Як прибрати рекламу на YouTube?

Ставлення до реклами у сучасної людини може бути різним. Відкидати її повністю повсюдно ніхто не стане, оскільки саме реклама дозволяє дізнатися про безліч корисних і цікавих речей. Однак позитивно рекламні ролики сприймаються тільки в ті хвилини, коли людина сама бажає цього, він фактично налаштований на їх перегляди.

Коли ж зовсім немає ніякого часу, а реклама перешкоджає швидкому перегляду важливого ролика, навряд чи хтось оцінить її гідно і позитивно, її так і хочеться скоріше прибрати.

Прибираємо рекламу на YouTube

Зовсім позбутися від реклами на популярному відео-хостингу не вийде, але прибрати докучливі банери для комфортного перегляду зможе кожен

Досить часто з великим роздратуванням ставляться до реклами батьки, охочі запустити малюкові мультфільм, але його показу передує реклама про спиртні напої або сигаретах. Нав’язливі рекламні ролики і блоки є безсумнівними супутниками для самого популярного відеохостингу — YouTube.

З цієї причини постійно зростає кількість бажаючих отримати повну інформацію про те, як прибрати рекламу на Ютубі.

Як пропустити рекламні ролики

Існують користувачі, які відверто зізнаються в тому, що лише поверхово володіють комп’ютерними навичками, тому вони з особливою осторогою ставляться до рекомендацій щось самостійно встановити, впровадити, видалити або прибрати.

набридлива реклама

Для таких людей підійдуть поради, скориставшись якими, можна досить просто відключити рекламу на YouTube.

Як переглянути відео, минаючи рекламні покази

Будь-яке відео, яке знаходиться на каналі YouTube, запускається не відразу, йому обов’язково передує невеликий рекламний ролик. На жаль, переглянувши такий ролик, немає гарантії того, що при перегляді нав’язлива реклама не з’явиться знову.

Запускаючи відео, користувач виявляє секундомір, який вказує на кількість часу, протягом якого доводиться дивитися рекламний ролик. Після закінчення часу з’являється напис «Пропустити рекламу», натиснувши на яку, можна відразу перейти до перегляду відео.

Але навіть ці кілька секунд на початку кожного відео викликають роздратування, особливо якщо доводиться переглядати поспіль кілька відеосюжетів. Щоб уникнути марної трати часу, рекомендується натиснути кнопку F5 або просто оновити сторінку. Після таких нескладних хитрощів відео запускається вже без реклами.

Спливаючі рекламні блоки, які здатні закрити частину відео, можна прибрати, натиснувши всього лише на хрестик невеликого розміру. Цей хрестик легко можна виявити в правому куті верхньої частини рекламного блоку.

На жаль, скориставшись такими рекомендаціями, позбутися назавжди від реклами неможливо. Для того щоб усвідомити, як відключити рекламу на Ютубі назавжди, слід вдатися до невеликих програмним хитрощів.

Як прибрати рекламні блоки за допомогою програмних хитрощів

Зовсім не потрібно бути досить просунутим і справжнім докою в комп’ютерних технологіях, щоб засвоїти поради, як прибрати рекламу в Ютубі при перегляді. Досить тільки ознайомитися з ними повністю і відразу ж закріпити на практиці.

утиліта Adguard

Розпрощатися з нав’язливими рекламними роликами і блоками допомагає прекрасна спеціальна утиліта Adguard, яку спочатку слід завантажити з офіційного сайту виробника, після чого здійснити її установку.

AdGuard на сторожі користувача

Adguard хороша тим, що вона дозволяє відключити абсолютно всі різновиди реклами. Його користувачі дають її, тому що вона ще додатково захищає ПК від небезпеки зараження, що надходить з фішингових або шкідливих веб-сторінок.

Після установки на ПК утиліти Adguard можна відразу ж запускати будь-яке відео з YouTube і насолоджуватися тим, що рекламні блоки тепер вже не з’являються, ніщо не перешкоджає комфортному перегляду фільмів.

доповнення Adblock

Ще одним прекрасним методом є установка спеціального доповнення в браузер Adblock.

Доповнення для браузера AdBlock

Поставивши собі за мету дізнатися, як прибрати рекламу в YouTube, найкраще відвідати офіційний сайт розробника — https://adblockplus.org/, на якому розташована посилання для скачування доповнення Adblock.

Добре те, що сайт автоматично розпізнає, з якого браузера був здійснений вхід. Користувачеві не потрібно витрачати час на заповнення анкет, сайт сам висвічує кнопку з пропозицією встановити важливе доповнення.

Клікнувши по такій кнопці, Adblock самостійно встановиться в браузер, внесе важливі зміни в налаштування. Після чергового запуску будь-якого відео на YouTube, користувач вже не виявить ніякої реклами.

внесення коду

Існує ще один спосіб, менш популярний, оскільки до нього вдається набагато меншу кількість людей, але він також дозволяє досить просто відключити рекламу на Ютубі.

Якщо в побуті браузери Opera або Google Chrome, необхідно спочатку натиснути клавіші Ctrl + Shift + J. Це дозволить викликати керуючу рядок, в яку прописується спеціальний код — document.cookie = »VISITOR_INFO1_LIVE = oKckVSqvaGw; path = /; domain = .youtube.com »; window.location.reload (). Залишається натиснути Enter, і проблема буде вирішена.

Скріншот браузера Chrome вводимо код

Тим, хто користується Mozilla Firefox, необхідно прописати точно такий же код, але тільки керуюча рядок викликається іншим поєднанням клавіш Ctrl + Shift + К. В Internet Explorer чудо-код вставляється безпосередньо в консоль.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector