Як визначити країну, регіон і оператора за номером телефону

Та хіба мало які причини можуть викликати у вас бажання визначити, звідки ж він дзвонить або хто його оператор:

  • Вам цікаво становище на карті країни вашого нового компаньйона.
  • Ви хочете перевірити, а чи дійсно новий претендент на ваше серце з Марселя.
  • Ви хочете такого ж стільникового оператора, як і у нього, аж надто привабливі умови, потрібно дізнатися, хто це.

Загалом, причин може бути багато і всі вони, безсумнівно, важливі, а інакше і бути не може. І всі вони ведуть в звичні нам пошукові системи.

Як визначити країну, регіон і оператора за номером телефону

всюдисущий Яндекс

А з них найвідоміша у нас — пошукова система Яндекса. Таким чином, входимо на сайт yandex.ru і в рядку пошуку даємо «Номер мобільного телефону 495». Нижче, в списку можливих варіантів, можна вибрати і більш відповідний запит.

Натискаємо на «Знайти» і у нас перед очима цілий рій можливих місць, де докладно все буде описано, прямо за номерами телефонів — який діапазон номерів, до якого регіону належить і якого оператора належить.

Добре, можна зайти і з іншого боку — коли знаємо країну, регіон, місто, а міжнародний телефонний код якось «упустили».

Тут навіть ще простіше визначити. Набираємо в пошуковому рядку: «телефонний код Франції». І вже в спадаючому вікні бачимо — 33.

Tелефон код Франції

Tелефон код Франції

Ну і, нарешті, ми дісталися до Марселя. Набираємо так само: «телефонний код Марселя», — і перед нами маса бажаючих надати цю інформацію. Вибираємо одного з них і бачимо не тільки шукане — 491 — а й всю структуру номера, як потрібно набирати: код країни, міста, далі сам номер.

Телефонний код Марселя

Телефонний код Марселя

Не будемо ображати прихильників Google

У світі є два «пошукових царства», дві пошукових ідеології, які задають моду всьому світу. Ось — Яндекс, але є і не менш знаменитий Google. Тут пошук аналогічний з точністю до останньої введеної літери.

Наприклад, хочемо дізнатися код Італії. Тоді запускаємо google.ru та сміливо тиснемо в пошуковому рядку: «телефонний код Італії». Сама система запропонує його — «+39», а нижче, крім того, і маса корисних посилань, в яких теж можна почерпнути щось корисне.

екзотика

Судячи з того, що сьогодні будь-який школяр може забути покласти в портфель підручник алгебри, але мобільний ні в якому разі, не заважає і створити щось на кшталт енциклопедії мобільного зв’язку, в якій і буде буквально все — від тих же кодів до розташування вишок в кожному місті світу. А поки такого ще не винаходили, можна скористатися й іншою енциклопедією, найвідомішою — Wikipedia. Просто потрібно уважно дивитися на екран і «тримати вушка на маківці».

Просто набираємо в пошуку Вікіпедії: «Штутгарт». У нас перед очима розповідь про цього славного німецькому місті, його визначні пам’ятки, видах. А в правій колонці все «технічні дані» про це місто Мерседесів. Є тут і телефонний код: +49 711.

Загалом, знайти за номером телефону країну, регіон і навіть оператора мобільного зв’язку не складає ніяких труднощів. Трохи досвіду, вміння тиснути на клавіші, ну, уважності, іноді, звичайно, винахідливості, на комп’ютері не без цього.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector