Рішення помилок 907, 963 Play Market

вступ

У цій статті ми детально розглянемо дві помилки Play Market: 907 і 963. Чому відразу дві? По-перше, їх симптоми абсолютно однакові — стає неможливо завантажити додаток через Play Market. По-друге, причина їх виникнення однакова, і відповідно, по-третє, викорінилися вони також однаково. Давайте розглянемо, через що виникають помилки Play Market з кодами 907 і 963, а також як з ними боротися.

Помилка 907 963 Play Market

Причина помилок 907 і 963

Причин, через які з’являються помилки Play Market 907 і 963, кілька, але вони не є смертельними. Тому прочитавши нашу інструкцію, ви зможете позбутися від них самостійно, без необхідності звернення до фахівців сервісного центру. Чому ж виникають ці неполадки?

 1. Переповнений кеш клієнта Google Play Market. Під час своєї роботи він залишає безліч тимчасових файлів, особливо при завантаженні і оновленні додатків. Згодом їх може накопичитися дуже багато, через що магазин додатків починає працювати некоректно.
 2. Некоректне оновлення Маркета. Час від часу компанія випускає оновлення клієнта Плей Маркета, який, на відміну від інших програм, оновлюється в тлі без відома власника, який в цей час може продовжувати користуватися ним. Як підсумок, щось встановлюється некоректно і під час роботи проявляється помилки 907 і 963.
 3. Помилка роботи зовнішньої карти пам’яті. Якщо великі додатки та ігри зберігайте на зовнішній SD-карті, при спробі оновлення може виникнути помилка 963 або 907. Проблема може бути в самій карті пам’яті або просто збій передачі даних при зверненні до неї.

Зустрічатися обидві неполадки можуть практично на будь-якій сучасній версії Android. Явище це досить часте. Тепер давайте подивимося, якими способами можна вирішити проблему помилок 907 і 963 Play Market.

Помилка 907 Android

Помилка може бути викликана однією з 3 причин

Усуваємо помилки Play Market

Спосіб 1. Очищення даних і тимчасових файлів

Цей спосіб дозволить позбутися від конфліктів файлів і некоректної роботи програми, якщо ви довго не проводили очистку системи. Щоб очистити дані, виконайте такі кроки:

 1. В меню пристрою запустіть Налаштування — Додатки — Все — Google Play Market.
 2. У меню натисніть на кнопку «Очистити кеш» і потім «Стерти дані».
 3. Повторіть дії з Google Services Framework і Сервісами Google Play.
 4. Перезавантажте девайс і спробуйте ще раз поновлення або установки програмного забезпечення.

Спосіб 2. Видалення оновлень Google Play Маркета

Якщо перший спосіб не допоміг і у вас виникають великі підозри, що все нещастя відбуваються через неправильне поновлення Плей Маркета, спробуйте видалити його поновлення. Можливо, саме це вирішить вашу проблему.

Видалення оновлення Play Market

По завершенні процедури перезавантажте пристрій

 1. Повторіть пункт 1 з попереднього способу.
 2. Замість очищення кеша і даних, натисніть «Видалити оновлення».
 3. Перезавантажте свій телефон або планшет.
 4. Підключіть його до інтернету і почекайте, поки система автоматично не оновиться магазин додатків.
 5. Будь ласка, спробуйте установки потрібного вам софта.

Спосіб 3. Перенесення додатка у внутрішню пам’ять

Може таке статися, що карта пам’яті є повністю робочої і функціонує так, як потрібно, але система видає помилку 963 або 907 при спробі оновлення встановленого на неї софта. У такому випадку може допомогти перенесення даних з флешки у внутрішню пам’ять. Для цього:

 1. Перейдіть в Настройки — Додатки, де зможете знайти проблемну програму або гру.
 2. Натисніть на кнопку «Перемістити у внутрішню пам’ять», дочекайтеся закінчення перенесення.
 3. За допомогою Маркета повторно спробуйте оновити програмне забезпечення.

Спосіб 4. Відключення зовнішньої карти пам’яті

Чи є у вас зависла карта пам’яті, то, крім помилок 907 або 963, весь пристрій може дуже сильно гальмувати. З великою часткою ймовірності ви навіть не зможете переходити по меню. Якщо з вами трапилася саме така ситуація:

 1. Вийміть карту пам’яті з слота, розташованому на бічній грані корпусу або під задньою кришкою.
 2. Вимкніть телефон, кілька секунд утримуючи кнопку живлення.
 3. Завантажте телефон без SD-карти і спробуйте ще раз установки програми або гри.

Якщо ж пристрій продовжує функціонувати, і проблема з картою пам’яті виражається лише в помилках з кодом 907 або 963, скористайтеся цією рекомендацією:

 1. В меню операційної системи відкрийте Налаштування — Пам’ять.
 2. Прокрутіть сторінку налаштувань вниз, де ви зможете побачити інформацію про вашому зовнішньому накопичувачі, його обсязі і про те, як розподілена пам’ять між різними компонентами системи і типами файлів.
 3. Натисніть кнопку витягти SD-карту, після чого система в рядку повідомлень покаже, що флешка витягнута.
 4. Відкрийте Play Market і спробуйте заново оновити або встановити програму.

Якщо ж карта пам’яті не відключається через меню смартфона або планшета, просто витягніть її з гнізда.

Таке буває дуже рідко, але може статися така ситуація, що жоден з перерахованих вище способів не допомагає в боротьбі з помилкою Play Market 907 або 963. Що робити в такому випадку? Ось кілька варіантів рішення.

 • Повне видалення та перевстановлення проблемного програмного забезпечення.
 • При наявності рут-прав — видалення Play Market і повторна установка за допомогою APK-файлу, завантаженого з надійного ресурсу, наприклад, 4PDA.
 • Користування альтернативним магазином додатків, наприклад, Yandex.Store.
 • Повний скидання налаштувань девайса або навіть перепрошивка.

висновок

Ми сподіваємося, що ви не будете стикатися з такою проблемою, але все ж, якщо це трапиться, ви зможете самостійно все залагодити, скориставшись порадами з наших статей. Якщо ви хочете доповнити інформацію власним досвідом, напишіть про це в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector