Як додати або видалити контакт з Telegram

Багато сучасні користувачі віддають перевагу такому месенджер, як «Телеграм» за його простоту і доступність. Програма має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що допомагає кожному розібратися в тонкощах програми. Правда, новачкам не завжди з першого разу вдається вдало налаштувати команди мобільної версії програми під себе. Розглянемо можливість додавання і видалення контактів з адресної книги програми. Так як багато залежить від того, на якій платформі працює смартфон користувача, наведемо інструкції для всіх, окремо приділяючи увагу смартфонам на Ios, Андроїд і Windows.

Як додати або видалити контакт з Telegram

Особливості роботи «Телеграма» на телефоні з IOS

Якщо в телефонній книжці є контакти, які власник збирається утилізувати, необхідно попередньо ввійти в «Telegram». Щоб керувати контактами, потрібно зі списку існуючих чатів вибрати саме той діалог, який повинен бути виключений. Щоб прибрати людину на ім’я, слід знайти його.

Віконце повідомлень, як правило, відображає іконки співрозмовників, вони розташовуються вгорі праворуч, поблизу від назви обраного для видалення користувача. Потім слід перейти до налаштувань. Це дозволить ознайомитися з усіма існуючими даними конкретної людини, зокрема, з його номером телефону і логіном. Тут же буде відображений список всіляких дій, які можна провести. У цей момент можна як відправити текстове послання, так і додати користувача в секретний чат. Щоб стерти дані, слід зупинитися на команді «редагувати / edit», що знаходиться вгорі праворуч.

Після натискання на команду «Edit» внизу сторінки відобразиться кнопка «Delete Contact», команда видалення виділяється червоним кольором. Після отриманого вказівки на видалення смартфон попросить підтвердити свій намір або відмовитися від виконання операції.

видалення контакту

Якщо користувач хоче зрозуміти, як видалити контакт з «Телеграм» на смартфоні, який функціонує на платформі Ios, йому буде достатньо підтвердити утилізацію.

«Телеграм» на Android

Якщо видаляти зі списку слід контакт людини, який внесений до телефон, що працює на Андроїд, достатньо активувати програмний продукт, перейти в адресну книгу, знайти потрібний елемент, натиснути на його ім’я (як правило, вказується по центру верхнього рядка дисплея).

На екрані відобразяться всі дані зазначеного людини, а також перелік можливих дій. Щоб скористатися функціоналом програмного продукту, слід натиснути на значок, який має вигляд трьох вертикальних точок. Програма запропонує команди, за допомогою яких можна буде блокувати, редагувати або видаляти дані.

Видалення контакту в Telegram

Що підлягають видаленню в «Telegram» відомості необхідно утилізувати, двічі повідомивши додаток.

Утилізація елементів на смартфоні з Windows

Для того щоб з книжки видалити контакти, потрібно у відкритій програмі «Telegram» знайти цікавий чат за допомогою меню.

Після того як діалог буде обраний, його доведеться відкрити, щоб дістатися до видаляється елемента. Як тільки потрібне буде вибрано, слід здійснити перехід в настройки, де утилізація даних буде відбуватися за допомогою кнопки «Видалити» ( «Delete»). Підтвердити намір можна натисканням на команду «Видалити».

Неполадки, з якими можна зустрітися при видаленні

Досить часто користувач не може знайти співрозмовника за номером телефону, щоб позбутися від чату або його даних. Таке відбувається тільки в тому випадку, якщо даний користувач не знаходиться в контактах видаляє користувача, а був знайдений їм за логіном за допомогою всесвітньої мережі.

Додавання друзів

Досить часто, тільки встановивши програмний продукт на свій смартфон, користувачі стикаються з проблемою, як додати контакт в «Телеграм». Насправді зробити це вкрай просто. Додаток дозволяє додавати людей, дані яких знаходяться в телефонній книзі, розташовані в типових месенджерах. Варто відзначити, що знайти цікавить співрозмовника можна кількома шляхами: по номеру його телефону або по імені.

Якщо додаток встановив людина, у якого є WhatsApp, проблем не буде взагалі, так як алгоритм дій ідентичний. Після інсталяції продукту на екрані з’явиться порожній екран. Однак якщо в списку є люди, раніше зареєстровані, на дисплеї автоматично відобразяться їх імена, профілі. При відсутності підключених до «Telegram» друзів список буде порожній.

Додати новий контакт можна з інших типових месенджерів, відправивши їм запити за допомогою цих додатків. Додавати людей слід за допомогою команди «Запросити друзів», яка розташована в меню «Налаштування». На екрані будуть відображені всі існуючі соціальні мережі, наприклад, «Вконтакте» або «Фейсбук». Співрозмовник отримає повідомлення в вигляді смс-повідомлення.

Команда «Запросити друга»

Зареєструватися в «Telegram» запрошені люди можуть тільки при переході по спеціальному посиланню, яка вказана в смс-сповіщення.

Пошук по номеру телефону

За номером телефону також можна запросити друзів в месенджер «Телеграм». Причому зробити це можна не тільки за допомогою смартфона, але і за допомогою мобільного. Додати потрібну людину в список можна, знаючи тільки його номер, для цього необхідно увійти в свої контакти, які розташовані безпосередньо в додатку «Телеграм». Додаток містить рядок для введення даних, за допомогою чого виведе на дисплей отримані результати.

Пошук по номеру телефону

Додавання на ім’я

Щоб оптимізувати кількість своїх співрозмовників, їх можна додавати до телефонної книги, задавши в пошуку програми лише логін користувача. Шукати людини можна в доданих друзів або френд-листах, які мають типові месенджери.

висновок

«Телеграм» — зручне адаптоване додаток, що дозволяє переносити співрозмовників з телефонної книги, видаляти непотрібні контакти і додавати нові. Однак варто знати, що при додаванні людини за допомогою никнейма внести його в список контактів вдасться тільки в тому випадку, якщо він підтвердить наміри другої сторони.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector