Що таке GPS трекер? Призначення і різновиди —

GPS трекер фото
Трекери — «закладки» або як їх часто називають «маяки», потрібні для знаходження «відстійників» машин, викрадених або кинутих. Останнім часом їх вартість підросла на порядок. Іноді вони йдуть в комплекті з сигналізацією, іноді продаються окремо. І чим бідніше ми живемо, тим більше ми повинні дбати про власну безпеку та безпеку свого майна і

Що собою являє GPS трекер?

Але спершу, для тих, хто не зрозумів, пояснимо, що ж собою являють GPS трекер. По суті це невеликий гаджет, який має GPS-приймач. Даний девайс може застосовуватися як для відстеження автомобіля після викрадення, або ж відстеження у оного під час пересування. Якщо ви власник компанії в якій кілька автомобілів і ви хочете відслідковувати переміщення свого транспорту, то просто трекер в цьому Вам не допоможе, тому що потрібна система супутникового GPS моніторингу транспорту. Яка буде включати прийом даних з gps маяка, збереження і надання даних в зручному вигляді для користувача (карта, кілометраж, час у дорозі) і так далі. У разі якщо Вам необхідно вберегти автомобіль від викрадення, або в подальшому швидше знайти свій викрадений автомобіль, то можливі варіанти використання одиничного GPS маяка.

Різновиди GPS трекерів і як здійснюється стеження

Як уже згадувалося вище ті трекери, які призначені для відстеження переміщається транспорту постійно посилають сигнал (як правило, за допомогою GSM мережі, у компанії Київстар навіть є тарифний план під назвою Київстар Датчик). Для них відповідно необхідне живлення або періодична підзарядка. Варто сказати, що такі датчики можна встановити не тільки на автомобіль, але і повісити вашому вихованцеві на шию або ж покласти в рюкзак Вашій дитині.

Другий тип це GPS трекер призначені для пошуку об’єкта після його крадіжки. Зараз спеціально не згадується слово «автомобіль», тому що це може бути банкомат, сейф, дорога картина і так далі. Тут принцип трохи інший тому як постійно передавати сигнал немає необхідності.

Що відбувається далі? Маяк «спить» протягом декількох місяців, або років, кожен день, посилаючи в певний заданий час команду на те, щоб активуватися. Якщо повідомлення не було надіслане у відповідь маяка — він засинає. І так кожен день, рівно до того моменту поки що охороняється об’єкт не поженуть або вкрадуть, або НЕ евакуюють. Все залежить тільки від ситуації.

Після того як це відбувається, ви надсилаєте команду на маяк, він прокидається повністю і готується відсилати розташування кожен певний відрізок часу, наприклад 5-10 хвилин. І за допомогою координат знаходите свій автомобіль або вкрадений сейф.

висновок

Замість висновку хотілося б додати ціна на такі пристрої може кардинально відрізнятися, і якщо брати фірмовий датчик призначений тільки для пошуку викраденого автомобіля, то виробник заклав, що даний датчик буде знаходитися в прихованому місці, не вимагає додаткового живлення, можливо в вологозахищеного корпусі і якісної батареєю . Якщо ж говорити про китайські товари в цьому сегменті, то всього цього немає і швидше за все вам доведеться протягнути харчування від акумулятора щоб він функціонував, але в той же час ціна в 10 $ набагато менше 100 $

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector