Чому не працює бот в телеграм — розбираємося і чиним

Крім основних функцій месенджера в Telegram є додаткові програми, так звані боти. Вони здатні в автоматичному режимі відповідати на задані команди користувача. Іноді віртуальні помічники перестають виконувати свої функції. Читайте далі, щоб дізнатися про причини некоректної роботи бота, а також що можна в даному випадку зробити.

Розбираємося, чому не працює бот в Telegram

Для кожної програми характерні тимчасові збої в роботі. Користувачі Телеграм також періодично стикаються з тим, що частина основного і допоміжного функціоналу не працює. Така ситуація викликає труднощі і незручності для користувача.

Як зрозуміти, що сервіс не працює

Найчастіше програма сама повідомляє користувача про припинення своєї діяльності. Це відбувається в тому випадку, якщо розробник бота передбачив створення такого повідомлення. Користувачеві може приходити повідомлення про помилку з текстом: «Cloudflare telegram bot». В інших випадках, бот просто не відповідає на відправлені йому запити.

Ілюстрація на тему Чому не працює бот в телеграм - розбираємося і чиним

причини відмови

Існує кілька причин по яким бот відмовляється виконувати функції, передбачені розробником. Як правило, всі проблеми легко усуваються. До них відносяться:

 1. Неполадки на внутрішньому сервері додатка.
 2. Помилки на стороні бота.
 3. Користувачем неправильно введена команда.
 4. Проблеми з підключенням до інтернету.
 5. Проведення профілактичних робіт.
 6. Обробка великої кількості команд.
 7. Використання застарілої версії додатка.

Помилка на стороні сервера Телеграм

Коректна робота месенджера заснована на відправку програмного коду, який створюється спеціальною системою. Він обробляється сервером https // api.telegram.org. Після чого сервер висилає текст користувачеві. Якщо виникли якісь неполадки на сервері, то жоден сервіс не працюватиме. Вирішити дану проблему користувач самостійно не зможе. Необхідно просто почекати 10-20 хвилин, поки система відновить роботу.

Помилка на стороні сервера програми

Робот в Телеграм — віртуальний посередник між веб-сервісом і користувачем. Програму створюють прості користувачі, або розробники програми. Як правило, користувачі Телеграм використовують програму безкоштовно. Однак, є боти з платним функціоналом. Працездатність бота безпосередньо залежить від коректної роботи сервера. Для функціонування кожного бота прописуються спеціальні коди і алгоритми, потім їх розміщують на сервері.

Ілюстрація на тему Чому не працює бот в телеграм - розбираємося і чиним

Якщо програма спочатку неправильно прописана, вона не буде працювати коректно. Через допущених помилок сервер програми не зможе обробити надіслану команду. Як результат — бот не відповідає на запит користувача. Користувач не в силах виправити цю помилку. Залишається лише чекати, поки проблему вирішить розробник.

Коли бот зупинився, не хоче виконувати команду, спробуйте його перезапустити через кнопку «Start». Якщо помилка з’явилася знову, можливо користувач зайшов в «глухий кут» (на пристрої відкрився порожній екран) або не справдився компонент екрану через некоректне виконання.

Якщо помилка в коді виникла в роботі, який створив користувач особисто, то проблему вирішити допоможе @Fatherbot. За допомогою бота можна знайти в раніше створених програмах помилки і виправити їх. Користувач після відправленого запиту отримає інструкцію з вказівками для написання правильного коду. Для цього необхідно виконати наступні дії:

 • У рядку пошуку пропишіть ім’я бота.
 • У списку акаунтів виберіть потрібну програму.
 • Додайте бота в список контактів.
 • Перейдіть до діалогового вікна і натисніть кнопку «Почати».

Ілюстрація на тему Чому не працює бот в телеграм - розбираємося і чиним

Якщо бот Телеграм некоректно виконує роботу в групових чатах, тоді @Fatherbot відправте команду з текстом «/ set privacy». Керівництво месенджера встановило для деяких ботів обмеження для участі в групових чатах. Детальну інформацію про функціонал ботів і про їх командах можна знайти в розділі «Допомога»

Відновлення роботи бота неможливо, якщо сервісний центр месенджера заблокував або видалив його профіль. Такі радикальні заходи вживаються до незатребуваним акаунтів, а також до тих, на які часто надходять скарги від користувачів. Керівництво Телеграм настійно рекомендує користувачам програми не встановлювати підозрілих спамерських пошукових роботів. Вони можуть бути підробленими, створюватися замість заблокованих профілів. Їх створюють шахраї в корисливих цілях. Для того щоб відрізнити справжнього бота від фейковий, зверніть увагу на його адресу. Він знаходиться в профілі під ім’ям робота. Адреса повинен починатися з символу email protected.

Труднощі у використанні функцій бота можуть виникати, якщо при створенні програми користувач не додав певний мультимедійний файл.

Помилка в запиті

Для коректної роботи з ботом в Телеграм необхідно використовувати тільки задокументовані команди. Якщо користувач введе сторонню фразу або припуститься помилки при формулюванні команди, програма її не зрозуміє. Бот не отримає відправлене повідомлення із запитом. Внаслідок чого завдання користувача не буде виконано. Як правило, боти мають стандартні команди, щоб максимально спростити їх взаємодія з користувачем. Однак, програма надає можливість розробникам додавати нові команди, встановленої форми.

Ілюстрація на тему Чому не працює бот в телеграм - розбираємося і чиним

Проблема зі зв’язком

Труднощі з використанням функцій програми можуть виникати коли немає інтернету з боку користувача, або сервера. Для останнього це є надзвичайною ситуацією. Відсутність зв’язку у користувачів часте явище, особливо для тих, хто використовує мобільний інтернет. Щоб перевірити якість зв’язку на смартфоні, вимкніть і ввімкніть використання мобільних даних. Інший варіант, вимкніть мобільні дані і включіть wi-fi. Потім знову увімкніть мобільні дані.

Якщо ви входите в додаток через ПК, це сталось внаслідок проблем пов’язана з роутером або інтернет-кабелем. Перевірте на цілісність шнур, або перезапустіть роутер. Зателефонуйте провайдеру, з’ясуйте чому немає інтернету. Якщо немає інтернету в браузері, зверніться в службу технічної безпеки. Коли користувач вільно заходить через браузер на інші сайти, значить проблема з сервером Телеграм. Зачекайте поки зв’язок відновитися.

Технічні роботи

Якщо причиною відмови виконання запиту ботом виникає через технічні робіт, то користувач отримає відповідне повідомлення. Телеграм — безплатний і зручний мессенджер. Всі сервера вимагають періодичної перезавантаження, щоб забезпечити швидку і стабільну роботу. Можливо відправка команди збіглася з проведенням профілактичних робіт в Телеграм. Дочекайтеся коли вони закінчаться.

Велика кількість запитів

Найчастіше, таке трапляється з популярними акаунтами, які використовуються багатьма користувачами. Якщо бот знаходиться на слабкому сервері, він просто може не впоратися з обробкою великої кількості завдань. Він починає зависати або відмовляється працювати. Повторіть запит через п’ять хвилин. Якщо причина некоректної роботи бота в цьому, користувачеві прийде відповідь трохи пізніше.

Будемо раді, якщо представлена ​​в статті інформація стала корисною. Не забудьте поставити лайк і поділитися посиланням з друзями. Раптом виникнуть питання по темі, залиште їх у коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector