Як прошити або перепрошити PlayStation 4

Sony Playstation 4 є ігровою консоллю нового покоління. Безумовно, виробник Sony підвищив ступінь захисту приставки від злому хакерів.

Більшість власників PS4, дійсно, бажали б отримати кастомний прошивку, яка дозволяє грати не тільки в ліцензовані гри. На жаль, любителі відеоігор за ліцензований продукт повинні викладати чималі суми грошей, що досягають деколи півтори тисячі за одну гру.

Коробка PS4

Багато користувачів хотіли б перепрошити свою PlayStation 4, так як офіційна прошивка їх не влаштовує

Саме тому кастомними прошивка PS4 є такої бажаної для багатьох. Хоча слід враховувати, що злом хакерами Sony Playstation розширить можливості для ігор власникам консолі, але при цьому назавжди закриє можливість здійснювати мережеві пошуки і гри, оскільки за такими спробами відразу піде жорсткий бан.

Процес прошивки консолі

Незважаючи на те, що про кастомной прошивці поки що можна тільки мріяти, а також роздумувати над доцільністю здійснення таких заходів, часто виникає все-таки така необхідність, як прошити PS4.

Перепрошивка PS4 потрібна, коли компанія вже випустила в світ нову версію прошивки, супроводжувану значними поліпшеннями у функціонуванні консолі. У зв’язку з цим корисно ознайомитися зі способами, що дозволяють досконально розібратися, як на Sony Playstation 4 відбувається перепрошивка.

Алгоритм дій за допомогою USB-накопичувача

Для того щоб скористатися алгоритмом, що дозволяє прошити Sony Playstation 4, необхідно дотримати деякі вимоги. Перш за все, важливо, щоб версія прошивки була нижчою, ніж та, якою оснащена ваша консоль. Запам’ятайте, що знизити версію не тільки не рекомендується, але і в більшості випадків практично неможливо, особливо для консолей нового покоління.

Sony Playstation 4

Також для проведення таких маніпуляцій слід підготувати USB-накопичувач. Якщо флешка має вільний простір, не менше половини гігабайти, значить, вона підходить для виконання зазначених завдань.

Зверніть увагу, щоб файлова система обраної флешки була FAT32. Якщо вона інша, то піддамо її форматування.

Після того як необхідні технічні засоби підготовлені, можна приступати до наступного етапу. Відвідайте перевірений інтернет-ресурс, скачайте бажану версію прошивки.

Відкрийте підготовлену отформатированную флешку, створіть на ній папку «PS4», а всередині неї — ще одну підпапку «UPDATE».

Саме в неї помістіть файл, за допомогою якого прошивають Sony Playstation 4. Тепер флешку підключіть до консолі, після чого вимкніть приставку.

Далі дуже важливо запустити консоль в безпечному режимі. Для цього буде потрібно затиснути на 8 секунд кнопку вимкнення. Після запуску приставки зайдіть в меню, знайдіть параметр «Оновлення програмного забезпечення», клікніть по ньому. Далі процес оновлення буде здійснюватися автоматично, з усіма пропозиціями, які можуть виникати, можна сміливо погоджуватися.

Алгоритм дій за допомогою інтернету

Якщо у вас є можливість скористатися прямим підключенням до інтернету, питання прошивають чи PS4, перестане вас хвилювати, оскільки можна переконатися, що за допомогою такого алгоритму прошити PS4 набагато простіше.

Запустіть приставку, дочекайтеся її повного завантаження. Після чого зайдіть в основне меню. Знайдіть параметр «Налаштування», клікніть по ньому. Тепер на сторінці, знайдіть новий параметр «Оновлення ПЗ». Натиснувши на нього, запуститься автоматичний процес оновлення.

У цей момент власник консолі може зайняти просто вичікувальну позицію. При виникненні з боку системи будь-яких пропозицій слід, безумовно, з ними ознайомитися, а потім обов’язково погодитися.

Коли процес завершиться, консоль обов’язково перезавантажте. Цей момент пропустити неможливо, оскільки сама приставка «попросить» вас про це.

Після нового запуску можна зайти в «Налаштування», відкрити «Інформацію про систему» ​​і переконатися, що версія підвищилася, відповідно, можна розраховувати на значне поліпшення функціонування, підвищення продуктивності ігрової приставки.

Отже, прошити Sony Playstation 4 зможе кожен користувач, який вивчить ці нескладні і нехитрі інструкції. Маніпуляції по прошивці спрямовані на підвищення версії. Не секрет, що кожна нова версія прошивки супроводжується помітними поліпшеннями, оскільки виробник враховує виявлені недоліки в попередніх версіях, відповідно, спрямовує роботу на їх усунення.

Sony Playstation 4

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector