Що таке Телеграм, як ним користуватися, для чого він потрібен

Логотип Telegram

Технології не стоять на місці. З кожним днем ​​програми для безкоштовного спілкування людей удосконалюються. Прочитайте статтю, і дізнаєтеся всю необхідну інформацію про мессенджере Телеграм.

Що таке Телеграм і для чого він потрібен

Телеграм — безкоштовний додаток, за допомогою якого можна спілкуватися, відсилати один одному повідомлення і здійснювати аудіозвонкі. Працює додаток з 2013 року. Воно підтримується багатьма пристроями і операційними системами. Розроблено версії програми для стаціонарного комп’ютера, смартфона. Існує також онлайн-версія месенджера.

Навіщо потрібна програма? Експлуатуючи додаток, ви зможете робити наступне:

 • відправляти повідомлення друзям;
 • прикріплювати до смс файли розміром до 1,5 ГБ. Кількість прикріплених файлів не обмежується;
 • вставляти в текст забавні стікери;
 • створювати групові чати;
 • використовувати канали та боти.

Як працює Телеграм

Основний принцип роботи — спілкування за допомогою повідомлень. Щоб користуватися додатком користувач повинен в ньому зареєструватися. Обмін повідомленнями можливий тільки між абонентами телеграм. Після реєстрації додаток буде прив’язане до SIM-картки абонента. Всі повідомлення шифруються програмою, таким чином особиста перепіка користувачів недоступна для сторонніх осіб.

Найвідоміший конкурент: як налаштувати і користуватися Скайп

Все пересилаються дані зберігаються в хмарі для синхронізації декількох пристроїв.

Telegram на смартфоні

Для яких операційних систем є версії

Додаток розроблений для таких пристроїв:

 • мобільні телефони працюють на базі ОС Android;
 • гаджети на основі Apple iOS;
 • працюючих на базі ОС Windows;
 • операційних систем на основі Linux;
 • існує браузерна онлайн-версія телеграм.

можливості Телеграм

Мессенджер має ряд унікальних особливостей, з якими ми зараз ознайомимося.

Телеграм як соціальна мережа

На початку свого існування Телеграм була програмою месенджером, за допомогою якої люди могли пересилати один одному повідомлення. Але з часом від запитів споживачів додаток стає все більше схожим на соціальну мережу. Додаток набирає популярність не тільки серед звичайних користувачів, але і серед блогерів, різних компаній і брендів. За допомогою Телеграм вони просувають свої розробки і продукти.

Telegram на екрані

Можливість здійснювати дзвінки за допомогою програми підвищила її популярність. Найближчим часом розробники обіцяють додати в додаток стрічку новин. З появою нових функцій Телеграм поступово трансформується в повноцінну соціальну мережу.

Які цікаві фішки є в телеграмі

1. Універсальний нікнейм. Абонент розпізнається програмою за номером телефону. У зв’язку з цим з користувачем зможуть спілкуватися тільки ті люди, які знають його номер. Це не зовсім практично, тому в месенджері створена система унікальних ників. Чи ви думаєте собі унікальне ім’я, реєструєтеся під ним в мережі, і ваші друзі легко вас знайдуть.

2. Стікери. Присутністю стікерів і смайликів в програмах-месенджерах зараз нікого не здивуєш. У Телеграм все стікери унікальні, такі більше ніде не знайдете. Всі вони безкоштовні, і відправляти їх можна без інсталяції повного стікер-пака. Підібрати цікавий символ можна під будь-яку тематику розмови. Якщо вам сподобаються стікери співрозмовника, їх можна зберегти себе повним пакетом. Щоб це зробити, натисніть на картинку, утримуйте її пальцем і щатем виберіть на Info — Add Stickers.

У додатку також присутній глобальний пошук універсальних значків через систему Emoji.

3. Чати. Ви можете створити чат з однією людиною або з декількома відразу. Під час спілкування в чаті можна пересилати один одному відео, фото, музику та інші файли. Можливості чату:

 • в чаті може брати участь одночасно до 5 тис. чол .;
 • для нового учасника чату показується вся історія листування;
 • повідомлення об’єднуються за темами;
 • в хмарі може зберігається величезна кількість інформації;
 • можливість створити секретний чат, недоступний іншим абонентам. У секретному чаті можна встановити час автоматичного видалення історії листування. Історія спілкування зберігається тільки на пристроях учасників чату.

Як організувати секретний чат в Viber

Telegram на смартфоні

4. Порядок в чаті. Коли в розмові бере участь багато людей, в ній складно орієнтуватися. Структурувати переписку допоможуть відповіді (Reply — утримуйте палець на потрібному повідомленні), згадки за допомогою символу @ і хештеги прискорять процес пошуку в листуванні.

5. Можливість приховати свій статус в мережі. Якщо ви не бажаєте, щоб всі знали що ви зайшли в мережу, сховайте це. Зайдіть в розділ Settings, виберіть Privacy and Security, далі Last Seen і натисніть на My Contacts. Тепер побачити коли ви заходили останній раз в мережу зможуть тільки ті люди, з якими часто спілкуєтеся.

6. Канали. Спеціальні міні блоги в чаті, в яких можна ділитися цікавою інформацією з іншими користувачами. Також зможете спостерігати за оновленнями в мережі і ділитися ними з іншими абонентами. А ось ставити лайки і коментувати записи не можна.

7. Боти. Це спеціальні віртуальні роботи-помічники, які виконують дані вами команди, такі як «знайти», «копіювати», «завантажити». Ви можете налаштувати бота на доставку свіжих новин по утрам. Розпізнати їх в системі просто, по закінченні «bot» в імені.

8. Захист сторінки. Подбайте про свою безпеку. Зробіть двухфакторную аутентифікацію через запасний пароль, який буде прив’язаний до електронного ящика. Відкрийте на телефоні вкладку Settings, перейдіть в Privacy and Security, далі виберіть Two-step Verification або Settings і наостанок Set additional password для деськтопной версії.

Як користуватися Телеграм

Нічого складного в експлуатації програми немає. Необхідно просто детально ознайомиться з усіма її особливостями.

Спілкування в Інтернеті

Завантажити програму і зареєструватися

Завантажити додаток можна з офіційного сайту або з інтернет магазину Гугл Плей. Процедура реєстрації та установки не займає багато часу. Перед тим, як інсталювати додаток, визначитеся для якого саме пристрою будете його встановлювати. Важливо також на базі якої ОС воно працює.

Покрокова інструкція реєстрації в месенджері:

 1. скачайте і запустіть програмне забезпечення;
 2. в віконці вкажіть свій номер телефону;
 3. на ваш номер буде відправлено смс секретним кодом для подалі реєстрації;
 4. введіть в порожнє поле отриманий код;
 5. вкажіть своє ім’я та прізвище;
 6. процес реєстрації завершено.

Запам’ятайте, реєстрація в програмі без телефону неможлива.

Процес реєстрації в додатку може трохи відрізнятися в залежності від операційної системи, для якої воно встановлюється. Дізнатися інформацію про дані нюансах ви зможете прочитавши докладну інформацію на нашій сайті.

установка Telegram

Переваги та недоліки Телеграм

У кожної програми є свої позитивні і негативні сторони.

Переваги месенджера.

 • Швидкість функціонування. Повідомлення пересилаються з блискавичною швидкістю завдяки потужним серверів по всьому світу.
 • Захист персональних даних. Всі особисті дані користувачів захищені спеціальним протоколом шифрування інформації — MTProto. Завдяки цьому ніхто не може отримати доступ до листування абонентів.
 • Робота технічної підтримки. З огляду на бажання клієнтів додаток постійно оновлюється, і в ньому з’являються нові корисні функції.
 • Оформлення. Все просто і зрозуміло. Розібратися з першого разу зможе навіть новачок.
 • Синхронізація повідомлень на всіх доступних користувачеві пристроях.
 • Онлайн-версія додатка.
 • Повноцінна версія для стаціонарного комп’ютера.
 • Відсутність реклами.
 • Збереження інформації. Завдяки зупинці роботи закритих сесій інформація періодично зберігається. Таким чином ви не втратите отриманий контент.
 • Ви можете створити власного бота.
 • Голосові повідомлення.
 • Можливість самостійно створювати стікери.

Спілкування в телеграм

Недоліки програми.

 • Відсутність російськомовної версії програми — розробники стверджують що вихід російськомовної версії програми не передбачається. Дану проблему можна вирішити за допомогою бота, який був створений для русифікації програми. Його звуть Антон. Знайти бота можна з даного нікнейм @telerobot.
 • Схожість з додатком WhatsApp. Базові функції і настройки додатків схожі. Але в усьому іншому Телеграм відрізняється від WhatsApp.
 • Відсутність музики. У додатку ви не послухаєте улюблені музичні композиції.
 • Незначна кількість мультимедійного контенту. Стікерів в програмі спочатку закладено мало. Але ця проблема легко вирішується додаванням вподобаного набору мультимедіа. Також творці програми часто проводять конкурс серед дизайнерів на найкращий пакет стікерів для месенджера. Кращі роботи додаються в програму.
 • Відсутність сортування повідомлень за темами. Якщо ви використовуєте багато ботів, чатів і каналів, то відсутність даної функції призведе до деяких незручностей під час спілкування. Сортування відбувається в момент надходження смс, а це не завжди зручно.

Що таке ДІСКОРДІЯ і як ним користуватися

Відгуки користувачів про телеграмі

З моменту виходу програми — 14 листопад 2013 року користувачі залишили про програму багато відгуків. Всі вони дуже різні. В основному в своїх відгуках люди вказують на переваги і недоліки програми. Деяким абонентам в програмі все подобається. Інші ж люди стверджують що Телеграм — плагіат з додатка WhatsApp. Не влаштовує людей також те, що системні файли і стікери надані в малих кількостях. Але розробники працюють над даною проблемою, в додатку можна самостійно зберігати сподобався пакет стікерів. Потрібно просто натиснути на вподобані картинки в додатку. Ознайомитися з відгуками користувачів можна перейшовши за цією адресою: https://appfollow.io/ru/rkn.

Дівчина перед ноутбуком

аудиторія Телеграм

З моменту виходу в світ месенджер користується популярністю по всьому світу.

Скільки людей в світі користується Telegram

Всього в світі в додатку зареєструвалося понад 200 млн. Чоловік, і ця цифра зростає з кожним днем. За спостереженнями експертів в програмі щодня реєструється близько 500 тис. Користувачів. Найбільша кількість абонентів зареєстровано на території Бразилії — 13 млн.чол., Індонезії — 4 млн. Чол., Індії — 4, 8 — млн. Чол., США — 3, 7 млн.чол. Також додатком користуються люди проживають на території Італії, Малайзії, Саудівської Аравії, Німеччини, Іспанії, Туреччини, Мексики і Південної Кореї. Всього Телеграм користується попитом на територі 48 країн світу.

Скільки російськомовних користувачів Telegram

Більше 10 млн. Російськомовних користувачів зареєстровано в програмі. На кількість користувачів впливає блокування додатка Роскомнадзором. У зв’язку з цим додаток стало гірше працювати, і люди щоб не витрачати часу на установку спеціальних обхідних розширень переходять на інші програми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector