Що робити, якщо принтер Canon LBP 6020b i-SENSYS не включається

Якщо вам терміново потрібно роздрукувати документ, ви, безумовно, задаєте таке завдання своєму принтеру Canon i SENSYS LBP6020B. Добре, якщо його робота не супроводжується технічними збоями, ви тоді точно зможете отримати те, в чому потребуєте за лічені хвилини. На жаль, іноді користувачам доводиться стикатися з такою технічною проблемою, коли принтер Canon i SENSYS LBP6020B не включається, які дії ви не намагалися б зробити.

Чи не працює принтер Canon LBP 6020b i-SENSYS

Що робити, якщо принтер Canon LBP 6020b i-SENSYS не включається?

Багато, промучившись, починають переконувати самих себе в тому, що прийшов час розпрощатися з друкуючим пристроєм. Легко так вчинити, якщо є фінансова можливість придбати новий принтер. Іноді про придбання нового принтера не може бути й мови. Деяким користувачам, взагалі, шкода розлучатися ось так просто з перевіреним «другом». У цих випадках у власників виникає активне бажання дізнатися, які дії можна зробити, щоб реанімувати принтер Canon i SENSYS LBP6020B, який не включається.

Пошук причин і усунення проблеми

Досить часто власникам багатофункціональних пристроїв або принтерів доводиться стикатися з тим, що спроба включення пристрою завершується невдачею. При натисканні на кнопку включення Canon i SENSYS LBP6020B користувач може виявити, що принтер поводиться дивно. Спочатку індикатор живлення впевнено, але короткочасно мигне і відразу згасне.

Якщо вам теж «пощастило» зіткнутися з такою проблемою, до того ж ви абсолютно не розумієте, що робити, щоб відновити роботу Canon i SENSYS LBP6020B, виявлені несправності усунути, тоді вам слід ознайомитися з нашими рекомендаціями.

алгоритм дій

Пропонуємо вам провести діагностичні заходи, спрямовані на пошук дефектів, що провокують технічний збій, через який принтер Canon i SENSYS LBP6020B відмовляється не тільки здійснювати друк, але і взагалі включатися. Найчастіше спровокувати таку проблему може коротке замикання. Воно може трапитися в будь-якому вузлі. Звичайно, вгадати, де саме виникло замикання, складно, тому доведеться діяти методом проб.

Спочатку витягніть з пристрою картриджі, після чого включіть принтер. Якщо індикатор заробив, можна порадіти швидкому знаходженню причини, що провокує проблему. На жаль, не всім так швидко везе, тому пропоную продовжити подальший пошук проблемного вузла.

дістати картридж

Зверніть увагу на каретку, на яку встановлюються картриджі. Дуже часто контакти каретки можуть бути залиті чорнилом, внаслідок цього виникає коротке замикання. Звичайно, якщо ви виявили розлиті чорнило, вам належить невелика «генеральне прибирання». Акуратно протріть все залиті місця, видаляючи ретельно сліди чорнила. Важливо все дії здійснювати обережно, щоб не спровокувати додаткових механічних пошкоджень.

Перед тим як ми перейдемо до подальших дій, хотілося б звернути вашу увагу на те, що важливо дотримуватися профілактичні заходи, які полягають у відключенні принтера від електромережі і натисканні кнопки включення.

ВАЖЛИВО. Такі, здавалося б, прості дії запобігають посилення проблеми, оскільки сприяють розрядці конденсаторів. У цьому випадку ризик виходу зі ладу будь-якого модуля через його згоряння різко знижується. З огляду на цю обставину, звичайно ж, ігнорувати виконання таких дій не можна.

Тепер переходимо до самого відповідального моменту, оскільки нам доведеться попрацювати з платою управління.

Розташування плати управління

Вимкніть коннектор, що забезпечує з’єднання блоку живлення і плати управління. Використовуючи тестер, заміряйте напруга на платі. Якщо ви переконалися, що воно присутнє, тоді від’єднайте плату, відключивши практично всі роз’єми і шлейфи. Винятки робимо тільки для двох шлейфів, що з’єднують:

  • блок управління і кнопку живлення;
  • блоку живлення і коннектор.

Після виконання таких дій включите принтер. Якщо він і в цьому випадку не включається, можна сміливо стверджувати, що проблема пов’язана з платою управління. Якщо ж все-таки після всіх вами виконаних маніпуляцій принтер включився, але повідомив про помилки, тоді причину слід шукати в виході зі строю якогось конкретного модуля.

ПОРАДА. Щоб визначити, який модуль «винен» в бездіяльності принтера, вам доведеться підключати штекери і приєднувати шлейфи від кожного модуля по черзі, кожен раз включаючи принтер. Як тільки ви зіткнетеся з ситуацією, коли принтер не увімкнеться, зверніть увагу на те, який модуль ви спробували підключити останнім. Саме він і буде «винуватцем усіх бід» вашого принтера.

Така методика проведення діагностики, орієнтована на пошук причини, по якій принтер відмовляється включатися, не супроводжується труднощами. Крім цього, власникові не потрібно мати спеціальних інструментів для вирішення технічних завдань. Виявивши згорілий модуль, буде потрібно придбати його новий аналог і поставити на «законне» місце, після цього порадіти відновлення успішної роботи вашого пристрою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector