Хто купує дорогі ноутбуки? —

дорогий ноутбук
Велика ймовірність, що цей текст ви читаєте саме з ноутбука. Останнім часом дані девайси набули широкого поширення. Якщо порівнювати з ситуацією п’ятирічної давності, то сучасні ноутбуки дешеві, потужні і функціональні.

За зовсім невеликі гроші можна купити відмінний девайс, який впорається з усіма завданнями, необхідними більшості користувачів. Проте, потужні і надпотужні ноутбуки користуються дивовижною для свого класу популярністю. У чому ж причина?

Відразу відставити убік тих людей, яким потужний ноутбук дійсно потрібен. Дизайнери, програмісти, інженери і люди інших професій, яким за родом діяльності необхідна велика продуктивність комп’ютера. Таких людей багато, але все одно недостатньо багато, щоб забезпечити високі продажі потужних ноутбуків. Тоді хто ж їх купує? Відповідь на це питання до смішного простий — це ті, кому така потужність не потрібна. Таких людей кілька типів.

З якої причини і хто саме купує дорогі ноутбуки?

Купівля як інвестиція. Перший тип людей, хоча їх зовсім небагато, це ті хто купують дорогий девайс як вкладення коштів в пристрій, який не застаріє за 1-2 роки. Це досить правильне рішення, тому як такий ноутбук можна не тільки продати через час, але при цьому його буде вигідно і ремонтувати на zapravki.net.ua, навіть через 3-4 роки експлуатації. На відміну від будь-яких бюджетних моделей в яких вартість батареї буде перевищувати вартість ноутбука вже через 2 роки. А батарея, не залежно від виробника все одно вийде з ладу як би ви рідко не користувалися своїм ноутом.

Чи не розбираються. Незважаючи на підвищення комп’ютерної грамотності населення, багато хто до цих пір не знають, за якими параметрами характеризується комп’ютер. Слова «оперативна пам’ять», «частота процесора», «обсяг жорсткого диска» і так далі для них — порожній звук. Тому, коли виникає необхідність купити ноутбук, вони звертаються до продавців — консультантів різних торгових мереж. Так як продавці зацікавлені в більш дорогу покупку (тому як отримують відсоток від продажів), то вони цілеспрямовано орієнтують людини на потужний ноутбук.

«Понтові». Як зрозуміло з назви, це ті, хто купує речі, керується критерієм «чим більше, тим крутіше». Якщо предмет підпадає під цей критерій — вони його купують. Власне, найбільш «понтово» будуть дорогі і продуктивні ноутбуки.

Одержувачі подарунка. Це ті, хто купує ноутбук не за свої гроші, а за гроші батьків / спонсорів / роботодавця. У такому випадку людина хоче урвати по максимуму і вибирає найбільшу комплектацію — платити все одно не йому.

Особливо сумно бачити, як людина бере ноутбук непотрібної йому потужності в кредит. Тобто виходить викидання грошей на вітер — покупець оплачує ті можливості, які він ніколи в житті не використовує. Чи не хочете уподібнитися цій людині? Тоді при покупці ноутбука беріть з собою знає знайомого, який допоможе зробити правильний вибір. А найкраще розберіться в характеристиках самі — в кінці кінців, це не так складно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector