Що робити, якщо Скайп глушить інші звуки, як відключити цю функцію

Дівчина перед ноутбуком

Буває іноді так, що в момент відеоспілкування через Skype з’являються неполадки зі звуком в інших додатках, що працюють паралельно, наприклад: з програвачем, іграми, оповіщенням і іншими. У певні моменти цей фактор створює масу незручностей. Як правильно вчинити в такій ситуації? Прочитавши статтю, дізнаєтеся про всі можливі способи вирішення виниклої проблеми.

Чому комп’ютер заглушає звуки при розмові по Скайпу

Якщо в процесі спілкування приглушаются паралельні звуки і шуми, то у користувача відразу виникає думка, що це сталося саме з вини Скайпу. Це часто неправильний висновок. Багато користувачів відразу кидаються шукати в утиліті спеціальні кнопки або настройки, щоб вирішити дану проблему. Але як би він не старалися, таких кнопок вони не знайдуть.

Зменшує гучність звуку не Скайп, а операційна система комп’ютера. Мессенджер не має впливу на функціонування інших додатків. Відбувається автоматичне гасіння всіх сторонніх звуків для комфортного спілкування через відеозв’язок.

Наприклад, користувач слухає музику, дивиться фільм або грає в гру, а в цей момент надходить несподіваний дзвінок. Взяти трубку можна і не відключаючи інші програми, ОС автоматично зменшить всі інші звуки і мелодії, щоб розмови нічого не заважало.

Регулювання звуків в Скайпі

Розробники ОС Windows врахували той факт, що автоматичне приглушення звуку підходить не всім людям, і додали спеціально для регулювання даної функції додаткові клавіші, всього їх чотири.

 1. Вимкнути всі інші звуки. В даному випадку система буде блокувати всі сторонні шуми, за винятком шумів в месенджері.
 2. Зменшувати гучність інших звуків на 80%. Сторонні голоси робляться майже непомітними, ніж голос того, з ким розмовляють. Це дуже розумно, особливо, якщо у людини поганий обладнання: мікрофон і динаміки.
 3. Зменшити гучність інших звуків в половину. Знижує все звуковий супровід в половину. Це зручно для любителів мережевих ігор.
 4. В цьому немає потреби. Дана опція не дозволяє операційній системі приглушати звук програм під час роботи Скайп.

Як налаштувати Windows, щоб Скайп не заглушають звуки

Автоматичне приглушення звуку, влаштовує далеко не всіх людей, тому цю опцію можна відключити. Чітко дотримуйтесь даної інструкції, і зможете зробити так, що комп’ютер не буде заглушати звуки.

 • клікніть по клавіші «Пуск», внизу зліва побачите «Панель управління», відкрийте її;
 • перед користувачем відкриваються два вікна. Щоб зробити пошук простіше, натисніть на кнопку «Категорія», вона розташована вгорі праворуч;
 • виберіть пункт «Дрібні значки» або «Великі значки», все залежить від зручності, тобто, якого розміру значки людиною краще сприймаються;
 • серед списку налаштувань параметрів комп’ютера необхідно відшукати напис «Звук», і натисніть на нього;
 • в тому вікні, що відкриється, виберіть розділ «Зв’язок»;
 • в даній розділі виберіть оптимальні для себе параметри;
 • якщо виникло таке бажання, щоб софт взагалі не заглушав звуки, то поставте галочку навпроти рядка «Дія не потрібно»;
 • за бажанням можна зробити так, що месенджер буде глушити звуки тільки на п’ятдесят відсотків;

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector