Характеристики повербанка і який купити, щоб не помилитися


Для тих, хто не в курсі, по суті powerbank — це набір акумуляторів з доп. платою дозволяє заряджати всілякі гаджети, починаючи від смартфонів і закінчуючи банальними плеєрами. Як правило, на своєму борту повербанк має 1-2 USB порту від яких власне і проводитися запитка пристроїв, що підключаються.

Що потрібно знати при виборі повербанка?

Найважливішими параметрами повербанка є:

  1. Ємність аккумулятору
  2. Вихідний струм.

ємність повербанка

Під цією характеристикою розуміють сукупну ємність всіх вбудованих в нього АКБ, а їх може бути від 1 (не варто купувати) до 4, 6, 8. Всі вони з’єднані паралельно і відповідно результуюча ємність дорівнює їх сумі. Якщо ви купуєте повербанк, то брати з ємністю менше ніж 10000 мА / год — не має сенсу. Особливо якщо ви збираєтеся заряджати ним ненажерливий акумулятор свого смартфона.

Як розрахувати необхідну ємність індивідуально.

приклад:

Якщо ваш смартфон має АКБ на 4 ампер / години, то повербанк на 10 ампер годин зможе його зарядити не більше двох разів. Тому як неминуче у вас будуть втрати на проводах, ккд самого перетворювача повербанка далеко не 100 відсотків і так далі. З цієї причини якщо Вам необхідно поїхати за місто на 2-3 дні, то такий повербанк дозволить вирішити проблему, але не більше.

Максимальний струм видається повербанком

У характеристиках, як правило вказується просто — ток 2 Ампера. Але проблема в тому, що якщо зазначений ток в 2 ампера — це означає, що більше цієї цифри він просто не видасть. А в більшості випадків менше, у випадках, наведених вище. Тому якщо Ваш смартфон харчується струмами вище двох ампер, то і брати повербанк потрібно відповідний. Також якщо ваш смартфон підтримує функцію швидкої зарядки, то і повербанк також повинен її підтримувати.

p.s. І трохи очевидних речей. Якщо ви купите повербанк, який може видати струм вище ніж вказано на зарядному пристрої вашого девайса, то з вашим смартфоном нічого не станеться він візьме стільки скільки потрібно. А повербанку буде легше його заряджати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector