Як перевірити Windows Phone на віруси

Вже давно проблема шкідливого програмного забезпечення не втрачає своєї актуальності. До того, що на комп’ютері або ноутбуці обов’язково повинен бути встановлений антивірус, все давно звикли. Але що ж робити з мобільними пристроями? У наш час дуже активно використовуються смартфони, і через них проходить не менше мегабайт трафіку за день, ніж через комп’ютери. У зв’язку з цим виникає питання про те, наскільки велика необхідність в антивірусному ПО для смартфона.

Всі компанії-розробники працюють над підвищенням безпеки своїх пристроїв. І однією з найбільш захищених мобільних ОС вважається Windows Phone. Чи може шкідливе ПО проникнути в одну з найбільш захищених ОС? Зараз дізнаємося. У цій статті розберемося, як перевірити Windows Phone на віруси. Поїхали!

Перевірка Windows Phone

Про те, як убезпечити свій пристрій

Варто відзначити, що незважаючи на всі заяви компанії Microsoft щодо надійності їх системи, частина користувачів все ж стикалася з наслідками вірусних програм. Справедливості заради треба сказати, що вийшла відносно недавно Windows 10 ще більш захищена, ніж її більш старі версії. Тому можна зробити висновок, що якщо на вашому смартфоні встановлена ​​остання версія операційної системи, то вам можна не боятися вірусів. А ось якщо ви користуєтеся смартфоном під керуванням Windows Phone 8 або 7, то не буде зайвим перестрахуватися і встановити додаток, яке буде боротися зі шкідливими файлами.

Вірусна атака на телефон

Це неприємне слово «вірус»

На жаль, вибір подібних додатків в магазині дуже маленький. Вибрати можна лише з двох програм:

  • Kaspersky Security;
  • AVG Security Suite.

Kaspersky Security для пристроїв

Пропозиція від «Лабораторії Касперського»

Особливої ​​різниці між ними немає, так що виберіть той продукт, який вам більше сподобався. Щоб перевірити свій Віндовс на віруси, досить встановити додаток і запустити перевірку смартфона. Через деякий час ви отримаєте результат перевірки. Зверніть увагу: чим більше файлів зберігається в вашому телефоні, тим більше часу займе перевірка.

Логотип AVG Security

Свій антивірус пропонує і AVG

Взагалі, щоб убезпечити себе від шкідливих файлів і програм, досить встановлювати на свій смартфон тільки перевірені програми з надійних джерел. Якщо ви хочете скачати щось, краще зробіть це з відомого і популярного сайту, який перевірений часом і багатьма користувачами. Завантаження ігор і утиліти з якихось джерел, крім офіційного магазину додатків Microsoft, категорично не рекомендується. Також обов’язково звертайте увагу на рейтинг та відгуки користувачів до кожної програми. Якщо рейтинг дуже низький, а сам продукт виглядає підозріло, то завантажувати його не варто.

Сайт офіційного магазину

На «рідних» ресурсах завантажувати ПО безпечніше

Потрібно зауважити, що операційна система Windows Phone в значно меншій мірі піддається загрозі зараження, ніж, наприклад, Android. Крім того, що Віндовс має кращі механізми захисту в порівнянні з андроїдом, пристроїв під управлінням Windows Phone в рази менше. А це означає, що створювати шкідливі програми під мобільний Віндовс не дуже вигідно. За адекватного підходу до скачування та встановлення нових програмних продуктів на свій смартфон ви можете взагалі ніколи не зіткнутися з мобільними вірусами.

Смартфон під захистом

Тепер ви знаєте, як захистити себе

Пишіть в коментарях, чи була ця стаття корисною для вас, а також діліться з іншими користувачами своїм досвідом, якщо вам довелося стикатися з мобільними вірусами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector