Як користуватися ботом Флибуста в телеграм — покрокова інструкція

Якщо ви любите читати книги, але через брак часу не можете завжди носити улюблений роман з собою, скористайтеся електронною бібліотекою Флибуста і читайте книги з планшета або з телефону.

Ілюстрація на тему Як користуватися ботом Флибуста в телеграм - покрокова інструкція

Флибуста Бот Телеграм — що це за Бот?

Це віртуальний помічник, за допомогою якого можна відшукати будь-яку книгу і читати її не відриваючись від своїх безпосередніх занять. Все що потрібно, це просто додати робота до своїх контактів, і використовувати його в своїх цілях.

Бот Флибуста і його призначення в Telegram

За допомогою даного помічника можна шукати будь-які книги в базі електронної бібліотеки. За бажанням можна скачати будь-яку книгу до себе на пристрій і читати її в будь-який зручний час. Також користувач може завантажити на сервер бібліотеки книгу самостійно, наприклад авторський роман або інший твір.

Як додати Флибуста телеграм в контакти

Щоб додати бота до своїх контактів, необхідно зробити наступні дії: наберіть в пошуковому рядку контактів його ім’я — @flibustamirrorbot, через кілька секунд побачите результати пошуку. Далі натисніть на кнопку «Старт», розташовану внизу, і все, він доданий до контактів.

Ілюстрація на тему Як користуватися ботом Флибуста в телеграм - покрокова інструкція

Як користуватися ботом Флибуста

Користуватися додатком просто. Для пошуку потрібної книги необхідно в поле повідомлень вказати її назву, і через кілька секунд віртуальний помічник покаже посилання, потрібні для завантаження книги з Флібуста у всіх форматах, які можуть бути доступні: fb2, epub і mobi. Для більш точного пошуку можна вказати ім’я автора, після цього користувач побачить всі доступні твори даного автора для скачування.

Бот володіє двома командами — це / load- скачати будь-яку книгу по заданому параметру; і / search — знайти книгу по заданому параметру.

За бажанням від бота можна відписатися або ж заблокувати його.

Книжковий бот Telegram для пошуку літературних творів в інтернеті

Завдяки сучасним технологіям тепер можна читати улюблені книги, не виходячи з дому прямо через телефон або планшет. Щоб це здійснити, потрібно відшукати електронний варіант потрібної книги. Найпростіше зробити це за допомогою спеціальних роботів через Телеграм. Вони безпосередньо пов’язані з електронною бібліотекою Флибуста, і можуть миттєво відшукати потрібне твір.

Ілюстрація на тему Як користуватися ботом Флибуста в телеграм - покрокова інструкція

Безкоштовна онлайн-бібліотека Флибуста

На думку експертів, Флибуста — самий книжковий сайт рунета. Вона працює за принципом вікі. Це означає, що її поповнюють самі користувачі. Саме з цієї причини тут можна знайти майже все, що забажаєш. Знайти потрібний роман або книгу можна на сайті або ж через Телеграм, за допомогою спеціального робота. Другий спосіб в рази скоротить час пошуку.

Враховуйте той факт, що Флибуста часто піддається блокування і DDOS-атак, через ці чинники сервіс може на якийсь час стати недоступним. Це пов’язано в жорсткою конкуренцією онлайн-бібліотек. Через блокування видавництва можуть втратити величезну прибутку і цільову аудиторію.

Ілюстрація на тему Як користуватися ботом Флибуста в телеграм - покрокова інструкція

Який книжковий бот Telegram працює з Флібуста.

Існує не так багато ботів, здатних нормально синхронізуватися з Флібуста. Одним з таких віртуальних помічників є @FlibustaFreeBookBo. Щоб запустити даного робота необхідно виконати наступні дії:

 1. Знайдіть в телеграм контакт @FlibustaFreeBookBot і почніть з ним листування;
 2. Після того, як натиснете на кнопку «Старт», робот надішле повідомлення, в якому буде прохання вказати назву книги та ім’я автора. Після цього надішліть запит, і бот почне свою роботу.
 3. Через кілька секунд помічник покаже місця проведення гри. Визначтеся з вибором і натисніть на посилання «Скачати книгу».
 4. Далі потрібно вибрати формат для завантаження файлу.
 5. Після цього буде надіслана пряме посилання для скачування, натисніть на неї і файл завантажиться на ваш пристрій.

В електронній бібліотеці доступні більш ніж 350 тис. Книг для читання, тому майже будь-який читач зможе відшукати для себе літературу на відповідну для нього тему.

Що робити якщо бот не працює?

Якщо раптом бот перестає нормально функціонувати потрібно вивчити деякі нюанси:

 • Перевірте чи правильно ви ввели ім’я бота, має бути @flibustamirrorbot. Щоб все нормально працювало ім’я помічника має починатися зі знака собачки, і вводити його обов’язково потрібно в адресний рядок, а не в назву.
 • Перевірте правильність вибору потрібної команди, їх в боті всього дві: для пошуку та інсталяції книг.
 • За допомогою робота користувач не зможе завантажити цілу серію книг. Тому не шукайте твори за назвою серії.
 • Якщо щось не виходить, то видаліть помічника і встановіть його знову.
 • Для пошуку обов’язково вказуйте назви книг і автора на кирилиці.
 • Якщо користувач використовує пристрій компанії Apple, то при виникненні неполадок спробуйте оновити iOS або ж сам Телеграм.
 • Якщо ніякої метод не допоміг усунути неполадки, це може означати, що робот не відповідає з технічних причин і потрібно просто трохи почекати.
 • Найважливіше — це завжди перевіряти правильність написання імені бота.

Ілюстрація на тему Як користуватися ботом Флибуста в телеграм - покрокова інструкція

Як бачите, нічого складного в експлуатації бота Флибуста немає, потрібно просто бути уважним і не допускати помилок. Дотримуючись простих правил, з легкістю знайдете все, що вас цікавить, і будете насолоджуватися читанням улюбленого роману.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector