Купівля та продаж Телеграм каналів: кращі біржі

Бізнес в інтернеті

Придбання каналу в Телеграм часто пов’язано з метою заробітку. Купівля готового проекту може обернутися вигодою в таких випадках: 1) ви перепродамо канал за більш високу ціну, ніж купили; 2) ви будете заробляти на розміщенні реклами; 3) ви займетеся просуванням сторонніх ресурсів. Де купити канал і як зробити правильний вибір проекту, про це ми сьогодні поговоримо.

Де можна купити Телеграм канал

Купити канал не складно. Труднощі з’являються в пошуку найбільш вигідного варіанту. Під вигодою мається на увазі не дешевизна, а перспективний розвиток. Купуючи проект потрібно орієнтуватися, наскільки він якісний і популярний. Якщо продукт хороший, то його вартість окупиться через 3-4 місяці.

Якщо ж паблік створювався виключно для продажу, то він буде схожий зі своїми аналогами. Ціна такого продукту коливається в діапазоні від 2 до 15 рублів за передплатника.

Зробити покупку можна декількома способами.

біржа smmacc.ru

Smmacc — біржа акаунтів соціальних мереж і Telegram-каналів. Основними перевагами є:

 • Надійність, безпеку.
 • Великий досвід — за час роботи реалізовувалися як невеликі проекти, так і великі, вартість яких перевищувала мільйон рублів.
 • Актуальність — оголошення публікуються на сайті по місяцю. Це дає можливість бачити тільки діючі пропозиції.
 • Величезна клієнтська база — зареєстровано понад 3 тисячі клієнтів, завдяки цьому угоди відбуваються швидко.

біржа smmacc

Зайшовши на головну сторінку біржі, ви можете підібрати відповідний канал за такими критеріями:

 • ціна;
 • кількість передплатників;
 • тема;
 • підлога;
 • географічне положення.

Угода проводиться через гаранта. Йому за роботу доведеться заплатити відсотки від вартості покупки. Відбувається це так:

 1. Ви відправляєте кошти на рахунок гаранта і пишете в загальному чаті (покупець, гарант, продавець) свій телефонний номер.
 2. Продавець повинен прив’язати аккаунт до вказаним номером.
 3. Далі прийде код, ввівши який ви зможете зайти на сторінку продавця.
 4. Тільки тоді гарант перерахує гроші продавцеві.

Прямий зв’язок з адміністратором каналу

Придбати канал без посередників можна безпосередньо, зв’язавшись з його власником. Зазвичай продавці публікують оголошення про продаж в чатах месенджерів, в соціальних мережах, на форумах. Для зв’язку вони залишають контакти.

На замітку: блокування Telegram в Росії

Заробіток на сайті

Плюси і мінуси покупки

У купівлі Telegram-каналу є як позитивні, так і негативні моменти. А тепер про них докладніше.

Чому варто купити канал

Найчастіше готовий проект купує той, у кого вже є досвід в цій справі, або той, хто вирішив таким чином заробити.

Можливість заробити. Купивши готовий паблік, ви можете його перепродати за вищою ціною. Якщо виконати кілька таких операцій, то можна добре заробити.

Можна просунути свій бренд. Деякі набувають канали, щоб реалізовувати свою продукцію або послуги. Вибираючи проект по підходящої для своїх цілей тематиці, ви отримуєте вже готову аудиторію. Вам залишається підтримувати статус і просувати свою справу.

Коли відмовитися від покупки каналу в Телеграм

Перепродаж каналів стає популярним і вигідним явищем. Тому шахраї не залишаються осторонь. Не потрапити на вудку до аферистів буває складно. Як уберегти свій гаманець від порожніх розтрат? Перед покупкою спробуйте вивчити проект самостійно:

 • зверніть увагу на кількість переглядів, якщо 70% — це передплатники, то канал явно належить шахраям;
 • якщо творінню менше трьох місяців, то це теж говорить про проробляємо в ньому махінаціях;
 • перегляньте контент, якщо тематика змінювалася, не варто купувати паблік;
 • перевірте зростання числа передплатників, якщо він нерівномірний, то вони були накручені (посилання для перевірки: telegrator.ru/channels-stock/).

Дівчина в офісі

Канал занадто багато коштує і не окупиться. Роблячи покупку, ви повинні чітко розуміти мету придбання, а також розраховувати свої сили і можливості. Якщо ви не зможете підтримувати рівень розвитку і активності проекту, то не варто даремно витрачати гроші.

Це цікаво: боти в Телеграма

Неякісний канал. Іноді кількість передплатників добропорядного каналу може бути менше, ніж неякісного. Перед здійсненням операції вивчіть подається в стрічці інформацію, дізнайтеся у продавця про прибуток від каналу, а також про витрати на його утримання. Щоб перевірити аудиторію і активність, попросіть додати вас в адміністратори з мінімальними правами. Так ви зможете визначити якість каналу.

Роблячи висновок, можна сказати, що покупка каналу в Телеграм може стати максимально вигідною, головне добре розібратися у всіх тонкощах. Якщо ти хочеш грати, спробуйте створити проект самостійно. Спробуйте його просунути, розкрутити, набратися досвіду в адмініструванні, а вже потім робити покупку. Інакше невміння може привести до провалу навіть самого вигідного пропозиції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector