Що таке голосовий бот телеграм простими словами: як їм користуватися

Спочатку додаток Telegram було призначене для швидкої передачі текстових повідомлень і мультимедійних файлів. Згодом месенджер обзавівся масою корисних функцій. Розробники програми додали можливість створювати і користуватися різними ботами. Одним з них є голосовий бот, про який далі розповімо в статті. Навіщо він потрібен і як ним користуватися.

Ілюстрація на тему Що таке голосовий бот телеграм простими словами: як їм користуватися

Особливості використання робота Saytextbot в додатку «Telegram»

Специфіка роботи Saytextbot полягає в наступному. Щоб переформатувати певний текст в аудіозапис, потрібно його спочатку набрати. При цьому, текст набирати вручну не обов’язково. Можна перетворити в мовної формат будь-яку статтю, скачала з інтернету. Для цього, необхідно скопіювати текст, вставити в поле для введення тексту повідомлення і відправити боту.

Голосовий робот в Телеграм: що це таке

Голосовий робот являє собою спеціальну програму, яка в автоматичному режимі перетворює текст в людську мову. Інтерфейс у голосових ботів може бути графічним або текстовим. Кожен віртуальний помічник надає коротку інструкцію з використання свого функціоналу. У додатку Telegram є кілька таких програм, які значно спрощують життя користувачів. До найпопулярніших з них відносяться:

@voiceru_bot — спеціальна програма, яка синтезує мова людини. Працює тільки з російською мовою. Здатна розпізнавати голосові повідомлення. Головна перевага бота полягає в тому, що він може читати сайти російською мовою. Для переформатування тексту можна використовувати п’ять голосів.

@pronuncsationbot — робот, перетворює людську мову на різних мовах. Користувачеві доступно вісімдесят чотири мови. Крім того, даний бот можна використовувати під час групової листування.

Ілюстрація на тему Що таке голосовий бот телеграм простими словами: як їм користуватисяІлюстрація на тему Що таке голосовий бот телеграм простими словами: як їм користуватися

@voicybot — програма для генерації людської мови в текстовий матеріал. Він надає можливість вибирати мову і движок для конвертації мови. Щоб вибрати мову, необхідно відправити боту команду з текстом «Language». Зі списку мов вибираємо той, який необхідний. За допомогою спеціальної опції «Engine» можна вибирати движок для конвертації. За замовчуванням у програмі встановлений Wit.ai. Він має обмеження в довжині тексту, який необхідно переформатувати. Тривалість відтворення мови може бути максимум 50 секунд.

Google Speech — найкращий движок для розпізнавання і перетворення тексту в аудіо формат. Єдиний його недолік — він платний в використанні. Движок не має обмежень для розміру тексту, але йому властиво низька якість розпізнавання людської мови. Крім голосових повідомлень, за допомогою Voicy можна перетворити файли в аудіо форматі, які зберігаються в пам’яті телефону. Його також можна використовувати в групових чатах. Робот буде конвертувати голосові повідомлення в текст. Для цього, необхідно додати бота в груповий чат.

Для активації тихого режиму голосового бота, необхідно вибрати опцію «Silent». Для видалення з групового чату натисніть функцію «Files».

@saytextbot — робот для перетворення тексту повідомлення в аудіо файл. Дозволяє емулювати вимова заданого тексту жіночим і чоловічим голосом.

Для відправки голосових повідомлень знадобиться виконати наступні дії:

 • Відкрийте програму Телеграм.
 • У рядку пошуку нових користувачів пропишіть ім’я бота (@voiceru_bot або @pronuncsationbot).
 • З представленого системою переліку виберіть потрібного бота.
 • Додайте до списку контактів.
 • Внизу діалогового вікна натисніть «Start».
 • Далі можна використовувати функції віртуального помічника за допомогою команд.

Для передачі голосових повідомлень необхідно перейти в чат. В поле для написання тексту повідомлення напишіть ім’я голосового бота і текст повідомлення, який потрібно синтезувати. Потім треба натиснути на кнопку «Відправити». Для попереднього прослуховування запису натисніть на синій значок. У тому випадку, якщо повідомлення користувачу не сподобалася, його можна видалити. Натисніть на повідомлення, в контекстному меню виберіть опцію «Delete message».

Телеграм бот «SayText»

Якщо відправлений текст містить інформацію образливого чи рекламного характеру, то на відправника накладаються певні санкції. Адміністратор групового чату може видалити користувача з групи. Керівництво месенджера може забанити аккаунт.

Ілюстрація на тему Що таке голосовий бот телеграм простими словами: як їм користуватися

Як бот Телеграм озвучує текст

Запорука стабільного функціонування програми — наявність вбудованого або встановленого генератора мови на пристрої. Якщо на використовуваному користувачем пристрої він відсутній, то програма не працюватиме. Всі планшети і мобільні телефони сучасних моделей мають вбудовані мовні синтезатори. Операційна система Андроїд має власний генератор мови. Однак, він встановлений не на всіх пристроях і носить обмежувальний характер. В цьому випадку, користувача врятує установка сторонньої утиліти. До додаткових програм відносяться: IVONA text-to speech HQ, Samsung TTS, CareProc TTS Voice, AquesTalk TTS та інші.

Бот SayTextBot Telegram — перетворення набраного тексту в мову

Основне завдання бота Saytextbot — перетворення відправляється текстового повідомлення в аудіо файл. Використання цього голосового бота може бути корисним для тих користувачів, у співрозмовників яких є проблеми із зором. Отриману в повідомленні інформацію можна прослухати. Крім того, Saytextbot можна використовувати для підняття настрою собі і друзям. У ньому немає цензурних обмежень.

Навіщо може знадобитися голосової бот

Боти в додатку з’явилися з 2015 року. Вони являють собою акаунти віртуальних користувачів. Голосові боти в Телеграм можуть використовуватися в різних цілях. У порівнянні з іншими ботами вони менш затребувані, але все ж деякі користувачі вважають за краще використовувати їх функціонал. У користувачів може виникнути питання навіщо він потрібен, якщо можна скористатися звичайними голосовим повідомленням. При їх використанні не потрібно набирати текст, достатньо записати голосову мова, потім відправити повідомленням співрозмовника. При цьому економиться час на набір тексту.

Перевагою використання голосового бота є те, що він може зчитувати інформацію розміщену на веб-сайтах, а також перетворювати в людську мову великі тексти. Крім того, він може синтезувати текст на різних мовах. Він був і залишається корисним інструментом для роботи з клієнтами компаній, які проживають в різних країнах. Наприклад, для важливих текстової інформації в аудіо-форматі.

Скористатися ботом можна в разі стомлюваності від читання великого тексту, коли читання інформації не зовсім зручно (співрозмовник знаходиться за кермом автомобіля), а також щоб розіграти друзів і колег. Користувач telegram може самостійно придумати примирення голосовому боту, адже емуляція голосу може принести тільки користь.

Як працює SayTextBot Telegram

Як згадувалося раніше в статті, для функціонування цього голосового робота необхідно попередньо набрати текст, щоб програма могла переробити його в мова. Для конвертації немає обмежень щодо розміру тексту.

Ілюстрація на тему Що таке голосовий бот телеграм простими словами: як їм користуватися

Як користуватися ботом SayTextBot — покрокова інструкція

Щоб скористатися роботом, запустіть додаток Telegram на пристрої та виконайте такі дії:

 1. У пошуковій системі програми введіть @saytextbot.
 2. Натисніть на ім’я бота, потім додайте в список друзів.
 3. Перейдіть з ним в чат.
 4. Внизу під вікном для введення повідомлень натисніть «Почати».
 5. Надішліть боту набраний або скопійований з інтернету текст для переформатування.
 6. У відповідь користувачеві прийде повідомлення з текстом, трансформованим у аудіо файл в жіночому і чоловічому голосі.
 7. Прослухайте їх перед відправкою співрозмовнику.

Іноді в роботі з ботом можуть виникати деякі труднощі. Saytextbot може не реагувати на відправлені команди. Найчастіше це пов’язано з некоректною формулюванням команд, в разі блокування бота або використання користувачем застарілої версії Телеграм.

висновок

Голосовий робот готовий виконувати команди користувача цілодобово. Він простий у використанні, допомагає швидше спілкуватися зі співрозмовником і економити час. Цей різновид роботів в Телеграм не отримала належної уваги з боку користувачів, оскільки сучасні смартфони вже оснащені вбудованим синтезатором мови. Тепер голосовим форматуванням тексту мало кого здивуєш. На жаль, на даний момент SayTextBot не працює. Поки немає точної інформації тимчасово це або назавжди. Користувачі месенджера, які встигли оцінити функціонал даного бота з нетерпінням чекають коли він відновить свою роботу.

Якщо дана інформація була корисною, постав лайк і поділися з другом посиланням на статтю. Рекомендуємо прочитати багато цікавої та пізнавальної інформації про програму Телеграм на сайті https://greatchat.ru/.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector