Як підключити телефон до PS4

Зараз у молоді і навіть у не зовсім молодих користувачів поширена консоль PlayStation 4. Для неї існує багато ігор, в які можна грати як одному, так і компанією. Однак не у всіх є PlayStation Vita. Тому вам підійде варіант підключення консолі до смартфону. Описані операції працюють практично з усіма телефонами.

Як підключити телефон до PS4

Підключення програми до телефону

Частина 1

 1. Спочатку вам необхідно підключити PS4 до мережі. Це можна зробити як за допомогою Wi-Fi, так і за допомогою мережевого кабелю, підключивши його в задній порт консолі. Після включення обох пристроїв повинні автоматично визначитися всі налаштування мережі.
 2. Після виконання цієї операції треба здійснити установку самого додатка. Тому тепер зайдіть в Play Market і встановіть програму PS4 Remote Play.

  Стартовий екран додатка Remote Play

  Стартовий екран додатка Remote Play

 3. Після скачування відкрийте програму і підключіть смартфон до PS4. Коли додаток відкрилося, натискайте Далі. Там буде показуватися інструкція по підключенню. Воно відбуватиметься за допомогою коду, завдяки якому консоль визначить пристрій. Через невеликий проміжок часу програма запуститься і обрана на PlayStation гра буде відображатися на телефоні. Якщо ви хочете вийти, клікніть на клавішу Додому.

  Пошук PlayStation 4 в одній мережі Wi-Fi

  Пошук PlayStation 4 в одній мережі Wi-Fi

Частина 2

 1. Для управління контролер також потрібно зареєструвати на смартфоні. Безпосередньо в самій програмі клікніть на кнопку Реєстрація, після натискання на яку ви побачите різні настройки, а також інструкцію. Для наступних дій вам знадобиться аккаунт PlayStation Network. Введіть його на екрані, який з’явиться пізніше. Після цього ви повернетеся до вікна з настройками.

  Пошук PlayStation 4 через PlayStation Network

  Пошук PlayStation 4 через PlayStation Network

 2. Потім підключіть ваш телефон до контролера. Для цього включіть блютуз і в списку пристроїв знайдіть потрібного імені. Щоб відключити геймпад, потрібно виконати наступні дії. Натисніть кнопки Share і PS і утримуйте їх, доки світлова смуга не почне блимати білим.
  Підключення джойстика до пристрою

  Підключення джойстика до пристрою

  Інформація про світловий смузі

  Інформація про світловий смузі

 3. Натисніть далі і відновите ігровий процес. Тепер ви можете грати в свої улюблені ігри на смартфоні на відстані.

Ось якими корисними можуть виявитися розробки в XXI столітті. Завдяки такому додатком ви зможете без праці і з насолодою грати в свої улюблені ігри. Плюсом є те, що зробити цю операцію зможе кожен, а головне, що абсолютно безкоштовно. Сподіваємося, що у вас не залишилося питань по цій темі. Але якщо вони у вас є, то ми готові вислухати їх в коментарях. Відповідь на них ви отримаєте в найкоротші терміни. А також будемо вдячні, якщо ви поставите лайк і поділіться цією інформацією зі своїми друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector