Як користуватися чохлом-акумулятором на айФоні

Заряду батареї iPhone вистачає далеко не всім. Тим, кому не вистачає, доводиться йти на різні хитрощі: носити в сумці зовнішню батарею або стрибати від столу до столу в кафе та інших закладах у пошуках розетки. Але є ще один девайс, який одні вже давно використовують, а інші про нього до цих пір не знають. Якщо ви належите до останніх, то пора дізнатися, як користуватися чохлом-акумулятором на айФоні і що він із себе представляє.

Чохол-акумулятор для iPhone

Що це?

Чохли-акумулятори набули великого поширення на iPhone, так як ці смартфони:

  • схильні до швидкої розрядки (втім, як і всі інші);
  • на відміну від Android- та Windows-телефонів мають обмежений модельний ряд, для якого зручно робити додаткові аксесуари.

Пристрій являє собою літієвий акумулятор для Айфона, зручно розташований всередині пластикової оболонки. Основні переваги такого гаджета перед зовнішньої АКБ:

  • заряджати чохол-акумулятор потрібно також, як смартфон, не знімаючи з нього;
  • меншу вагу;
  • важко втратити, хіба що разом з самим телефоном;
  • зручно носити з собою.

Звичайно, телефон з таким рюкзаком буде виглядати злегка громіздко, трохи потяжелеет. Але зате тепер турбуватися за заряд майже не доведеться.

Як користуватися?

Чохол-акумулятор для iPhone

Пристрій легко використовувати

Кілька слів про те, як працює чохол-акумулятор. Хоча насправді розібратися в пристрої зможе як дитина, так і будь-яка блондинка, якій дістався в подарунок такий гаджет. Усередині чохла розташований роз’єм: Lightning або 30 pin, за допомогою якого батарея з’єднується з iPhone. Після цього, коли смартфон починає сідати, ми натискаємо на кнопочку на чохлі — він переходить в активний режим.

Зарядити цей знімний акумулятор для iPhone можна, не витягуючи з нього телефон. На ньому розташований роз’єм: Lightning або microUSB, в залежності від моделі. Підключаємо провід і заповнюємо енергію. Часто на чохлах також роблять кілька лампочок, за якими можна встановити ступінь заряду: повністю заряджений девайс показує всі чотири, при 75% — три і так далі.

В основі чохла-акумулятора лежить літій-іонна батарея. Передбачено, як правило, 500 повних циклів зарядки. Звичайно, не дуже багато, але в середньому це стандартний показник для АКБ такого типу. Після 500 циклу, можливо, раніше, елемент живлення почне втрачати енергоємність. Яка, до речі, і так є одним з недоліків супер-чохла в порівнянні з PowerBank. Повноцінний знімний акумулятор для iPhone дозволяє зарядити девайс кілька разів. Тут же найчастіше один-два рази.

Який чохол краще вибрати?

Російський, а також будь-який інший ринок зараз переповнений цими девайсами за різною ціною. Знайти можна і в великих супермаркетах, і на ринках, і на Aliexpress. Досвідчені власники гаджетів розуміють, що покупка акумулятора — це вам не гарненький бампер з узорчік замовити. Довіряти варто тільки популярним брендам і перевіреним магазинам. Вартість також буде свого роду індикатором якості виробу. Тому не скупіться і як слід перегляньте асортимент, перш ніж робити покупку.

Крім ціни і якості, покупців може хвилювати енергоємність, а також габарити пристрою. Тут все прямо пропорційно: чим більше чохол, тим більше і ємність АКБ. Тому якщо хочете тонкий витончений гаджет, доведеться обмежитися лише одним додатковим циклом. Існують також чохли-акумулятори, які захищають свого носія від пошкоджень. Ну а вас така цегла врятує від бандитської кулі або у вуличній бійці, коли зручно буде стискати в кулаці що-небудь важке.

Одним словом, елементів живлення, що містяться на задній панелі телефону, сьогодні велика кількість. Багатьом цей аксесуар послужить відмінним доповненням до iPhone. Ретельно вибирайте і потім із задоволенням користуйтеся довгий час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector