Як підключити навушники до PS4

Якщо ви вирішили купити собі ігрову приставку Playstation 4 і хочете приєднати до пристрою Bluetooth гарнітуру, для цього вам потрібно виконати дуже прості операції.

Підключення бездротових навушників до PS4

Насамперед, вам необхідно включити ПС4 і бездротові навушники за допомогою блютуз. Потім перейдіть в головне меню, здійсните підключення обладнання, а після налаштуйте звук.

Синхронізація Bluetooth навушників до PS4

Відкривши меню, знаходимо «Параметри», далі — «Параметри доп. Пристроїв ». Після знаходимо «Управління … Bluetooth». Вам обов’язково треба внести гарнітуру в систему. При цьому відбудеться сканування підключається приладу консоллю. При реєстрації система буде вас просити ввести код. Зазвичай це код 0000. Чекайте завершення процесу підключення навушників. Потім поверніться в розділ «Параметри доп. … ». Далі, натисніть на пункт «Налаштування аудіопристроїв», змінивши функції пристосування введення і виведення. Зі списку, що знаходиться поруч з пунктами, виберіть ваше обладнання, наприклад, не використовувати або використовувати за замовчуванням.

У тому ж розділі є налаштування гучності мікрофона. Виберіть той параметр, який буде ідеальним для вас. На цьому процес завершений. Ми змогли підключити обладнання і вивести на нього звук. Однак є ймовірність, що в самій грі також треба буде заново відрегулювати.

Підключення до PS3

 1. Включаємо приставку.
 2. Знаходимо параметри і відкриваємо меню. Вся навігація здійснюється ігровим маніпулятором.
 3. Шукаємо параметр «Налаштування аксесуарів».
 4. Знаходимо пункт «Управління Bluetooth пристроями».
 5. Натискаємо на «Реєстрація пристрою BT».
 6. На питання, який з’явиться трохи пізніше, ви відповідаєте — так.
  Вибір пристрою для реєстрації в PlayStation 3
 7. Включаємо гарнітуру і здійснюємо всі операції по підключенню її до консолі згідно з інструкцією. На деяких гарнітурах потрібно натиснути кнопку і утримувати її, поки не включиться Bluetooth.
 8. Якщо все підготовчі процедури виконані, то можна переходити до синхронізації. Для цього знайдіть функцію «Почати сканування». Система сама знайде пристрій з включеним BT, але тільки в певному радіусі.
 9. Шукаємо наше пристрій. У віконці вводимо пін-код з чотирьох цифр. Його можна пошукати в інтернеті або ввести класичний варіант 1234 0000.
  Введення пін-коду в PlayStation 3
 10. Процес синхронізації завершений. Тепер ми бачимо наше пристрій в підключені пристрої PlayStation.
  Завершення реєстрації пристрою в PlayStation 3
 11. Повертаємося в розділ «Налаштування аксесуарів».
 12. Шукаємо опцію «Параметри аудіо».
 13. Заходимо в функцію «Пристрої виведення», вказавши назву наших навушників. Так само робимо і в розділі «Пристрої введення».

На цьому процес завершений. Нічого складного в цьому немає.

Підключення навушників до Xbox One

З Xbox One не вийде провести такі дії. Підключити обладнання можна тільки до бездротового геймпад. Блютуз гарнітуру приєднати не вдасться.

Підключення потрібно проводити тільки через 3,5 мм роз’єм. Якщо у вас є джойстик без зайвих проводів, то апарат можна підключити відразу до нього. Порт для підключення знаходиться внизу.

Підключивши гарнітуру до пристрою, ви зможете спілкуватися в ігровому чаті з іншими користувачами.

Підключення гарнітури до Xbox 360

Спочатку не забудьте зарядити гарнітуру. Після включите навушники і приставку. Натисніть на кнопку «Connect» на консолі, а потім тримайте цю кнопку кілька секунд на навушниках. Їх можна підключити як до консолі, так і до геймпад. Вимкніть гарнітуру. Після відрегулюйте гучність при використанні клавіш + і -.
Включення бездротових навушників

Підключення Bluetooth гарнітури до Xbox 360

На вашій консолі повинна бути встановлена ​​остання версія ОС. Зарядіть апарат. Збоку у навушників є перемикач. Переведіть його в положення, щоб він став зеленим. Утримуйте кнопку живлення 2 секунди. Після запуску апарату натисніть на кнопку «Connect» і утримуйте її 2 секунди. А після утримуйте цю кнопку на консолі 20 секунд.

Підключення навушників до джойстика

Іноді з’являється бажання приєднати апарат до самого джойстика PS4 або PS3. Зробити це теж не дуже складно.

Для початку візьміть обладнання і вставте його в геймпад. Після натисніть на кнопку PS і тримайте її до того моменту, поки зліва на джойстику чи не з’явиться меню. Потім виберіть розділ «Звук». Усередині цього розділу буде настройка, в якій потрібно буде вибрати, які сигнали виводити на навушники.

висновок

Прочитавши статтю, ви дізналися методи підключення дротяних і бездротових навушників до PlayStation 3, PlayStation 4, XBOX 360 і XBOX One. З консолями PS проблем виникнути не повинно, адже у них операції здійснюється дуже просто. А ось з Xbox все не так добре. Геймпад у них не підтримує блютуз, тому здійснити підключення можна тільки при наявності дротової гарнітури з роз’ємом 3,5 мм. Сподіваємося, що у вас не залишилося ніяких питань з даної теми. Але якщо вони у вас є, то задавайте їх в коментарі. Ми постараємося відповісти на них в найкоротші терміни. А також будемо вдячні за лайк і репост цієї статті своїм друзям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector