Боти в телеграм: список ТОП-30 кращих цікавих ботів в 2019

Мессенджер Telegram настільки популярний, що вже обзавівся численними ботами, які виконують найрізноманітніші завдання — від найпростіших, жартівливих програм до серйозних і складних Інтернет-магазинів.

Ілюстрація на тему Каталог корисних ботів telegram - топ-30 цікавих ботів

Корисні боти для Telegram — ТОП 30 кращих

Охопити все різноманіття роботів, вже написаних для Телеграма не представляється можливим. Ми спробуємо описати тільки кілька, які, на наш погляд, заслуговують на увагу.

Flibusta Book

@flibustafreebookbot — з назви зрозуміло, що це бот від сайту Флибуста — однієї з найбільших онлайн-бібліотек Рунета. Шукайте, завантажуйте і читайте будь-які книги, які там тайдёте.

ЖИТТЯ ютубі

@lifeyt — тут зібрані всі гарячі новини сайту Youtube, переважно російської його частини. Найновіші вірусні ролики, модні тренди, гарячі обговорення і так далі.

Місто майбутнього

@citytomorrow — цікаві і неформальні розповіді про міста світу. Численні подробиці і деталі, про які багато хто навіть не уявляють.

Ілюстрація на тему Каталог корисних ботів telegram - топ-30 цікавих ботів

кірки

@ot_korki_do_korki — так, насправді назва бота і каналу саме таке, «від корки до корки». Тут зібрані сотні GIF-картинок самого різного змісту.

Skinseption

@Skinseption_bot — цей бот вже для серйозних речей. Він зможе проконсультувати вас щодо родимок на тілі — наскільки вони небезпечні і чи не час сходити до дерматолога. Не жартуйте зі здоров’ям, нешкідливі родимки можуть виявитися раковими утвореннями.

жартівник

@WyTHIK — призначення бота теж зрозуміло з назви. Це зібрання прикольних картинок, які оновлюються майже щодня. Підніміть собі настрій!

Zachekin

@ZachekinBot — дуже корисний бот для мандрівників. Він допомагає оформити реєстрацію на рейси Аерофлоту. Ви зможете вибрати дешеві рейси у вашому напрямку, перевірити вільні місця в салоні, а також повідомити вам, коли відкривається реєстрація.

InMind

@InMind — вивчайте англійську мову, в наш час без цього складно домогтися успіху! Заучувати слова і тренуйте розмовну англійську з випадковими співрозмовниками.

Ілюстрація на тему Каталог корисних ботів telegram - топ-30 цікавих ботів

В к аудіозаписи | Vk audio

@audio_vk_bot — призначення бота теж зрозуміло з назви. У соцмережі Вконтакте величезна кількість різної музики. Бот займається тим, що допомагає твіттерянам шукати потрібні треки і завантажувати їх. Можна завантажити будь-які композиції з будь-якої сторінки і зберегти їх на свій смартфон.

Remember Words Bot

@rememberwords_bot — ще один незамінний помічник у вивченні мов. Бот допомагає з легкістю запам’ятовувати слова для поповнення вашого лексикону. Можна додавати в базу свої слова, можна налаштувати нагадування: бот буде повідомляти вам, коли пора повернутися до повторенням, щоб освіжити новий матеріал. Бот працює в обидві сторони мовної пари, наприклад російський-англійський або англійська-російська.

VkStalker

@vkStalkerBot — бот стежить за активністю ваших друзів у соціальній мережі Вконтакте. Вам не потрібно буде логінитися в ВК, бот буде повідомляти вам найголовніше. Наприклад, хто саме з ваших френдів знаходиться онлайн в дану хвилину (про їхню появу він зможе сповіщати вас сигналом), скільки хто відправив повідомлень і комментов, в яких чатах участь. Можна вивести зведену інформацію про активність конкретних користувачів за деякий інтервал часу.

TGhost — файлообмінник

@Tghost_bot — інструмент для швидкої і зручної передачі файлів. Боту потрібно передати файл, і він надішле вам посилання для його скачування. Цю посилання ви зможете відправити кому завгодно, і таким чином поділитися файлом. Все просто і зрозуміло.

Yandex Translator

@ytranslatebot — робот робить рівно те, що заявлено у нього в назві. Йому потрібно передати текст на будь-якій мові, він сам визначить, який це мова, і поверне вам переклад на російську. Дуже зручно в подорожах по різних країнах.

Ілюстрація на тему Каталог корисних ботів telegram - топ-30 цікавих ботів

Yandex Maps

@yandexmapsbot — ще один бот від компанії Yandex. Показує пробки на карті міста і оцінює їх у балах. Крім того, якщо задати йому питання «Де я?», Він покаже ваше місце розташування.

Автомобільна рація

@auto_radio_bot — таких каналів є кілька, але цей вважається найпопулярнішим. Бот дозволяє спілкуватися водіям на дорогах. Вкажіть боту населений пункт, який вас цікавить, і він видасть вам корисну інформацію про ситуацію на дорогах. Інші автомобілісти вже додали дані про дорожні пригоди, про пости ДПС, про пробки тощо. Ви можете робити те ж саме, допомагаючи всім, хто їде по трасі поруч з вами.

FinderMusic

@fmusbot — вважається найпопулярнішим ботом для пошуку музики в Мережі. Може бути, це і так: бот встановлений на багатьох тисячах мобільних пристроїв. Пошук ведеться по будь-яким жанрам, кількість музики, відомої боту, просто зашкалює! Коментатори відзначають, що з його допомогою можна знайти практично все, що завгодно: будь-яку музику, навіть саму маловідому. Можете перевірити самі.

Avtobotoff

@avtobotoff_bot — бот для пошуку автовласників за державними номерами їхніх автомобілів. Творці заявляють, що це не «чорні» бази ГИБДД, а інформація, яку люди самі залишають в базі програми. У деяких ситуаціях може виявитися корисним.

Ілюстрація на тему Каталог корисних ботів telegram - топ-30 цікавих ботів

Bot Shop

@ShopBot — це не просто бот, а ціла платформа для створення маленьких Інтернет-магазинів. Якщо вам є, що запропонувати на продаж — вовняні шкарпетки, березові віники або програми власної розробки, — можете спробувати створити магазин, а потім навчити бота і змусити його брати звідти товари для замовлень. Деякі речі, наприклад, криптовалюта, таким способом продавати дуже зручно.

бот Максим

@Maksobot — це програма створена швидше для розваги. Ви можете передати боту текст, а він прочитає його вголос. Є деякі настройки — можна вибрати мову розмови, швидкість мови і емоційне забарвлення. Такому боту можна придумати масу різних застосувань, від жартівливих до серйозних.

Вгадай по емодзі

@EmojiGames_bot — прикольна гра-вікторина, в якій вам треба буде вгадати слово, зашифроване картинками-емодзі. Той, хто вгадає десять таких ребусів поспіль, стає переможцем тижні! Спробуйте, може, і вам пощастить!

Digital Master

@mastermindgamebot — ненапряжная гра з цифрами. Бот призначений, мабуть, для замкнутих інтровертів, або щоб просто потикати пальцем в екран, якщо більше вже зовсім нічим зайнятися. Інформації про гру в Мережі мало, але може бути, як раз вам сподобається!

Ілюстрація на тему Каталог корисних ботів telegram - топ-30 цікавих ботів

CryptoBanker

@Cryptobanker — бот для отримання та обміну криптовалюта з видачею бонусів за залучення рефералів. Щоб зрозуміти, як це працює, потрібно бути зануреним в тему Майнінг. Тема заробітку на криптовалюта в наші дні дуже модна і швидко розвивається. Спробуйте, може бути, це для вас!

Tap2Bot

@ Tap2bot — цей бот вміє багато корисного: шукати і скачувати книги за назвою або по імені автора, вибирати дешеві таксі в вашому місті, шукати фільми на торрентах, знаходити кафе та інші корисні закладу поблизу від вас, і так далі. Судячи з усього, бот активно розвивається авторами, і постійно знаходить все нові функції.

Kampung Maifam

@kampungmaifambot — англомовна гра, в якій вам пропонується будувати свою ферму. Можна буде обробляти грядки, вирощувати худобу, рибалити, і так далі. Економічні симулятори вельми популярні, так що і цей вам може припасти до смаку.

VoteUP

@vote — простий бот, що створює форму для опитувань або голосувань. Ви зможете його налаштувати а потім запропонувати своїм фоловерів, щоб з’ясувати їхню думку з якого-небудь питання.

Skeddy

@SkeddyBot — порятунок для забудькуватих людей. Простий бот, який можна налаштувати для нагадування про справи протягом дня. Чи не повноцінний планувальник, але теж може бути корисний.

Ілюстрація на тему Каталог корисних ботів telegram - топ-30 цікавих ботів

наголоси

@accentsbot — маленький, але корисний інструмент для копірайтерів. Боту потрібно відправити слово, а він покаже вам правильний наголос в ньому. Сфера застосування цього бота вузька, він не всім потрібен, але для тих, хто працює з текстами, або часто виступає перед публікою, може стати порятунком.

YouTube Audio Downloader

@YTAudioBot — бот викачує з YouTube НЕ відеоролики, а звукові доріжки до них. Це може бути корисно, якщо ви хочете якось використовувати вподобану музику з того чи іншого відео. Потрібно тільки пам’ятати при цьому, що власники авторських прав можуть пред’явити вам за це претензії, так що дійте на свій страх і ризик.

Andy | Learn English

@andyrobot — простий робот для вивчення англійської мови. Можна вивчати граматику, заучувати слова і виконувати різні вправи в ігровому режимі.

Magic Bitcoin Farm

@mfarm_bot — це ігровий бот, який позиціонує себе як економічний симулятор, але приносить реальні гроші. Потрібно буде купувати насіння різних фруктів і на них заробляти. Щоб зрозуміти, як це працює, читайте інструкцію на сайті гри.

bitcoin investment bot

@BlockchainRobot — робот для заробітку на блокчейн-технологіях. З ростом інтересу до криптовалюта з’явилося багато інструментів для заробітку на них. Слід бути особливо уважним, як в будь-який швидко зростаючої сфері тут багато шахраїв. Ретельно вивчіть всю доступну інформацію про робота, перш ніж вирішувати, інвестувати в нього чи ні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector