Як знайти групу в Телеграм на телефоні, як вийти з неї

Логотип Telegram на смартфоні

У Телеграм є можливість спілкуватися не тільки в особистих діалогах, але і в групових чатах. Тобто ви можете вести переписку одночасно з декількома десятками людей. При цьому особисті дані учасників і відправляється інформація захищені від сторонніх очей. Читайте далі, щоб дізнатися як знайти потрібну групу в Telegram і стати її учасником, а також яким чином відписатися від уже непотрібного чату.

Групи в Телеграм: для чого вони

Група в Telegram являє собою об’єднання людей зі спільними інтересами та ідеями. Спільноти створюються для обміну, обговорення інформації з певної тематики. Багато хто використовує спільноти для просування товару через інтернет. Користувачі — головний ресурс групового чату. Чим більше набирається передплатників, тим популярніша чат і представлений в ньому товар. Групові чати можуть бути звичайними (максимальна кількість учасників 200 осіб) і великими (5000 передплатників). Останні мають розширені можливості. Крім цього, можуть бути відкритими і закритими групові спільноти. Щоб стати учасником групового чату з закритим доступом, знадобиться відправити запит на підписку. Адміністратор групи розгляне заявку, і прийме відповідне рішення. Учасники таких чатів додають нових передплатників за допомогою відправки запрошень з посиланням на групу. Далі розглянемо, як знайти груповий чат.

Як знайти і вступити в групу в Telegram

Особливістю месенджера є високий рівень секретності особистих даних користувачів і переданої інформації під час листування. Тому вступити до спільноти можна тільки за запрошенням. Якщо чат знаходиться у відкритому доступі, то в нього вступити може кожен бажаючий. Для цього знадобиться виконати такі дії:

 1. Відкрийте месенджер на пристрої.
 2. Перейдіть в рядок пошуку.
 3. Введіть повну назву групового чату ( «@ ім’я»).
 4. Виберіть зі списку групу, яку шукали.
 5. Внизу вікна натисніть «Приєднатися».

Два бізнесмена перед ноутбуком

У тому випадку, коли користувач не знає назву групи, він може подивитися в інтернеті перелік спільнот з різним контентом. У закриту групу знадобиться відправити запит. Про прийняття до спільноти користувач буде проінформований повідомленням. У кожному груповому чаті є правила ведення діалогу. При їх невиконанні, користувач блокується і видаляється з групи.

Як вийти з групи в телеграмі

Участь в групових чатах є добровільним, тому користувач в будь-який момент може з нього вийти. Щоб віддалиться з групового чату через ПК виконайте наступні маніпуляції:

 1. Зайдіть в список груп.
 2. Натисніть на аватар майданчики, з якої потрібно вийти.
 3. Прокрутіть інформацію про профілі.
 4. Виберіть опцію «Покинути групу».

При бажанні користувач може знову вступити групу.

На замітку: біржі реклами в Telegram

Якщо користувач хоче вийти з групового чату з онлайн версії додатка, то знадобиться провести наступну процедуру:

 1. Запустіть Telegram Web.
 2. Зайдіть на свою сторінку, а потім в список діалогів.
 3. Клацніть по назві групи.
 4. Вгорі діалогового вікна клікніть по назві спільноти.
 5. У списку учасників групи знайдіть себе.
 6. Навпаки никнейма натисніть «Leave».
 7. Підтвердіть свою згоду на видалення з бесіди.

Канали і групи в телеграм

Власникам iPhone знадобиться:

 1. Натиснути на бесіду, яка вже не цікава для користувача.
 2. У контекстному меню вибрати «Видалити».

Що треба врахувати перед тим, як піти з бесіди

Перш ніж відписатися від спільноти добре подумайте, оскільки такі дії можуть призвести до деякими незворотними наслідками:

 • Закритий доступ до історії листування в чаті. Навіть якщо користувач знову підпишеться на групу, листування не можна буде відновити.
 • Посилання із запрошенням в чат стає недійсна після виходу з групи адміністратора. Крім того, якщо він був єдиним в чаті, інші учасники не зможуть додавати нових передплатників і виконувати адміністративні функції. Щоб вирішити дану проблему, перед виходом з групи додайте ще одного адміністратора.
 • Повне видалення ресурсу, при використанні застарілої версії Телеграм.

Супергрупи в Телеграм — особливості та відмінності

Творець простий групи може перетворити її в супергрупу. У цьому діалозі розширений функціонал. Давайте розглянемо відмінні риси супергруп.

Це цікаво: гри в Telegram

Перетворення в супергрупу

Можливості групи:

 • 5000 передплатників.
 • Нові учасники можуть переглядати історію листування.
 • Віддалене повідомлення видаляється у всіх учасників переписки.
 • Передплатники мають право видаляти особисті коментарі.
 • Створення і робота супергруп можлива в додатку останньої версії.
 • Сповіщення про нові повідомленнях відключені за замовчуванням.
 • Адміністратори можуть видаляти пости.

Розробники Телеграм постійно розширюють функціонал групових чатів. Тому, користувачам рекомендують періодично оновлювати месенджер, щоб скористатися новими цікавими опціями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector