Що таке клас карти пам’яті і як його дізнатися

Після придбання сучасного девайса виникає необхідність в придбанні додаткової карти пам’яті, без якої забезпечити повноцінне функціонування пристрою просто неможливо. Будь-які мультимедійні додатки потребують достатньої кількості вільної пам’яті. А ось якому знімного накопичувача віддати перевагу, не всі розуміють. Хвилювання посилюється, коли продавець цікавиться, який потрібен клас карти пам’яті. Це що таке, на що він впливає — розібратися, якщо не полінуватися, все-таки можна.

Більшість орієнтуються в тому, що існують міні, мікро СД, а також повноцінні карти СД. Легко здогадатися, що перші два варіанти підходять для смартфонів і планшетів, а останній варіант для професійних фотоапаратів або відеокамер.

Кожна флешка супроводжується своїми технічними характеристиками, серед яких максимально важливою для багатьох є швидкість запису і зчитування інформації. Спираючись саме на такий параметр, виробник поділив знімні накопичувачі на класи карт пам’яті мікро СД. Показовим є те, що чим більше клас, тим швидкість запису буде вище.

різні карти

Однак, тримаючи в руках microSD, як дізнатися клас флешки, багато хто не знає, тому, не здогадуючись, просто набувають знімні накопичувачі навмання. Безумовно, поспішні придбання іноді тягнуть за собою часті розчарування, тому зовсім не заважає знати, який клас карти пам’яті краще, на чому зупинити свій вибір.

варіанти класів

Існує кілька різновидів знімних накопичувачів, що відрізняються класами. Цікавлячись, як дізнатися клас карти пам’яті microSD, ми рекомендуємо вам звернути увагу на поверхню самого накопичувача. Там, в півколі, що нагадує букву C, ви легко знайдете певне число.

показники швидкості

Саме ці числові показники вказують класи у флешки microSD карт пам’яті. Це числове значення вельми показово для покупців, оскільки воно наочно демонструє, яка мінімальна швидкість запису гарантована виробником. Зокрема, якщо ви виявили 2-й клас карти пам’яті, це означає, що цей знімний накопичувач зможе забезпечити запис зі швидкістю не менше 2 МБ / с.

Для смартфонів, планшетів знімний накопичувач другого класифікаційного рівня — хороший варіант. Звичайно, якщо необхідно придбати карту пам’яті для відеоапаратури, доводиться розглядати інший варіант, який гарантує більш високу швидкість і якісний запис.

Якщо ви віддаєте перевагу вести відеозйомку, але тільки для домашнього перегляду, тоді можна придбати карту 4-го рівня класифікації. Бажаючи підвищити якість зйомки і отримати високоякісне зображення у форматі JPEG або RAW, досвідчені користувачі рекомендують зупинити свій вибір на 6-му класі карт пам’яті.

ВАЖЛИВО. Купуючи 10-й клас, можна бути впевненим в найякіснішої зйомці, в ідеальній запису відео формату Full HD. Крім цього, відмінною рисою таких знімних накопичувачів є їх обсяг, що досягає 32 ГБ.

Перевірка швидкості

Отже, після того, як ви отримали порцію корисної інформації, як дізнатися клас флешки, ви можете відправитися в торговий заклад і на практиці перевірити рівень своїх знань.

УВАГА. Не слід розчаровуватися, якщо щось піде не так. Дійсно, розглядаючи флешку, ви можете просто не знайти числовий показник.

Деякі виробники вважають за краще цю інформацію не виставляти напоказ, тому дізнатися про швидкість запису знімного накопичувача вдасться, якщо попросити продавця прокоментувати технічні параметри такого товару.

Однак в деяких випадках не слід сліпо довіряти навіть того, що зазначено на зовнішній поверхні знімного накопичувача. Деякі недобросовісні виробники хитрують, заманюючи увагу споживача. Вони навмисно спотворюють швидкісний показник.

Якщо ви вже придбали знімний накопичувач, в ваших руках знаходиться, наприклад, флешка 10-го класу, що це означає і чи відповідає це дійсності, можна розібратися, виконавши деякі нескладні дії. Отже, тестувати швидкість запису знімних накопичувачів можна за допомогою різних утиліт, однією з яких є H2testw.

H2testw

Така утиліта абсолютно не складна у використанні. Інтерфейс зрозумілий, тому так просто розібратися в тому, що відображається у відкритому діалоговому вікні. Крім цього, утиліта супроводжується розширеним довідником, ознайомившись з яким вдається вникнути і розібратися у всіх наявних функціях.

Після тестування на екрані з’являються очікувані нами показники. На рядку Writing буде вказана швидкість запису контенту, супроводжувана одиницями вимірювання МБ / с.

ПОРАДА. На жаль, іноді визначивши справжню швидкість запису знімного накопичувача, користувачів наздоганяє розчарування, оскільки часто заявлена ​​швидкість досить завищена. Насправді справжня швидкість менші, ніж заявлена ​​в два рази.

Якщо ви прийняли рішення придбати карту пам’яті, зовсім не зайвим буде обдумати варіант придбання брендових моделей. Такі знімні накопичувачі можуть мати більш високу ціну, але при цьому в більшості випадків можна бути спокійним щодо того, що карта прослужить досить довго, а не вийде зі строю відразу в перший рік експлуатації.

Отже, якщо ви прагнете мати девайс, супроводжуваний коректної роботою, вивчіть рекомендації щодо вибору знімного накопичувача, вирушайте в торговельний заклад, не скупіться і купуйте ту модель, яка зможе забезпечити виконання всіх ваших побажань.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector