Завантажити Телеграм на Андроїд телефон безкоштовно на російській мові

Менеджер Telegram

Telegram — швидкий і безпечний месенджер для спілкування між людьми. Крім текстових повідомлень, користувачі можуть обмінюватися мультимедійними файлами. У даній статті представлена ​​інформація про те, як завантажити і інсталювати програму на Андроїд.

Де можна скачати Телеграм

Скористатися функціями Telegram можна, скачавши і встановивши додаток на пристрої. Мультиплатформеність програми дозволяє відправляти повідомлення, аудіо та відео файли з планшета, мобільного пристрою і ПК.

Завантажити безкоштовний месенджер можна з офіційного джерела додатків Google Play. Власники мобільних телефонів Samsung можуть завантажити Телеграм з Samsung App. В офіційному магазині зібрані програми, адаптовані під пристрої з Андроїд. Для користування сервісом знадобиться попередня реєстрація. Крім даних джерел, можна скачати месенджер з перевірених сторонніх сайтів.

Офіційне джерело — Google Play

Найкраще завантажувати Telegram з офіційного джерела. Зробити це дуже просто. Зайдіть в магазин додатків Google Play. Для роботи в ньому знадобиться ввести дані свого облікового запису Google. Якщо його немає, то доведеться його створити. Після входу в сервіс в рядку пошуку пропишіть слово телеграм. У вікні з’явиться перелік додатків. Виберіть перший зі списку. Перед завантаженням інсталяційний файл користувач може прочитати інформацію про мессенджере, відгуки користувачів і їх оцінку програми за п’ятибальною шкалою. Далі виберіть опцію «Встановити». Буде запитаний доступ до даних пристрою. Це стандартні вимоги перед установкою додатків на телефон. Прочитайте цю інформацію. Потім повторно підтвердите інсталяцію Telegram. Після завантаження файлу відбудеться автоматична установка. Ніяких дій з боку користувача не потрібно робити. На робочому столі мобільного пристрою з’явиться ярлик Telegram.

Telegram на смартфоні

Запустіть месенджер, клікнувши по значку Telegram. З’явиться інформація про те, що необхідно пройти реєстрацію. Користувачеві потрібно створити обліковий запис. Вона прив’язана до номера мобільного телефону. Для активації облікового запису необхідно ввести код, присланий в смс повідомленні. Також можна здійснити виклик з мобільного телефону на вказаний номер. Якщо користувачем була раніше встановлена ​​версія програми для ПК, то повідомлення з секретним кодом може прийти на нього. Процедура установки проста.

Для спілкування через Telegram, необхідно, щоб друзі і родичі також завантажили і встановили месенджер на пристрій.

Як завантажити і встановити додаток, якщо його заборонять

Якщо месенджер не доступний для завантаження з офіційного джерела, то її можна завантажити з F-Droid. Це альтернативний каталог додатків для Андроїд гаджетів. В даному репозиторії знаходиться тільки ПЗ з відкритим кодом. Для того, щоб завантажити потрібну програму потрібно встановити F-Droid. У Google Play його немає, тому необхідно скористатися браузером. Зайдіть на офіційний сайт програми, завантажте інсталяційний файл на телефон. Підтвердіть дозвіл на доступ сторонньої програми до даних пристрою. Після установки в рядку для пошуку введіть Telegram. Активуйте в налаштуваннях Телеграм функцію автоматичного оновлення.

Також користувачі можуть скористатися APK Mirror і Trash Box. Для початку потрібно завантажити і встановити будь-яку з цих програм. Вони безкоштовні для установки. Потім в пошуковику знайдіть додаток Telegram. Користувачеві потрібно завантажити інсталяційний файл і зберегти на своєму пристрої. Потім знайти папку з apk файлом і встановити. В даному випадку не буде автоматичного поновлення.

талісман Андроїд

Які вимоги Телеграм до телефону

Додаток Telegram доступний для пристроїв з операційною системою iOS, Android, Windows, Chrome OS і Mac OS і інші. Можуть виникнути проблеми з використанням функцій програми на старих телефонах. У такому випадку можна скористатися веб-версією месенджера через ПК. Її не потрібно завантажувати і встановлювати на комп’ютер.

Які проблеми можуть виникнути при установці

Як правило, додаток Телеграм, завантажене з офіційного джерела встановлюється без проблем. Причинами проблем з установкою можуть бути:

  • Відсутність секретного коду при реєстрації облікового запису. Перевірте правильність введеного номера телефону. Якщо користувачеві не прийшло смс з кодом, потрібно зателефонувати за номером вказаним на сторінці реєстрації. Виконайте реєстрацію в голосовому режимі.
  • Використання wi-fi. Деякі бездротові мережі перешкоджають отриманню номера користувачем.
  • Можливо встановлена ​​піратська програма. Потрібно звірити інсталяційний файл на мобільному телефоні з файлом на сайті. При необхідності скачайте месенджер з Google Play.
  • Застаріла версія операційної системи. Перевірте останні оновлення.
  • Багато спроб для входу в додаток. Спробуйте трохи пізніше зайти в програму.

Якщо проблему не вирішено користувач може звернеться в Технічну підтримку через електронну пошту. Якщо виникли питання по темі, напишіть нам в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector