Як знайти стікери для Телеграм, як зробити свої стікери

Стікери для Telegram

Багато користувачів Telegram під час листування використовують стікери. Вони являють собою картинки з різними тваринами, персонажами і відомими людьми. Стікери служать для передачі емоцій і заміни фраз в повідомленнях. Читайте далі, щоб дізнатися як знайти і завантажити такі зображення, а також як їх створювати самостійно.

Як шукати і додавати стікери

У Telegram, як у багатьох соціальних мережах і месенджерах надається можливість додавати в текстову переписку барвисті зображення. Вони схожі зі смайликами. Їх можна завантажити такими способами:

Знайти в інтернеті і завантажити. На просторах інтернету є безліч стікерів для конкретної версії месенджера. Користувачеві необхідно вибрати сподобалася набір зображень. Потім клікнути «Додати в телеграм». У більшості порталів є зручний пошук картинок по ключовому слову.

Скористатися каталогом картинок в месенджері. Перейдіть в чат з будь-яким співрозмовником. Внизу діалогового вікна натисніть на значок у вигляді смайлика. Потім на стрілку «Назад». Перед користувачем з’явиться перелік зображень з історичними особами. Якщо знадобиться більше стікерів, то щоб їх завантажити клікніть на значок квадратної мордочки з плюсом. Після завантаження каталогу зі смайлами програма запропонує додати новий набір зображень. Для активації картинок перейдіть в чат. Потім в розділ «Stickers» і «Show stickers tab». Для пошуку стікерів можна використовувати бота @sticker. Щоб ним скористатися, у вікні для введення тексту повідомлення, введіть ім’я бота і смайлик з потрібною емоцією. Робот запропонує перелік відповідних зображень.

На замітку: як створити групу в Telegram

Скористатися каналом стікерів. Знайдіть популярний канал стікерів і підпишіться, щоб бути в курсі всіх новинок зображень.

Створити зображення самостійно. Як це зробити дізнаєтеся далі.

Стікери для Telegram

Для додавання нових стікерів, які створені розробниками і простими користувачами перейдіть у вікно діалогу з будь-яким співрозмовником. На панелі управління знайдіть вкладку «Медіа». Виберіть будь-який набір смайлів. Натисніть «Додати». Популярними серед користувачів telegram є такі картинки в месенджері:

 • Зображення «ждунов». У додатку є безліч зображень цього сірого істоти.
 • Картинки з котами. Багатьох користувачів привертають кіт Саймон, Пушиної та Besish Cat. Є й інші зображення котів.
 • Стікери в жанрі аніме. З їх допомогою можна з легкістю передати свої емоції співрозмовника.
 • Герої мультиків і кіно. Образи і персонажі, які прославилися на весь світ.
 • Картинки з поздоровленнями. За допомогою барвистою картинки з написом і без можна привітати кого-небудь з важливою подією.

Як зробити свої стікери

Для створення оригінальних зображень в месенджері використовують спеціального бота @sticker. Зайдіть в чат. У рядку пошуку пропишіть ім’я бота. Потім додайте його до списку контактів. Далі відправите йому повідомлення з командою «New pac» і назвою свого набору зображень. Назва набору може бути будь-який (на розсуд користувача). Виконуйте вказівки бота. Порядок дій наступний:

 1. Після відправленого повідомлення прийде відповідь з вимогами до зображень. Вкажіть розмір файлу 512 * 512 пікселів і формат PNG. Переважно створювати стікери на білому тлі з тінню.
 2. Приступаємо до додавання стікерів. Надішліть @sticker смайлик з емоцією, яка відповідає майбутньому стікери. Потім завантажуємо саму картинку. Повторюйте цю процедуру кілька разів, щоб створити цілий набір стікерів. Він не повинен перевищувати 120 штук зображень.
 3. Введіть команду «Publish».
 4. Щоб створити посилання на сховище зображень знадобиться придумати коротку назву набору. Надішліть його боту. Ім’я пишеться латинськими літерами і складається мінімум з чотирьох знаків. Якщо бот повідомить, що придумане ім’я вже зайнято, то доведеться вибрати інше ім’я. Змінити ім’я набору в подальшому неможливо. Є тільки радикальний метод — видалити стікерпак і створити вже новий з потрібним ім’ям.
 5. @sticker надішле користувачеві посилання на новий набір стікерів. Щоб додати його собі в додаток, перейдіть за вказаним посиланням. Користувач може ділитися цим посиланням з друзями і в відкритих інтернет- каталогах.

Пакет стікерів для Telegram

Як перенести стікери з Телеграма у ВКонтакте

Багатьом користувачам доводиться користуватися декількома мессенджерами одночасно. Оскільки, найбільш поширеною соціальною мережею серед молоді є Вконтакте, розглянемо як перенести набір стікерів з одного месенджера в інший. Виконувати цю операцію краще з ПК. Варто зауважити, що перенести безпосередньо зображення не вдасться. Синхронізація даних між телеграм і Вконтакте обмежена. Буде потрібно виконати нелегку процедуру. Вона складається з таких дій:

 • Вам знадобиться завантажити зображення на комп’ютер.
 • Для отримання файлів картинок з наборів зображень перейдіть на сайт з каталогом стікер паків Telegram.
 • Натисніть курсором на будь-яку колекцію стікерів.
 • Перед вами відкриється перелік картинок. Їх може бути кілька десятків. Для повного перегляду галереї натисніть кнопку «Показати ще».
 • Виберіть перший стікер. У контекстному меню виберіть «Дослідити елемент».
 • Потім перейдіть в розділ «Elements». У більшості випадків він повинен відкриватися за замовчуванням. Знайдіть і скопіюйте його тег з src, в якому вказана адреса зображення.
 • Тепер відкрийте посилання в новому вікні. У контекстному меню натисніть «Зберегти зображення як».
 • Тепер необхідно додати колекцію стікерів в галерею Вконтакте.
 • Відкрийте програму Вконтакте.
 • У рядку пошуку знайдіть групу з назвою «Стікери Вконтакте».
 • Спільнота є відкритим. Приєднуйтеся до нього.
 • В розділ групового чату «Запропонувати новину» завантажте потрібні зображення з ПК.
 • На публікацію стікер пака в співтоваристві буде потрібно час, оскільки кожна публікація перевіряється модератором.

Зображення, які розміщуються в співтоваристві повинні відповідати наступним вимогам:

 • Формат PNG.
 • Параметри 512 * 512.
 • Оригінальність картинки. Таким чином, соціальна мережа бореться з плагіатом
 • Відповідати моральним і естетичним вимогам.

Пакет стікерів для Telegram

Щоб завантажити зображення з Вконтакте в Telegram виконайте такі дії:

 1. Знайдіть в соціальній мережі вподобану колекцію зображень.
 2. Клацніть по будь-якому стікери.
 3. У контекстному меню виберіть пункт «Відкрити зображення в новій вкладці».
 4. Вгорі нового вікна, розташований адресу зображення. Останні три цифри поміняйте на 512.
 5. Відкрийте знову контекстне меню.
 6. Виберіть пункт «Зберегти зображення як».
 7. Таку процедуру необхідно виконати з кожним стікером.
 8. Тепер щоб перенести ці стікери в телеграм скористайтеся ботом @sticker. Дотримуйтеся його інструкції.

Як видалити стікери

Всі операції з особистим набором стікерів виконуються під керівництвом @sticker. Якщо якесь зображення перестало бути затребуваним для вас, то його можна видалити. Для цього перейдіть в діалогове вікно з роботом. Надішліть йому повідомлення з командою «Delsticker» і зображенням, яке хочете видалити. На місце віддаленого можна додати нове зображення. Надішліть @sticker фразу «Add sticker». Потім посилання на набір. Далі виконайте процедуру створення стікера, описану вище. За допомогою бота користувач може переглянути статистику завантажень зображень іншими користувачами. Щоб видалити весь стікер пак відправте роботу повідомлення з текстом «Del pack».

Набір стікерів для Telegram

ТОП каналів зі стікерами

Серед корисних інструментів месенджера слід зазначити канали зі стікерами. Колекції зображень в додатку оновлюються щодня. Пропонуємо відвідати і підписатися на найпопулярніші паблік:

 • @Stickers — набори зображень відсортовані за тегами.
 • @Elektronshik — веселі картинки, меми та гифки.
 • @Stickergram — тут представлені рідкісні стікер паки.
 • @Allstikcer — колекція аматорських стікерів.
 • @Mosticks — широкий асортимент наборів, які систематизовані за категоріями.
 • @Sticroom — зображення на будь-який смак.
 • @Yamstickers — стікери на всі випадки життя.

Це цікаво: гри в Telegram

Підпишіться на будь-який канал або на все відразу. Зробіть незвичайної текстову переписку.

Що таке смайли в телеграм, чим відрізняються від стікерів

Крім стікерів в Телеграм для передачі емоцій і настрою в листуванні можна використовувати смайли. Вони більш затребувані серед користувачів, оскільки для їх застосування не потрібно виконувати особливих маніпуляцій. Смайл є піктограмою, тобто це значок із зображенням пики, а стікер — детальне схематичне зображення людини або тварини. Цим вони і відрізняються між собою.

Портрети людей над ноутбуком

Щоб вставити смайл в текст повідомлення знадобиться:

 1. Відкрийте вікно діалогу.
 2. Натисніть на значок смайла зліва на панелі редагування тексту.
 3. Перед вами з’явиться спливаюча панель зі списком пики з різними емоціями. Виберіть відповідний значок.

Надіслати смайл співрозмовнику можна іншим методом. У графі для написання тексту повідомлення досить прописати «: smile». Список смайликів відкриється в автоматичному режимі. Для розширення базового набору скористайтеся папкою «Смайлики». Для додавання смайликів розробники рекомендують оновити додаток до останньої версії, оскільки нові набори значків з’являються щодня.

Щоб їх додати, зайдіть в чат. На панелі інструментів знайдіть розділ «Media». У списку виберіть вподобану колекцію. Потім натисніть «Додати».

Смайли і стікери пропонують користувачам прикрасити картинками текстову переписку з друзями і родичами. Щоб ними скористатися встановіть телеграм на пристрої. З кожним оновленням месенджера ви отримаєте нові набори картинок (пики). Якщо виникнуть питання по темі напишіть в коментарях до статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector