Як встановити Telegram на Linux

«Telegram» є відмінним месенджером, доступним на будь-який мобільного та настільної операційної системи. Linux також не є винятком. Це абсолютно безкоштовна і досить популярна операційна система. І хоча багато розробників програмного забезпечення незаслужено обходять Linux стороною, «Telegram» має відмінний повнофункціональний клієнт, практично нічим не відрізняється від інших платформ.

Як встановити Telegram на Linux

У сьогоднішньому матеріалі ми детально вам розповімо, як встановити «Telegram» на найпопулярніші збірки Linux: Ubuntu і Linux Mint. З огляду на, що обидві версії операційної системи мають спільне коріння, процедура буде абсолютно однаковою.

Установка «Telegram» на Linux

Спосіб 1. Через Термінал

Установка «Telegram» в операційній системі Ubuntu найкраще відбувається через термінал з додаванням сховища. Нехай це не найпростіший спосіб, але після установки не буде жодних обмежень. Так, з офіційного сайту можна завантажити інсталяційний архів, в якому міститься інсталяційний файл. Виконати установку можна подвійним кліком миші. Але найголовнішим обмеженням є те, що користуватися програмою можна буде лише на одного облікового запису. Якщо комп’ютером користується декілька чоловік, такий варіант не підійде.

 1. Запустіть термінал. Його можна знайти в пошуку або просто натиснути клавіші Ctrl + Alt + T.
 2. У вікні терміналу послідовно введіть наступні три команди:
 • sudo add-apt-repository ppa: atareao / telegramКоманда add-apt-repository ppa: atareao / telegram
 • sudo apt-get update
 • sudo apt-get install telegramКоманди sudo apt-get update sudo apt-get та install telegram
 1. Перша команда — це команда, яка дозволяє додати репозиторій «Telegram» в список репозиторіїв вашої системи.
 2. Оскільки команда виконується з правами суперкористувача, вона зажадає від вас введення пароля, після чого необхідно підтвердити, що ви дійсно хочете додати цей репозиторій.
 3. Друга команда призначена для поновлення пакетів і є обов’язковою для виконання після додавання нового сховища
 4. Остання команда виконає завантаження і займеться установкою програми на комп’ютер.
 5. Завершивши установку, перезавантажте комп’ютер.

Спосіб 2. Через інсталяційний файл з офіційного сайту

 1. Перейдіть на сайті https://desktop.telegram.org/ і скачайте звідти інсталяційний архів.https://desktop.telegram.org/
 2. Розпакуйте викачаний архів.
 3. Клацніть по файлу «Telegram» і зробіть установку.

Спосіб 3. Використання онлайн версії

Щоб нічого не встановлювати, можна скористатися веб-версією, що працює через будь-який веб-браузер. Для цього просто перейдіть за посиланням https://web.telegram.org/. Йому навіть не потрібна додаткова настройка.

Початок користування і русифікація

 1. Відкрийте програму «Telegram», введіть номер телефону, на який зареєстровано додаток, а також код підтвердження, який прийде в мобільний додаток.
 2. Щоб русифікувати програму, скачайте файл локалізації. Для цього найкраще скористатися ботом @telerobot_bot, що має назву Робот Антон. За замовчуванням він доданий у всіх останніх версіях програми, але якщо з якихось причин його немає, знайдіть його через пошук. Для цього в пошуковому рядку введіть його адресу.Пошук @telerobot_bot
 3. Щоб запустити бота, натисніть кнопку «Почати», а потім «Отримати локалізацію».
 4. Далі виберіть вашу операційну систему. В даному випадку неважливо, Windows це або комп’ютер працює на Лінукс, тому потрібно вибрати TDesktop.
 5. Вибираємо російську мову, після чого бот надсилає файл локалізації. Щоб комп’ютер встановив мовний пакет, натискаємо на стрілочку, і він скачується на ваш комп’ютер.Файл русифікації Telegram
 6. Перейдіть в налаштування (Settings), затисніть Shift + Alt і натисніть Change Language, після чого виберіть завантажений перед цим файл локалізації. За замовчуванням він зберігається в папці «Завантаження».папка Settings
 7. Програма запросить перезавантаження і після натискання кнопки OK сама перезавантажиться.

висновок

Користуватися «Telegram» на Linux так само зручно, як і на інших платформах, а також без будь-яких обмежень. Розкажіть нам, чи вдалося вам встановити «телеграм» на Лінукс Мінт.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector