Що робити, якщо при відкритті флешки пише «вставте диск в пристрій»

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами обговоримо, що робити, якщо флешка не відкривається, пише вставте диск в пристрій. Ця проблема досить часто зустрічається на домашніх і робочих комп’ютерах, тому важливо знати, як її можна вирішити. Адже вона може наздогнати зовсім випадково, а пристрій для зберігання, передачі інформації має властивість бути терміново потрібне в самий невідповідний момент.

Помилка «Вставте диск в пристрій» при відкритті флешки

Причина помилки

Але перш ніж дізнатися способи усунення цієї неполадки, ми дізнаємося її причини та наслідки, що може попередити повторне поява проблеми в майбутньому.

 • Найчастіше це відбувається через те, що у флешки є якісь пошкодження. Тобто тривала експлуатація, механічна поломка, програмний збій можуть виступати в ролі такого. Наприклад, якщо ви користуєтеся пристроєм дуже давно, причому досить активно, то є ймовірність, що термін її корисної дії закінчився. Або при контакті з водою, ударі об плитку, який призвів до знищення або пошкодження деяких частин флешки, теж можна отримати таку проблему. Програмний збій швидше буде говорити або про неправильне використання пристрою, або про зазначене вище минулому терміні служби.
 • Останню причину може також викликати вірусна атака. У сучасному світі велика різноманітність шкідливих кодів, які роблять життя користувача комп’ютера, ноутбука, планшета похмурішим. Вони зачіпають, блокують, знищують різні сектори в програмі, роблячи тим самим нормальне використання продукту неможливим.

Як виправити?

 1. Для початку варто упевнитися в тому, що проблема криється в самій флешці. Можливо, що ушкодилася не вона, а дисковод, USB-вхід або будь-який інший роз’єм. Для цього спробуйте встановити її в інший вхід, а краще, взагалі, в іншій комп’ютер або ноутбук. Якщо ні на одному з них ви не можете запустити свій пристрій для зберігання інформації, тоді неполадки пов’язані саме з ним.Вставляємо USB в порт
 2. Якщо ваш комп’ютер бачить флешку, але пише вставте диск, а в інших все нормально, то можете спробувати перевстановити операційну систему, повернути її до заводських налаштувань або змінити входи, порти на ПК. Тобто вирішуєте ту проблему, яку зможете продіагностувати. У разі, коли ваших сил недостатньо, краще звернутися до фахівців, майстрам, що має більший досвід в даній сфері.
 3. Отже, якщо проблема криється у флешці, то нам знадобляться додаткові інструменти для роботи. Але для початку варто упевнитися, чи бачить комп’ютер вашу флешку. Подивіться, горять чи спеціальні індикатори на ній? Чи приходить повідомлення на робочий стіл операційної системи? Якщо проблема виникає при запуску програми флешки, при спробі відкрити її, то поки що все нормально, можна переходити до наступного пункту. В іншому випадку, найімовірніше, пристрій прийшло в непридатний для подальшої експлуатації стан. Можете спробувати звернутися до виробника продукту для визначення можливих рішень.
 4. Згідно стандартним процедурам для перевірки будь-якого типу гаджета, проведіть повне сканування флешки на віруси. При необхідності видаліть знайдені загрози і повторіть пошук шкідливого ПЗ.
 5. Про всяк випадок подивіться, чи не встановлена ​​блокування за допомогою спеціальної кнопки lock на корпусі пристрою. Якщо стоїть, то змініть її положення і спробуйте знову відкрити в провіднику.
 6. Тепер запустіть «Панель управління», зайдіть у вкладку «Система і безпека», виберіть пункт «Усунути типові проблеми комп’ютера» в самому верху списку, що з’явився. властивість USBЇх також можна завантажити за необхідності з сайту виробника гаджета. Якщо оновлення не допоможе, то клікніть в тому ж списку «Видалити». Після цього витягніть гаджет і знову підключіть до ПК.
 7. Встановіть на свій комп’ютер програму ImageUSB, призначену для клонування інформації з однієї флешки на іншу. Вона також може допомогти у відновленні. Acronis True Image є аналогом цього додатка, можете скористатися і їй.
 8. Отже, флешка не відкривається, пише вставте диск. Що ж ми будемо робити? Ми спробуємо відформатувати пристрій. Натисніть правою кнопкою миші по іконці флешці і виберіть пункт «Форматувати». Залиште стандартні параметри у вікні і натисніть «Почати». Дочекайтеся закінчення процедури і знову спробуйте скористатися продуктом.
 9. Якщо стандартний спосіб форматування не допоміг вам, то варто звернутися за допомогою сторонніх утиліт. Варто відзначити, що при форматуванні краще використовувати «швидкий» спосіб очищення (встановлюється за допомогою галочки), так як після цього є шанс відновити інформацію за допомогою різних спеціалізованих програм.
 10. Якщо жоден із способів вам не допоміг, то зверніться в службу підтримки до виробника пристрою. Або можете викликати майстра, піти в центр ремонту, де вам теж постараються допомогти.

висновок

Друзі, сьогодні ми з вами детально розглянули питання про те, що робити, якщо комп’ютер бачить флешку, але пише вставте диск. Ми дізналися, що причину цієї проблеми можна об’єднати в дві великі групи:

 • програмні і апаратні неполадки;
 • ушкодження від вірусної атаки.

Рішення ж теж можна в стислому вигляді описати так:

 1. Упевнитися в тому, що немає проблем з портами і входами комп’ютера.
 2. Перевірка флешки стандартними засобами Windows або будь-який інший ОС, яку ви використовуєте.
 3. Видалення і повторна установка (оновлення) драйвера для читання і запису.
 4. Перевірка на наявність вірусів, а також очищення.
 5. Копіювання даних за допомогою сторонніх утиліт.
 6. Форматування стандартними способами, а також програмами інших розробників.
 7. Відновлення даних за допомогою спеціальних програм.
 8. Звернення за допомогою до виробника, фахівцям і майстрам.

Сподіваємося, що у вас все вийшло, а проблема була вирішена. Постарайтеся в наступний раз бути обережніше при використанні пристрою. Розкажіть в коментарях, яким чином вам вдалося побороти проблему: поділіться своїм досвідом, думкою і враженням.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector