Як прошити або перепрошити Sony Xperia

Sony є найвідомішим виробником, пристрої якого зберігають протягом багатьох років дивовижну популярність. Бажання мати смартфон або планшет цього бренду виправдано ще й тим, що вони характеризуються високою якістю. Понад п’ять років тому компанія Sony Ericsson запропонувала користувачам новий свій продукт, виконаний на базі Android. Безумовно, це новий пристрій набуло і нове доповнення до своєї назви — Xperia.

Sony Xperia C3

Телефони від Sony вважаються надійними, елегантними і зручними

У зв’язку з тим, що смартфони та планшети Xperia успішно продемонстрували своє явну перевагу, компанія швидко переорієнтувалася на виробництво тільки цієї лінійки пристроїв.

З плином часу навіть самий наворочений смартфон потребує оновлення програмного забезпечення. У мережі користувачі стикаються з привабливими пропозиціями, що полягають в прошивці власного смартфона.

Якщо ви також є власником унікального продукту Sony Xperia і бажаєте поліпшити його працездатність, розширити функціональні можливості, — значить, вам варто досконально вивчити інформацію, як прошити Sony Xperia C2305 або іншу модель цього виробника.

прошивка смартфонів

У мережі можна завантажити програмне забезпечення, за допомогою якого можна оновити версію прошивки смартфона. Однак такий спосіб не завжди вдається застосовувати. Адже існують випадки, коли доводиться втручатися в процес прошивки.

Щоб правильно встановити оновлене ПО на свій смартфон, вам краще ознайомитися з повноцінними інструкціями, що дозволяють розібратися у всіх, навіть найдрібніших нюансах таких маніпуляцій.

Не забувайте і про те, що підготовча робота є успішною основою для якісного старту і вдалого фінішу.

Sony Xperia L Terbaru

Підготовча робота

Перепрошивка Sony Xperia C2305 здійснюється успішно, якщо скористатися можливостями програми Flashtool. Краще не шукати в інтернеті цю програму, а відразу відвідати офіційний сайт Flashtool, з якого і зробити скачування. Так ви будете спокійні, що скачали коректну програму, яка забезпечить вам комфортну роботу, не супроводжується проблемами.

Після скачування встановіть Flashtool на комп’ютер, при інсталяції програма запросить вказати шлях установки. Тут ви можете сміливо варіювати: залишити той шлях, який пропонує система, або ж вибрати інше місце на іншому диску.

Тепер подбайте про скачуванні безпосередньо головного продукту, яким є нова офіційна прошивка Sony Xperia C2305.

Завантажити її можна з різних джерел, але краще все-таки довіритися надійним, перевіреним часом і супроводжується відмінною репутацією. При виборі прошивки вкажіть модель свого смартфона. Коли завершиться скачування, зверніть увагу, в якому вона знаходиться форматі.

Якщо прошивка має розширення ftf — значить, вона вже готова до подальших дій. Часто скачується прошивка в заархівованому стані, тому не забудьте попередньо її витягти з архіву.

Тепер, коли прошивка має формат ftf, помістіть її в потрібне місце, забезпечуючи таким чином коректність роботи програми в процесі подальших маніпуляцій. Знайдіть папку, в якій була встановлена ​​програма Flashtool, відкрийте її, знайдіть в ній підпапку Firmwares. Саме в цю папку перемістіть підготовлену прошивку.

Останнім етапом підготовчої роботи є установка драйверів, які забезпечують коректну зв’язок комп’ютера і смартфона. Щоб встановити драйвера, зайдіть в папку «Flashtool», знайдіть підпапку «Drivers», відкрийте її і знайдіть там файл Flashtool-drivers.exe. Клацніть по цьому файлу, дочекайтеся появи вікна з вибором потрібної моделі вашого смартфона, клікніть по цьому рядку. Тепер запуститься автоматична установка драйверів.

Після успішного завершення установки драйверів при підключенні смартфона до ПК, програма Flashtool легко зможе сама визначити модель вашого пристрою.

Дуже важливо звернути увагу на акумуляторну батарею вашого смартфона. Якщо заряд показує менше 50%, підключіть її до електромережі і зарядити хоча б наполовину (хоча, якщо ви не відчуваєте дефіцит в часі, краще провести повну зарядку акумулятора).

Ось тепер ніщо не перешкоджає переходу до самої відповідальної частини маніпуляції, в процесі якої на вашому смартфоні буде встановлена ​​нова прошивка.

Sony Xperia TX LT29i

алгоритм прошивки

При проведенні таких маніпуляцій вперше найкраще тримайте біля себе інструкцію, як перепрошити Sony Xperia C2305, щоб в будь-який момент можна було скористатися деякими підказками.

Запустіть програму Flashtool, вимкніть свій смартфон. Приблизно через півхвилини в вікні програми з’явиться кнопка із зображенням блискавки. Клацніть по цій кнопці, а далі натисніть параметр «Flashmode», який буде знаходитися в новому маленькому віконці.

Програма запитає вказати версію прошивки, — виберіть ту, яку ви заздалегідь підготували, клікнувши по ній двічі лівою клавішею мишки.

Далі програма буде автоматично готувати прошивку до установки на ваш смартфон. Під час цієї роботи ви будете просто споглядати за діями програми, але безпосередньої участі приймати не будете.

Після завершення цього етапу Flashtool попросить вас підключити смартфон до комп’ютера. Безумовно, ви зобов’язані підкоритися такій вимозі. Однак підключається пристрій до ПК з невеликим секретом. Затисніть клавішу гучності, тільки після цього підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

Після ініціалізації Flashtool вашого смартфона запуститься процес прошивки, до якого ви також не матиме ніякого відношення, а можете просто спостерігати. Коли процес завершиться, у вікні програми з’явиться фраза «Flashing finished». Саме це словосполучення свідчить про те, що все пройшло успішно, можна відключати ваш пристрій від ПК і працювати з ним.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector