Як виправити помилку тисяча шістсот одна при установці Скайпу в Windows 7

Помилка установки Скайпу

Під час роботи програми Skype іноді можуть з’являтися різні помилки. Їх причиною можуть бути різноманітні фактори. Виникнення помилок створює масу незручностей, але їх можна виправити, головне знати як це зробити. У цій статті розглянемо, як виправити помилку 1601 при установці програми.

Чому Skype видає помилку 1601

Коли в роботі програми трапляється збій, люди реагують по-різному. Одні намагаються розібратися в причинах виникнення помилки, інші впадають в паніку, і не знають що робити далі. Якщо месенджер закрився довільно всього лише один раз в півроку, нічого страшного. Але якщо це відбувається часто, значить в роботі додатка є серйозні збої, які потрібно терміново усувати.

Існує кілька причин, за якими Скайп видає помилку:

  • невдало припинений процес інсталяції програми;
  • збої в роботі операційної системи;
  • системні збої в установчому файлі месенджера.

Запам’ятайте — ніколи не перезавантажувати і не вимикайте комп’ютер під час інсталяції програми.

Найчастіше помилка 1601 виникає під час процесу установки софта. Перед собою користувач побачить таке інформаційне повідомлення: «Не вдалося отримати доступ до послуги установки Windows». Виникла проблема пов’язана з взаємодією інсталяційний файл месенджера з монтажником Windows. Відбувається це через неполадки з операційною системою, особливо якщо на комп’ютері встановлена ​​стара версія Windows.

Помилка установки Скайпу

При установці софта обов’язково враховуйте те, що якщо версія програми нова, а на комп’ютері встановлена ​​стара версія операційної системи, то процес інсталяції може не завершитися через несумісність програм.

Також проблема може виникнути в тому випадку, якщо інсталяційний файл був викачаний з неперевіреного файлу, і в ньому містився вірус. Не ризикуйте, завантажуйте програму з її офіційного сайту.

Як виправити помилку тисяча шістсот одна при установці Скайпу

З причинами появи помилки розібралися. Тепер давайте розглянемо метод виправлення неполадки.

Для усунення несправності знадобиться утиліта WICleanup. Якщо даної програми на комп’ютері немає, то її потрібно буде завантажити і встановити. Після цього відкрийте вікно «Виконати», зробити це можна натиснувши поєднання клавіш Win + R. Після цього у вікні впишіть таку команду: «msiexec / unreg», без лапок, і натисніть на клавішу «OK». Таким чином можна тимчасово відключити установник програм Windows.

Утиліта для очищення Windows

Після проведених маніпуляцій запустите утиліту WICleanup, і клацніть на кнопці «Scan». Утиліта почне сканувати систему і видасть після закінчення процедури готовий результат. Потрібно буде встановити галочки навпроти кожного рядка, і клікнути на кнопку «Delete selected» ( «Видалити вибране»). Після того, як утиліта виконає потрібні дії по видаленню, можна буде закрити лікує програму.

Далі потрібно знову відкрити вікно «Виконати», і поставити нову команду — «msiexec / regserve» без лапок. Натисніть на клавішу «OK». Таким чином користувач знову запустить інсталятор Windows.

Після проведених маніпуляцій неполадка повинна зникнути, і можете заново встановлювати Скайп.

Тепер будете в курсі того, що помилка 1601 — це не тільки проблема месенджера, але і операційної системи. Саме тому помилка виправляється за допомогою настройки роботи установника операційної системи.

Якщо самостійно у вас не вийшло виправити помилку, то зверніться до фахівця, і він швидко допоможе вирішити проблему.

Бажаємо успіху у вирішенні і усунення неполадок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector