Який 4G-модем краще

Процес розвитку передових технологій негайно рухається вперед, щоб максимально задовольнити навіть найбільш вимогливих користувачів інтернету. Ще якийсь час назад швидкість інтернету в кілька десятків мегабіт в секунду вважалася практично міфом, проте, сьогодні, завдяки розробкам 4G інтернету — це реальність.

Правильний вибір кращого 4G-модема

Деякі споживачі вважають, що для отримання високоякісного інтернету, який відповідає новітнім передовим розробкам, досить придбати модем, що підтримує 4G, однак, це припущення не є вірним на сто відсотків. Існує кілька нюансів, на які треба звернути увагу при виборі модему, щоб в подальшому не розчаруватися в його експлуатаційних можливостях, а також мати перспективи отримувати інтернет на високій швидкості. Розглянемо в цій статті, який вибрати 4G-модем, щоб якість зв’язку, передачі і отримання даних було на гідному рівні і виправдало бажання споживача.

Важливі характеристики 4G-модемів

Перш ніж зайнятися безпосередньо придбанням продукції, необхідно детально вивчити ринок пропонованих товарів, їх головні технічні і функціональні показники, які забезпечать надалі максимальну зручність в користуванні споживачеві.

4G інтернет — це заслуговує на увагу альтернативний варіант стаціонарної дротового зв’язку, який має ряд переваг. Стаціонарні провідні точки доступу до всесвітньої мережі допускають можливість користуватися інтернетом тільки в певному місці, ніж доставляють значні незручності для мобільних активних людей. Модем — це пристрій, який дає змогу мати доступ до Всесвітньої павутини в будь-який час незалежно від місцезнаходження споживача.

Щоб вибрати кращий 4G-модем, попередньо треба визначитися з областю його застосування, так як від цього безпосередньо залежить, який тип пристрою буде оптимальним варіантом для конкретного споживача.

Типи 4G-модемів

З еволюційної динамікою передових технологій зросла різноманітність модемів на ринку продажів. На сьогодні покупцям можуть бути запропоновані на вибір мобільні, бездротові і USB-модеми.

Найбільш популярними і загальнопоширеними вважаються USB-модеми, які синхронізуються абсолютно з усіма технічними пристроями і мають USB-роз’єм. Компактний модем дозволяє підключитися до інтернету в будь-якому зручному для споживача місці, а також має інтегровані драйвера, які не вимагають додаткових налаштувань для отримання доступу до Всесвітньої павутини. Якщо передбачається використання інтернету на комп’ютері або ноутбуці — тоді це оптимальний варіант модему, тим більше що вони відрізняються доступною ціновою категорією.

4G модем Мегафон

Якщо доступ до інтернету буде необхідний в переважній більшості на планшетах або мобільних телефонах, тоді краще віддати перевагу при виборі приладу моделям, призначеним для мобільних пристроїв. Це невеликі компактні пристрої, які мають вбудований акумулятор, точку доступу до 4G інтернету.

Деякі споживачі віддають перевагу бездротовим модемів, які підтримують 4G, зручні у використанні і багатофункціональні, надають можливість підключатися до мережі з будь-якого пристрою, що дозволяє роботу в інтернеті. Недоліком такого типу модемів є лише їх ціна, яка істотно перевищує вартість мобільних і USB-модемів.

вибір провайдера

Важливим критерієм при виборі пристрою є краща мережа модему. Варто відзначити, що деякі спеціалізовані магазини пропонують для користування прошиті модеми під певного постачальника послуг. Однак купувати такі модеми вважається недоцільним, незважаючи на їх занижену вартість в порівнянні з універсальними пристроями, так як користувач буде в такій ситуації прив’язаний до провайдера і не зможе в подальшому змінити постачальника послуг.

Найбільш популярними в Росії вважаються провайдери Мегафон, МТС і Білайн. Їх покриття охоплює практично всі регіони Російської Федерації, включаючи і невеликі міста і селища. На сайті постачальників послуг вказані регіони, в яких є покриття мережі і гарантується безперебійна зв’язок провайдером. Однак перш ніж зупинити свій вибір на одному з постачальників інтернету, варто проконсультуватися і порадитися з користувачами, при можливості протестувати зв’язок в тому регіоні, де буде найчастіше експлуатуватися модем.

Самим раціональним рішенням буде вибір 4G-модема універсальної модифікації, який дозволяє змінювати провайдера інтернету простою заміною картки оператора зв’язку.

Виробник модему

Важливим критерієм вибору модему для отримання 4G інтернету є виробник пристрою. Найпопулярнішими і якісними на сьогодні вважаються модеми від ZTE і Huawei, які відрізняються позитивними технічними характеристиками, якістю, тривалим періодом експлуатації, потужними антенами, що гарантують надійну і безперебійну зв’язок.

4G модем Huawei

Фахівці з комп’ютерних технологій радять утриматися від купівлі модемів невідомих постачальників, а також придбання товару на стихійних ринках, щоб захистити себе від придбання неліцензійної і неякісної продукції.

Технічні характеристики

Щоб визначити, який 4G-модем найкращий і швидкий, важливо уважно вивчити і порівняти технічні показники пропонованих моделей товарів. При виборі модему найважливішими показниками, які впливають на якість і надійність зв’язку вважаються:

  1. Швидкість передачі і отримання інформації. На практиці в процесі використання приладу швидкість буде в значній мірі залежати від вибору провайдера і зони покриття, проте, характеристики пропускної спроможності також мають вплив на роботу модуля.
  2. Наявність зовнішньої антени або слота для її підключення, потужність внутрішньої антени. Підключення зовнішньої антени гарантуватиме максимально можливий в регіоні рівень сигналу.
  3. Наявність слота для сім-карти і карти пам’яті.
  4. Кількість споживачів, які можуть паралельно підключитися до пристрою.
  5. Перелік роутерів, з якими синхронізується 4G-модем.
  6. Операційні системи, з якими працює пристосування і наявність автоматичного перемикання між мережами.

Після вивчення технічних характеристик варто акцентувати увагу на розміри приладу, його дизайн і матеріал виготовлення, а також перевірити наявність гарантії, її термін і умови. Комплексний аналіз відповідності ціни, технічних показників і якості допоможе зробити покупцеві правильний вибір.

Огляд кращих 4G-модемів

Як вибрати 4G-модем, який краще буде функціонувати в потрібних споживачеві умовах — на ці питання немає однозначної відповіді, так як багато нюансів користування пристроєм залежать не тільки від провайдера і вартості установки, а від особливостей регіону та особистих потреб користувача.

Однак є моделі 4G-модемів, які дуже добре зарекомендували себе під час експлуатації, характеризуються позитивними рекомендаціями користувачів. Розглянемо деякі з них.

Найбільш продаваним і популярним в Росії вважається модем Huawei E392, який продається як провайдерами в прошитому вигляді під конкретного оператора, так і в спеціалізованих магазинах у вигляді універсального пристосування. Характеризується високою швидкістю передачі інформації — до 100 мегабіт в секунду, має два роз’єми для зовнішніх антен типу 3G і 4G, гніздо для карти microSD. Модель підтримує перемикання в автоматизованому режимі між мережами LTE, 3G і 2G, що практично при виїзді з діапазону покриття мережі 4G.

Модем Huawei E392

Не менш популярними вважаються моделі від Huawei E367 і E3276. Вони також характеризуються наявністю роз’єму під зовнішню додаткову антену, гідної пропускною спроможністю, можливістю автоматизованого перемикання між мережами.

Істотним недоліком модемів від Huawei користувачі називають їх громіздкі розміри. Це доставляє певні незручності при експлуатації модуля, так як пристрій перекриває доступ до суміжних роз’ємів USB на ноутбуці або планшеті. Однак цей нюанс більше можна віднести до закономірності, ніж до виключення з правил, так як практично всі модернізовані моделі пристроїв подібної потужності і цінової категорії характеризуються значними параметрами.

Популярним в Росії 4G-модемом також можна назвати модель MF 825 від ZTE. Характеризується можливістю передачі даних на високих швидкостях, укомплектований прилад роз’ємами для зовнішніх антен. Ціна пристрою близько трьох тисяч рублів. Недолік — відсутня WIFI і вбудована пам’ять. Незважаючи на це модель MF 823D користується популярністю серед покупців, так як має відмінні технічні характеристики, високу пропускну здатність і доступну ціну. Головними недоліками цієї моделі вважається відсутність роз’єму для зовнішньої антени і синхронізація не з усіма функціонуючими на території Росії діапазонами 4G.

MF 825 від ZTE

Одним з кращих модемів нового покоління можна назвати модель Alcatel Onetouch W800Z, яка заслужила повагу користувачів завдяки можливості роздавати інтернет в 4G форматі на хорошій швидкості, одночасно використовувати інтернет можуть до десяти споживачів. Вартість модему варіюється в межах трьох тисяч рублів. Недоліком компактного модернізованого приладу можна назвати тільки невеликий радіус його дії.

Для користувачів, які потребують стаціонарного модемі для дачі або приватного будинку, відмінним рішенням питання буде придбання 4G-модема ZyXEL LTE6100. Пристрій складається з двох частин — внутрішнього і зовнішнього блоку, з’єднується кабелем на відстані до ста метрів, що дозволяє зовнішню частину підняти на щоглу для отримання якісного сигналу. Гідна потужність антени дозволяє користуватися інтернетом в регіонах, де звичайні модеми не бачать мережі взагалі. Головний недолік — дуже висока ціна, вартість моделі приблизно дванадцять тисяч рублів.

Для того щоб придбати кращий 4G-модем, варто виходити не тільки з технічних показників товару та фінансових можливостей, але і прислухатися до порад користувачів і фахівців, які вже випробували функціональність певних моделей. Важливим фактором при виборі пристрою є особисті потреби споживача і сфера використання приладу, так як від цього може кардинально змінитися модель і тип пристрою, який необхідно споживачеві. Для домашнього користування при обмеженому бюджеті відмінним рішенням буде придбання модему Alcatel, якщо інтернет потрібен в передмісті або в селищі з поганою якістю зв’язку — тоді краще один раз витратитися, але купити стаціонарний пристрій гідної якості.

Підведемо підсумки

Тільки комплексний аналіз технічних характеристик пристроїв, особистих переваг і сфери використання приладу допоможе кожному користувачеві індивідуально вибрати кращий модем саме для нього. Головне, при цьому не забувати про те, що якісний продукт не може продаватися на підпільних ринках, в обов’язковому порядку повинен мати гарантію, офіційні точки продажу і сервісні центри.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector