Як видалити сайт funday24.ru з автозавантаження і браузера

Funday24.ru — чи дійсно «веселий день»

Отже, сьогодні ми з вами спробуємо дізнатися, як видалити http://funday24.ru з автозавантаження браузера. Відзначимо цікавий факт: слово fun з англійської означає «веселощі», а day — це день. Так чи дійсно цей злощасний сайт зробить ваш день веселим? Звичайно ж, немає, раз ви звернулися за допомогою до інтернету. Це стосується не тільки сторінки funday24.ru, а й інших схожих за своїм функціоналом сайтів. Всі вони маскуються під нешкідливими сторінками, намагаючись особливо не привертати увагу користувачів.

funday24.ru стартова сторінка

funday24.ru — це один з тих сайтів, які відразу ж потрібно прибирати зі свого браузера усіма можливими шляхами, так як він містить безліч посилань на ще більш сумнівні сайти з вірусами

Наприклад, сайт funday24.ru зовні дуже схожий на стартову сторінку Яндекса разом з його пошуковим рядком. Однак, не все так гладко: у ній усюди розташовані статті та посилання на жовту пресу зі всякими дивними публікаціями, які тільки завдадуть шкоди вашому пристрою, а також занесуть віруси. Теж саме стосується і пошукових результатів, отриманих з цього сайту. Тому вам потрібно в обов’язковому порядку прибрати funday24.ru з автозавантаження браузера. Але для початку, давайте спробуємо дізнатися природу появи цієї «хвороби» у вашого комп’ютера або ноутбука. Це допоможе також уникнути подібних проблем в подальшому, адже, як кажуть: попереджений — значить, озброєний.

Як вони з’являються?

Подібного роду неприємні і дратівливі сайти з’являються внаслідок атаки вірусів або неправильної установки будь-якої програми. І якщо з вірусами і шкідливими кодами все зрозуміло — їх можна підхопити звідки завгодно — то які ж справи йдуть з встановленням програми або гри на комп’ютер? Яким чином сайти-зловмисники проникають до вас в браузер?

Давайте розглянемо один приклад. Ви завантажили з інтернету інсталяційний файл програми Adobe Photoshop. Це збірка не була ліцензійної, а скоріше компонуванням стороннього виробника-любителя. Вас поманила можливість безкоштовної установки, хоча компанія Adobe пропонує більшість своїх послуг на 30-денний пробний період (якщо вам цього достатньо). Так ось, при установці програм такого типу часто є кнопка «Додаткові параметри установки» або що-небудь схоже. Найчастіше недосвідчені користувачі залишають цю кнопку і йдуть далі. А насправді за нею маскується цілий перелік утиліт, які ви погодилися встановити: якщо натиснути на додаткові параметри, то ви побачите, що напис свідчить про ваш угоді на інсталяцію програм, зазначених галочками. А вам ці галочки потрібно прибрати, інакше вас може очікувати цілий ряд неприємностей.

Наприклад, як сьогодні, сайт http://funday24.ru. Тому, друзі, будьте вкрай уважні при установці будь-якого програмного забезпечення. А також ні в якому разі не завантажуйте невідомі збірки сумнівних розробників, які можуть завдати шкоди вашому комп’ютеру або ноутбуку.

сайт funday24.ru

Як прибрати з автозавантаження?

  1. Зайдіть в налаштування браузера, яким ви користуєтеся і де у вас є ця проблема.
  2. Подивіться на встановлену стартову (або початкову) сторінку. Зазвичай там нічого не змінюється, але про всяк випадок краще перестрахуватися і перевірити. Якщо ж там стоїть далеко не та сторінка, яка вам потрібна, то поміняйте її, а після перезапуску браузер і перевірте, чи зберігається проблема. При позитивній відповіді йдемо далі.
  3. Тепер клацніть по ярлику браузера правою кнопкою миші і подивіться, що написано навпроти пункту «Об’єкт». Якщо там є запис виду «http://funday24.ru/?utm_source=uoua03», то негайно очистіть поле і збережіть внесені поправки. Рекомендується провести таку перевірку на всіх браузерах, а не тільки на те, що ви використовуєте.
  4. При збереженні біди вас залишається тільки таке рішення, як очищення реєстру від зловмисників. У пошуковому рядку «Пуск» напишіть «Виконати» і запустіть знайдену утиліту. Уже в полі вікна, що з’явилося вводимо regedit і натискаємо на клавіатурі Enter. Викликаємо функцію «Знайти» за допомогою комбінації клавіш Ctrl і F (натискаємо їх одночасно). Введіть funday24 і зітріть знайдені записи і компоненти.
  5. Якщо це теж вам не допомогло, то тоді на допомогу до вас прийдуть спеціальні програми і додатки, мета яких допомогти користувачам повернути нормальну роботу комп’ютера. Такими представниками є популярні утиліти ADWCLeaner і CCleaner, які обов’язково виправлять неполадки. Встановіть одну з версій програм і відкрийте вкладку «Реєстр», який вам і належить очистити. Для початку рекомендується просканувати записи реєстру, а потім і стерти зайві дані.

Що ще потрібно зробити і знати?

Багатьма користувачами рекомендується перевірити систему на наявність вірусних програм і кодів. А також обов’язково очистіть комп’ютер від вірусів, якщо антивірусне програмне забезпечення виявить що-небудь недобре. При необхідності також можна спробувати перевстановити браузер, якщо це, звичайно, не Internet Explorer. Зверніть увагу, що вищевказаними способами можна благополучно видалити будь-який сайт з автозавантаження браузера, а не тільки http://www.funday24.ru. Головне — це знайти найменування сайту-зловмисника. Якщо ви не встигаєте подивитися, то ознайомтеся з наступною рекомендацією:

  1. Закрийте браузер і вимкніть комп’ютер від інтернету. Якщо підключення відбувається через бездротові мережі, то можете просто перемкнути повзунок Wi-Fi на ноутбуці, наприклад.
  2. Тепер запустіть браузер і скопіюйте назву сайту (або просто перепишіть), до якого браузер намагається підключитися.

Ви можете не зрозуміти для чого це потрібно, якщо ви і так знаєте на який сайт ви переходите (просто тому що він відкривається так і так). Поспішаймо вас засмутити, що не завжди ці два сайти збігаються. Деякі зловмисники і хакери маскують істинне найменування та адресу свого сайту, щоб ви не могли видалити його з реєстру. Тому слід перевірити і цю інформацію, якщо попередні способи не допомогли. Можливо, ви не видалили записи і компоненти з потрібного сайту. А так як тепер ви знаєте, як обчислити такий сайт, на який намагається зайти ваш браузер при його запуску, то ніякі атаки вам більше не страшні. Погодьтеся, насправді все виявилося простіше, ніж вам здавалося на самому початку.

funday24.ru в браузері на планшеті

На funday24.ru можна потрапити і з мобільного пристрою

Підведемо підсумки

Сайт funday24.ru є наслідком роботи шкідливих кодів. Він зовні дуже схожий на стартову сторінку Яндекса разом з його пошуковим рядком, тому деякі користувачі можуть спершу не помітити різниці між ними. Працюючи з цим сайтом, ви можете підхопити на свій пристрій віруси і інші проблеми, тому краще ліквідувати цю проблему відразу. Сподіваємося, що у вас все вийшло і ніяких неполадок більше немає. Ділимося в коментарях, з яким сайтом зіткнулися ви і як здобули перемогу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector