Як в 1С додати або видалити користувача

Де зберігаються користувачі в 1С?

Шановні читачі, сьогодні ми з вами повністю розберемо питання про те, як працювати з користувачами в програмі 1С, а саме:

Як додати і видалити користувача в 1С

 • Де зберігаються користувачі
 • Як додати нового
 • Як їх видалити

Як зрозуміло з блоку вище, перш ніж ви дізнаєтеся, як в 1С додати користувача або видалити того, хто завис, наприклад, потрібно дізнатися, де їх, власне, шукати. Не переживайте, багато часу це не забере, тим більше, що вже через це місце ви і будете здійснювати інші операції.

приступимо:

 1. Запустіть програму 1С за допомогою ярлика на робочому столі або будь-якого іншого способу.
 2. У вікні, потрібно буде натиснути спочатку на пункт «Зарплата і управління персоналом» (якщо ви збираєтеся працювати з цією базою), потім на кнопку «Конфігуратор» в правому блоці, щоб запустити 1С в режимі конфігурації.
 3. Отже, у нас відкривається конфигуратор. Тепер нам потрібно буде додати користувачів і встановити їм необхідні права. Для цього ми заходимо в меню «Адміністрування». і вибираємо пункт «Користувачі».
 4. Ось ми і знайшли те саме місце, яке нам потрібно було. Тепер можна приступити до подальших дій.

Як додати нового?

 1. Відкрийте вікно з користувачами, згідно з інструкцією, яка представлена ​​в попередньому блоці вище.
 2. Натисніть на зелений плюсик в міні-вікні. Відкриється наступне вікно, де зберігаються настройки користувача в 1с. Розглянемо їх більш детально, починаючи з вкладки «Основні»:
  • Ім’я: це те ім’я, яке буде відображатися при вході в програму
  • Повне ім’я: буде відображатися в самій програмі в полі «Відповідальні особи».
  • Пароль і його підтвердження: набір символів, які будуть вимагатися для входу в обліковий запис користувача. Якщо це не потрібно, то досить прибрати галочку з пункту «Аутентифікація 1С: Підприємство».
  • Наступні пункти дозволяють блокувати доступ людині до зміни пароля (навіть через конфігуратор), а також відображати цього користувача в списку вибору. Якщо з останнього зняти галочку, то у вікні входу вам потрібно буде вручну вводити його ім’я, а потім тільки пароль.
  • В кінці ви можете налаштувати і аутентифікацію операційної системи. Тобто, наприклад, ваша організація встановлена ​​так, що кожен співробітник з комп’ютером заходить в операційну систему під своїм логіном і паролем. І, щоб не заводити нові логіни і паролі, як у випадку з «Аутентифікація 1С», ви можете скористатися цим параметром. Коли співробітник зайде в свій обліковий запис комп’ютера, він автоматично зможе зайти і в 1С.

  Бухгалтер за роботою

 3. Перейдемо у вкладку «Основні». Тут вам потрібно буде встановити права для користувачів. Це робиться на ваш розсуд. Наприклад, для кадровика можна відкрити доступ тільки до кадрових документів, тоді інші будуть для нього недоступні. Він не зможе заходити в розрахунок заробітної плати, її нарахування, зміна і так далі.
 4. У пункті «Інтерфейс» робимо налаштування, які відповідають установленим прав. Для прикладу з кадровиком можна вибрати «КадровийУчётОрганізацій». Після того як ви відзначили потрібний тип інтерфейсу, натисніть на віртуальну кнопку ОК. Зверніть увагу, що при першому натисканні на кнопку, щоб відкрити вікно вибору інтерфейсу, програма буде вантажити його деякий час, яке може тривати навіть кілька хвилин. Обов’язково дочекайтеся закінчення процесу, нічого не натискаючи і не вимикаючи комп’ютер.
 5. Коли все налаштовано, можна натиснути кнопку ОК у вікні «Користувач». Готово! Як бачите, створився юзер з параметрами, що ви вказали раніше.

Як з 1С викинути користувача?

Варто відзначити, що видалити користувача в 1С може тільки адміністратор, який і додав його. Тобто, якщо з розглянутого вище прикладу кадровик захоче когось видалити, то він не зможе цього зробити.

1С: комплект матеріалів, що поставляються

Тому, якщо ви не є адміністратором, то варто звернутися саме до нього. Якщо ж ви є їм, то дотримуйтесь цих простих дій:

 1. Зайдіть в меню «Адміністрування», потім запустіть пункт «Підтримка та обслуговування».
 2. Виберіть пункт «Активні користувачі» і натисніть лівою кнопкою миші по потрібному.
 3. Далі, в верхньому блоці меню натисніть на кнопку «Завершити сеанс».
 4. Аналогічні дії можна виконати і за допомогою адміністративної панелі сервера. У лівій гілці вкладок натисніть на пункт «Сеанси», потім у правому блоці тиснемо правою кнопкою миші по потрібному користувачеві і натискаємо по пункту «Видалити». Готово! Ви змогли видалити користувача в 1С.

висновок

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами поповнили свій багаж знань для роботи з програмою 1С. Тепер ви знаєте, де зберігаються користувачі, як додати нового і видалити завислого. Нагадаємо, що особливу увагу варто приділити налаштувань параметрів при створенні нового користувача. Сподіваємося, що у вас все вийшло і не залишилося ніяких питань. Не забуваємо поділитися своєю думкою і враженням в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector