Завантажити Telegram для Mac OS Макбук (Мак ОС) російською

Телеграм на смартфоні

Телеграм з кожним днем ​​набирає все більше популярності. Щоб всі користувачі могли користуватися програмою, розробники зробили так, що вона доступна для всіх пристроїв і операційних систем. Прочитайте статтю, і дізнаєтеся все про Telegram для Mac OS.

Звідки можна завантажити Telegram для Mac OS

Завантажуйте додаток тільки з перевірених джерел. Відвідайте насамперед офіційний сайт програми.

Скористайтеся зручним браузером. Зайдіть на офіційний сайт програми. Відкрийте потрібний розділ з Telegram для Mac OS. Натисніть на кнопку «Завантажити» і чекайте завантаження інсталяційний файл. Зважайте на те, що на сайті немає русифікованої версії Телеграм.

Телеграм в App Store. Зайдіть в інтернет магазин додатків App Store. Введіть в пошуковому рядку назву програми. Дочекайтеся результатів пошуку, перейдіть по з’явилася посиланням і натисніть на кнопку «Завантажити». Завантаження інсталяційний файл буде тривати кілька секунд.

Які вимоги до вашого макбуков

В основному додаток можна встановити на будь-який Макбук, який має такі технічні характеристики:

  • Процесор Core 2 Duo з частотою 2,0 — 2,4 ГГц;
  • Відеокарта — GeForce 320M;
  • Оперативна пам’ять — 2 Гб пам’яті DDR3;
  • Жорсткий диск Serial ATA 5400 об / хв об’ємом 160 Гбайт (додатковий жорсткий диск 5400 об / хв об’ємом 250 Гбайт або 320 Гбайт або SSD об’ємом 128 Гбайт).

Іконки на екрані

Якщо програма не буде працювати після установки, то швидше за проблеми не в комп’ютері, а в самій програмі.

Які проблеми можуть виникнути при установці

Під час інсталяції Telegram іноді можуть виникнути деякі проблеми. Не варто відразу панікувати, потрібно просто знати, як вирішити виниклі неполадки.

Чи не приходить код підтвердження. Якщо код підтвердження довго не приходить, тоді потрібно підтвердити активацію за допомогою голосової настройки. На сторінці додатка буде вказано номер, зателефонуйте по ньому, і оператор продиктує вам потрібний код.

Відсутність кнопки «Відкрити файл». Для вирішення даної проблеми спробуйте спочатку перезавантажити інсталяційний файл. Запустіть «Диспетчер завдань» і відзначите процес установки. Тепер запустіть процес знову.

Якщо проблема не зникла, видаліть інсталяційний файл і скачайте його знову. Також вирішити проблему можна перезагрузив пристрій, це допоможе вирішити системний збій.

На замітку: версія Telegram для Windows Phone

Як почати користуватися додатком

Експлуатувати месенджер не складно. Скачайте і встановіть його на свій пристрій, дана процедура відбувається автоматично.

Telegram на екрані макбуков

спочатку зареєструйтеся. Перед тим як почати користуватися додатком, потрібно пройти процес реєстрації. Це нескладна процедура, але поки що вона доступна тільки англійською мовою.

Запустіть програму, у вікні напишіть номер чинного телефону.

Через кілька секунд на зазначений номер буде доставлено смс-повідомлення із секретним кодом активації.

Введіть отриманий код в порожнє вікно, яке відображається на дисплеї.

Далі вкажіть своє ім’я та прізвище і завантажте фотографію, якщо реєструєтеся перший раз. При повторній реєстрації ці дані вводити не потрібно, додаток в автоматичному режимі синхронізує всі персональні дані.

Читайте інші статті на нашому сайті. Якщо хочете дізнатися більш детальну інформацію про мессенджере, читайте інші наші статті.

Тепер ви знаєте всю необхідну інформацію про Telegram для Mac OS і зможете з легкістю їм користуватися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector