Кращий потужний роутер Wi-Fi

Багато користувачів цікавляться: як вибрати потужний роутер, який буде надавати хороший сигнал, і не переплатити за непотрібні функції? Нас цікавить, чи є різниця між пристроями, які істотно відрізняються в ціні.

Вибір якісного роутера

Потужність маршрутизатора залежить не тільки від кількості антен

Давайте дізнаємося, як потрібно вибирати пристрій для квартири або котеджу, які з представлених на ринку роутерів є найпотужнішими. Крім того, доцільно розглянути кілька цінових категорій, щоб ви могли вибрати модем за оптимальною ціною і відповідним якістю.

На що потрібно орієнтуватися при виборі маршрутизатора?

 • Антена і радіус покриття — це, мабуть, найбільш важливі параметри для будь-якого пристрою, що забезпечує бездротовий зв’язок з всесвітньою павутиною.

Антени бувають двох видів — вбудовані і зовнішні. У більшості випадків зовнішні антени забезпечують кращий сигнал і, відповідно, більший радіус покриття в будинку. Значущим перевагою буде можливість змінити антену або додати кілька додаткових деталей, щоб збільшити площу покриття сигналу — це особливо актуально для квартир з великою кількістю кімнат і заміських будинків.

 • Стандарти Wi-Fi і швидкість роутера — бажано, щоб модем підтримував стандарт 802.11n, а для високої швидкості інтернету необхідно вибрати пристрій з аналогічною або більшою швидкістю, ніж та, яку вам надає провайдер.

 • Бренд — пріоритетним буде вибір маршрутизатора від відомого девелопера. Чому не варто купувати «безимённий» роутер? У його роботі частіше виникають неполадки, він може зависати, або зв’язок буде нестабільною. Ще один важливий момент — на пристроях популярних брендів легше оновити прошивку, яка регулярно удосконалюється і випускається для кожної окремої моделі. Нова прошивка робить роботу маршрутизатора якісної і безперебійної, оберігає від неполадок.

Рейтинг найпотужніших Wi-Fi-роутерів

Не кожен може собі дозволити найдорожчий Wi-Fi-модем з безліччю функцій і потужною «начинкою», але в різних цінових категоріях є чудові моделі, які відрізняються від інших маршрутизаторів якістю, швидкою роботою і повністю виправдовують свою вартість.

Доступні роутери хорошої якості

 • TP-LINK TL-WR740N — це проста, але потужна модель з відмінним функціоналом: швидкості до 150 Мбіт / сек цілком достатньо для активного домашнього користування інтернетом, пристрій підтримує найбільш затребувані протоколи передачі даних — PPPoE, динамічний і статичний IP. У ньому є вбудований мережевий фільтр для захисту від вірусів і атак, для роздачі сигналу передбачена зовнішня антена, яка забезпечить більшу зону покриття.

Популярний TP-Link TL-WR740N

 • TP-Link TL-WR841ND — ще один відмінний роутер зазначеної марки, в ньому передбачені дві знімні антени, радіус дії яких становить 270 м. Пристрій підтримує швидкість інтернету до 300 Мбіт / сек, в наявності 4 порту формату LAN для підключення інших комп’ютерів і створення локальної домашньої мережі.

Найбільш потужний маршрутизатор в лінійці TP-Link

 • Zyxel Keenetic — передбачена функція 3G-інтернету, пристрій має додатково роз’єм USB. У ньому є 2 знімні антени. За допомогою маршрутизатора можна користуватися інтерактивним телебаченням IPTV.

Доступний Zyxel Keenetic

Потужні роутери середньої цінової категорії

 • Zyxel Keenetic Giga 2 — коштує близько 3,5-4 тисяч рублів, підтримує швидкість до 300 Мбіт / сек, має гігабітні Ethernet-порти і 2 порту формату USB. У нього потужний процесор і 2 знімні антени, які з легкістю забезпечать хорошу зону покриття сигналу Wi-Fi в будинку.

Функціональний Zyxel Keenetic Giga 2

 • Asus RT-N56U — хоча у цього маршрутизатора вбудовані антени, це не відображається на якості сигналу. Роутер працює в 2 частотних діапазонах — стандартному 2.4 і більш потужному 5 ГГц. Підтримує всі актуальні протоколи зв’язку, є функція IPTV, а користуватися швидкісним 3G інтернетом можуть одночасно кілька користувачів. Середня ціна пристрою становить близько 4,5 тисяч рублів.

Практичний Asus RT-N56U

 • Xiaomi Mi Wi-Fi mini — дана модель приваблива не тільки внутрішньо, але й зовні — є великий вибір колірних рішень роутера, що припаде до вподоби тим, хто любить яскраві кольори. Внутрішнє наповнення представлено двома частотними діапазонами 2.4 і 5 ГГц, для кожного з них передбачена окрема зовнішня антена. Завдяки протоколу 802.11n, маршрутизатор може працювати на дуже високій швидкості — до 1167 Мбіт / сек. Ціна коливається в районі 3,3 тисячі рублів.

Незвичайний Xiaomi Mi Wi-Fi mini

Найпотужніші роутери вартістю від 5 тисяч рублів

 • Asus RT-N66U — модель обійдеться вам близько 7 тисяч рублів, але повністю виправдає свою вартість. Володіє трьома знімними потужними антенами, які забезпечать хороше покриття всієї площі будинку. Як і заведено в бездоганних пристроях, володіє двома частотними діапазонами, розвиває швидкість з’єднання до 900 Мбіт / сек. У нього багата начинка, безліч функцій, серед яких можливість створення окремої гостьової мережі, батьківський контроль, диспетчер трафіку та інші. Це дійсно потужний роутер, і до того ж привабливий і практичний зовні; на відміну від багатьох пристроїв, зазначений маршрутизатор має матове покриття.

Привабливий Asus RT-N66U

 • Asus RT-AC87U — топовий роутер для дому серед всієї продукції даної марки і аналогічних пристроїв інших девелоперів, коштує він близько 15 тисяч рублів, але його можна з упевненістю назвати самим потужним Wi-Fi-маршрутизатор для дому. Посудіть самі — чотири знімні антени здатні створити зону покриття площею до 465 кв. м. Більш того, у нього рекордна максимальна швидкість передачі інтернет-з’єднання — до 2334 Мбіт / сек. Всередині стильного корпусу, який нікого не залишить байдужим, ховається 2-ядерний процесор — він забезпечить стабільну і швидку роботу пристрою. Не варто навіть згадувати про декілька частотних діапазонах, підтримки протоколів і наявності порту USB — в роутері є все, щоб по праву вважатися кращим серед інших існуючих моделей.

Сучасний і потужний Asus RT-AC87U

Залежно від ціни і ваших потреб, завдяки цьому рейтингу ви зможете підібрати роутер, який надасть якісне з’єднання з інтернетом через бездротову технологію Wi-Fi. Всі перераховані вище моделі дозволять створити велику зону покриття сигналу, яка буде охоплювати всю площу вашої квартири, будинку або котеджу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector