлення про успішне завершення, після чого вам буде потрібно натиснути кнопку Done. Зверніть увагу, що може знадобитися перезавантаження персонального комп’ютера.

Спосіб видалення перший

Для початку розглянемо метод, що включає в себе використання сторонніх програм і утиліт, які допоможуть нам очистити ваш комп’ютер або ноутбук повністю. Ви можете задатися питанням: чому не можна видалити цей вірус, як попередню програму, адже у нього є Uninstall-файл в кореневій папці? Тут потрібно розуміти, що навіть після такого видалення цього вірусу, в системі можуть все одно зберігатися сліди і деякі документи від Baidu, так як Uninstall не пере його дані повністю. Якщо з цим розібралися, то давайте приступимо:

 1. Завантажити та встановити програму AdwCleaner на свій комп’ютер або ноутбук. За допомогою неї ви зможете видалити не тільки небажані файли, але і реєстр системи. Тому вона буде вам дуже корисна в цьому випадку. Аналогом утиліти може послужити не менше популярний додаток — CCleaner. При бажанні можете використовувати обидві програми.
 2. Проскануйте систему, після чого AdwCleaner знайде зайві і шкідливі файли. Після цього можете клікнути по великій кнопці «Очищення» і дочекатися завершення видалення записів і документів з реєстру і папок комп’ютера.

Baidu Antivirus 2015 російською мовою

Так виглядає Baidu Antivirus

Спосіб видалення другої

Попередній метод допомагає далеко не завжди — ось чому часто користувачам доводиться вдаватися до ручного видалення файлів. Цей процес більш кропіткий і вимагає підвищеної уваги. Приступайте тільки тоді, коли вас нічого не буде відволікати. Часу багато не піде, але ось нерви можуть дати про себе знати. Набираємося терпіння і приступаємо:

 1. За допомогою комбінації клавіш Ctrl + Shift + Esc запустіть «Диспетчер завдань» і зайдіть у вкладку процесів.
 2. Тут ми уважно оглядаємо всі запущені на комп’ютері процеси: завершите ті, які мають безпосереднє відношення до Baidu. Якщо в пункті «Опис» ви побачите китайські ієрогліфи, то насторожитеся — можливо, ці процеси теж потрібно завершити. Наприклад, ви можете знайти такі процеси, як такі:
  • BaiduSdlProxy64.exe
  • BaiduSDTray.exe
  • BaiduHips.exe
  • BaiduAnSvc.exe
  • Baidu.exe
 3. Природно, всі вони підлягають негайному завершення. На жаль, дуже часто не виходить закрити вище представлені програми: вискакує попереджувала вікно про те, що вам відмовлено в доступі.
 4. Ми не впадаємо у відчай і видаляємо всі додатки Байду з автозавантаження системи. Для цього можете скористатися стандартними засобами Windows або ж вдатися до допомоги програми CCleaner. Там ви побачите спеціальну вкладку «Автозавантаження», де легко і просто можна регулювати цей сектор.
 5. Натискаємо на кнопку «Пуск» на нижній панелі інструментів і переходимо у вкладку «Панель інструментів» праворуч.
 6. У пункті «Програми» нам потрібно буде вибрати видалення програм. Вибираємо за допомогою лівої кнопки миші.
 7. У переліку, що встановлений програм і компонентів знайдіть всі програми або програми, ім’я яких написано на китайській мові або ж воно містить Baidu. Натисніть по ньому лівою кнопкою миші. Потім в меню видалення і зміни програм натисніть на кнопку «Видалити / Змінити». Дочекайтеся завершення видалення. Після, ми вимикаємо комп’ютер.
 8. Завантажте свій пристрій в безпечному режимі, щоб очистити залишилися сліди недоброзичливців. Тепер в пошуковому рядку провідника напишіть Baidu і видаліть всі знайдені файли і папки, які відносяться до вірусів.
 9. Перезавантажте комп’ютер або ноутбук в звичайному режимі і перевірте, чи все віддалилося. Якщо немає, то додайте до всіх цих дій ще перший спосіб, який докладно описаний вище.

Найбільш крайнім випадком може стати відновлення системи або ж його повна перевстановлення. Але до цього справа доходить дуже рідко. Якщо вам нічого не допомагає, спробуйте ще раз провести всі маніпуляції. Тільки потім можете віднести свій пристрій фахівця, який, можливо, зможе вирішити вашу проблему.

Підведемо підсумки

Друзі, ми дізналися про те, що це за програма — Baidu. Це розроблена китайською компанією антивірусна програма Baidu Antivirus. Але у вас на комп’ютері можуть зберігатися ще замасковані під Байду шкідливі утиліти, які можуть завдати шкоди вашому пристрою. Обидва ці випадки сьогодні були розглянуті, і ви тепер знаєте, наприклад, як видалити китайська пошукова система з комп’ютера. Для таких вірусів ми вивчили два способи — ручний і за допомогою сторонніх програм. Антивірус Байду можна видалити через стандартну «Панель інструментів». Сподіваємося, що у вас все вийшло і ніяких питань не залишилося. Поділіться з іншими користувачами в коментарях тим, яка з програм проникла на ваш комп’ютер, і як ви її видалили.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector