Бот Вкусвілл в Телеграм: як додати і користуватися

Бот Вкусвілл для Telegram

Багато компаній використовують ботів, щоб звільнити персонал від частини повсякденної роботи. Торгова мережа продуктових магазинів «Вкусвілл» не стала винятком. У Телеграм був розроблений Vkusvillbot. Читайте далі, щоб дізнатися як ним скористатися і які у нього є можливості.

Що таке бот Вкусвілл

Vkusvillbot — бот популярної мережі магазинів продуктів харчування. Він є аккаунтом Телеграм, який управляється програмним забезпеченням. Працює цілодобово. Має широкий функціонал. Здатний виконувати тисячі команд в день.

Як додати бота в Телеграм

Якщо дисконтна карта «Давай дружити» не буде діяти, покупець не зможе скористатися діючими знижками та іншими перевагами в магазинах «Вкусвілл».

Щоб скористатися Vkusvillbot необхідно інсталювати Телеграм на пристрої і пройти реєстрацію облікового запису. Потім додати даного бота в список контактів. Для цього виконайте такі дії:

 1. Запустіть Телеграм на пристрої.
 2. У рядку пошуку пропишіть назву бота.
 3. Система видасть акаунти зі схожими назвами.
 4. Виберіть потрібного бота.
 5. Додайте в список друзів.
 6. Перейдіть до діалогового вікна.
 7. Натисніть кнопку «Start».
 8. Надішліть роботу повідомлення з номером дисконтної карти Вкусвілл. Відбудеться активування карти в автоматичному режимі.

Після цих дій можна приступати до використання програми.

Бот Вкусвілл для Telegram

можливості бота

Використовуючи Vkusvillbot, постійні покупці можуть самі керувати своїми знижками. Використання бота в Телеграм вигідно всім. Мережа магазинів набуває прибуток і позитивні відгуки покупців. Постійні клієнти швидко отримують якісні послуги в будь-який час доби. Покупці за допомогою Vkusvillbot можуть виконувати такі дії:

 • Міняти товари в категорії «Улюблений продукт».
 • Прямо з аккаунта переглядати наявність знижок і акційних пропозицій. Користувачеві доступна інформація про весь асортимент продукції в конкретному магазині.
 • Використовувати смартфон замість дисконтної карти.
 • Проводити всі технічні маніпуляції з дисконтною карткою.
 • Налаштовувати функціональні клавіші меню на свій розсуд. Додавати необхідні опції. А також, видаляти невикористовувані функції.
 • Зв’язатися з оператором технічної служби.
 • Знайти найближчий магазин «Вкусвілл».

Зміна улюбленого продукту

Торгова мережа «Вкусвілл» пропонує своїм клієнтам знижку 20% на певний товар. Щоб скористатися цією пропозицією, немає необхідності відвідувати продуктовий магазин. Можна виконати установку знижки за допомогою пристрою з ботом. Умовою для зміни улюбленого товару є здійснення покупки на суму не менше 500 рублів за попередні два дні. А також, внесення необхідного товару в категорію «Улюблений продукт».

Дівчина розплачується в магазині

Знижки та пропозиції

За допомогою вкладок меню покупець може ознайомитися з балансом карти, бонусами і діючими купонами. Надішліть Vkusvillbot команду «Я в магазині». Вкажіть місце розташування продуктового магазину. Робот в автоматичному режимі надішле відповідь з переліком продуктів харчування, на які діє знижка. Список таких товарів оновлюється щодня. Їх перелік може відрізнятися в залежності від конкретного магазину «Вкусвілл». Позначте категорію продуктів, якої не користуєтеся. Тоді знижки на цю групу надаватися не будуть. Для цього треба зайти в меню бота. Виберіть розділ «Всі функції». Потім перейдіть в «Налаштування». Виконайте відповідні дії.

Це цікаво: блокування Telegram в Росії

Заміна карти Давайте Дружити

Це справжній порятунок для тих, хто часто забуває картку знижок будинку. Тепер немає необхідності носити її з собою. Скористайтеся смартфоном, щоб отримати дисконт на товар. За допомогою однієї команди повідомте Vkusvillbot, що зараз перебуваєте під «Вкусвілл». Через годину будуть доступні всі знижки і цікаві пропозиції. Покупець зможе розрахуватися бонусами без фактичної наявності карти. Купуючи товар повідомте касиру номер дисконтної картки зі смартфона. Або продиктуйте номер телефону, до якого прив’язана карта.

Карта Давайте дружити

Пошук найближчого магазину

Vkusvillbot допоможе знайти магазин, розташований недалеко від вашого місце розташування. Надішліть боту відповідний запит. Через кілька секунд програма відправить скріншот з картою найближчого «Вкусвілл». Так покупцеві буде простіше зорієнтуватися в незнайомій місцевості.

Технічні операції по карті

Спеціальний бот в Телеграм тепер виконує функції служби технічної підтримки клієнтів. Керуючись підказками бота можна виконати такі дії:

 • Змінити і прив’язати номер телефону до карти знижок.
 • Перекласти невикористані бонуси з однієї на іншу карту.
 • Змінити ім’я власника карти.
 • Прикріпити номер чека до дисконтною карткою для подальшого нарахування бонусів.

Бот Вкусвілл для Telegram

Є навіть русифікація месенджера

Оскільки інтерфейс Телеграм представлений на англійській мові, у деяких користувачів виникають труднощі у використанні програми. Для перекладу на російську скористайтеся спеціальною вкладкою меню «Русифікація» у Vkusvillbot.

На замітку: біржі реклами в Telegram

Vkusvillbot надає користувачеві підказки для вчинення певних дій, що робить простим і зрозумілим використання його функцій. Запропонуйте свої варіанти щодо поліпшення функціоналу Vkusvillbot в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector