Яку PlayStation 4 краще вибрати: PlayStation 4 Pro або Slim

Стандартні борошна споживача при купівлі будь-якого товару метушаться навколо трьох китів: що вигідніше за ціною, який з товарів стануть більш доступними якістю і яке придбання буде доцільніше. Оцінюючи історію появи нових приставок від Sony, стає очевидним, що покупка нової PS4 — це вибір як мінімум років на п’ять.

PlayStation 4 Pro або Slim

Проведемо зіставлення двох ігрових консолей, що вийшли одночасно в династії PS4: PlayStation 4 Slim і PS4 Pro — для полегшення нелегкого рішення. Адже ці п’ять років вже стартували. Отже, чим вони відрізняються від базової моделі і яка з них краще.

Slim

Будучи, по суті, модернізацією попередньої версії, PS4 Slim від PS4 відрізняється меншою товщиною і вагою (на тридцять і шістнадцять відсотків відповідно). Дизайнери обдарували її округленими краями, але натомість забрали з корпусу глянець. І тепер він — матовий.

Ігрова приставка PlayStation 4 Slim

Ігрова приставка PlayStation 4 Slim

Крім того, Слім в меншій мірі, ніж ПС4, схильна до нагрівання (близько семи градусів), на десять децибел менш шумна і майже на третину менше витрачає електроенергії.

Крім доопрацювання системи охолодження, сенсорні кнопки управління були замінені на старий добрий механічний варіант.

Незважаючи на те що процесор, пам’ять і продуктивність залишилися ідентичними базовим варіантом, нова версія має два порти USB 3.1 (замість одного 3.0) і більш просунуті Wi-Fi і Bluetooth (a / b / g / n / ac і 4.0 замість b / g / n і 2.1).

Особливо приємна для покупця різниця між PS4 і Слім в ціні.

Спочатку з’явився оригінал опустився в ціні з чотирьохсот доларів США до трьохсот п’ятдесяти, а знову вийшла модернізація стартує від трьохсот.

Pro

Головна відмінність ПС4 Про в більш потужної графіку.

Її продуктивність (4,2 Тфлопс замість 1,84) забезпечується тим же восьмиядерна процесором, але працюють вже на значно більшій частоті (2,1 гігагерц замість 1,6).

Ігрова приставка PlayStation 4 Pro

Ігрова приставка PlayStation 4 Pro

Те саме можна сказати і до розміру жорсткої пам’яті — при незмінному обсязі вона тепер може оновлюватися зі швидкістю 218 гігабайт в секунду (було 176 ГБ / с).

Не менш одного терабайта становитиме вбудована пам’ять.

Посилені апаратні якості цієї нової моделі покликані виконувати головні завдання: догоджати користувача графікою 4К, надавати йому можливість запису в цьому форматі скріншотів і в форматі Full HD записувати ігрові трансляції (на інших консолях — тільки HD).

графіка

Sony вельми наполегливо заявляє про просунутих можливості консолі Pro в форматах 4К і HDR-телебачення.

Ultra HD телевізор

Ultra HD телевізор

Однак варто враховувати, що справжню насолоду чотирма «К» є тільки тим, у кого є підтримуюча формат 4К телевізійна система (а це вже топовий рівень).

Якщо ви вибираєте консоль для покупки, а саме між Sony PlayStation 4 Pro або Slim, то зверніть увагу на наступне.

Навіть якщо вам вдасться придбати TV-систему не набагато дорожче тисячі доларів США, то це вже буде в деякій мірі серйозним фінансовим вкладенням. Навіть беручи до уваги оплати вартості самої консолі (від чотирьохсот USD).

При відсутності ж крутого ТВ з 4К ніякої реальної вигоди від наявності просунутої Pro-приставки не виявляється.

ігри

Всі доступні на базовій консолі гри завдяки розробленим патчам будуть підтримані на будь-який з модифікацій.

Сам розробник пояснив, що не ігр, ексклюзивних для якоїсь конкретної моделі, тут же додавши, що на Pro-приставці за рахунок продуктивності графіка проявиться більш якісно.

шолом VR

Важливим фактором в питанні вибору приставки є використання вами віртуального шолома PlayStation.

Шолом VR для PlayStation 4

Шолом VR для PlayStation 4

За заявою розробника використовувати його можна в парі з будь-якої з різновидів PS.

Максимальна ж частота зображення буде тільки в PS 4 Pro.

висновки

Добре зважте свої бажання щодо графічних характеристик і використання шолома VR з PS4 Pro і зіставте їх зі своїми фінансовими можливостями.

І якщо вони збігаються, то питання про те, що вибрати: PS4 Slim або PS4 Pro — для вас повинен бути вирішене на користь Pro.

Залишайте свої коментарі, задавайте питання. Читайте наші нові статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector