Як активувати Photoshop

Графічний редактор Photoshop — платне додаток. На офіційному сайті www.adobe.com можна скачати демонстраційну версію редактора, але працювати вона буде лише 30 днів. Тому як у любителів, так і у професіоналів виникає питання про те, як активувати Photoshop, щоб вільно його використовувати?

Як активувати Photoshop

У цій статті ми розповімо, як придбати продукт Adobe — Photoshop

Як активувати Photoshop CS6 або CC2015

Після установки пробної версії (через 30 днів) або вибору покупки платній, користувачеві потрібно активувати програму, інакше вона не буде доступна до використання. Це можна зробити за допомогою покупки Photoshop версії CS6 або CC2015, при цьому спосіб для кожної версії свій.

Демо-режим Photoshop

Натисніть «Купити» для переходу на сторінку придбання програми

Купівля Photoshop CS6 або CC2015

Фотошопи версій CS6 і CC2015 відрізняються не тільки функціонально. Методи покупки теж різні — все залежить від типу поширення. Інша причина відмінностей полягає в тому, що компанія повністю зосередилася на новому пакеті (CC), тому старий (CS) придбати стало складніше.

Як купити Photoshop CS6

Зміна принципу поширення, підтримки та оновлення (від старого пакета просто відмовилися на користь нового) призвело до того, що Creative Suit 6 в більшості випадків купувати невигідно, про що заявляють і самі розробники на своєму сайті, тому єдина можливість купити «шостий» Фотошоп — зателефонувати за номером, вказаним на сторінці з повідомленням про покупку, і зробити замовлення у менеджера. Після придбання програмного забезпечення, серія CS6 стане доступна користувачу довічно.

Як купити Photoshop CC2015

Creative Cloud поширюється через підписку, тобто користувач платить певну суму коштів, щоб отримати доступ до забезпечення на бажаний термін. Adobe пропонують чотири варіанти, кожен з яких включає всі можливості пакета:

  1. Photography. У набір входить Lightroom і кілька доповнень, що вигідно і зручно для тих, хто обробляє фотознімки.
  2. Single App — цей варіант включає в себе тільки Фотошоп версії Creative Cloud 2015 року випуску і підходить для тих, кому не потрібні інші додатки або бажаючих заощадити.
  3. Complete. З цим пакетом користувач отримує доступ абсолютно до всієї продукції компанії розробників Adobe CC, в тому числі до Photoshop.
  4. Creative Cloud for Teams — спеціальне рішення для команд і студій, яке дає кілька переваг, в тому числі збільшений об’єм пам’яті на серверах.

Photoshop - Вибір тарифу

Підберіть ту програму, яка найбільш відповідає вашим потребам

Для активації Adobe Photoshop CC2015 потрібно:

  1. Ознайомитися з тарифними планами поширення програми за адресою: www.creative.adobe.com/ru/plans?store_code=ru.
  2. Якщо необхідно, то увійти під своїм логіном і паролем в Adobe ID, для чого новим користувачам знадобиться створити обліковий запис.
  3. Перейти до оплати, натиснувши «Приєднатися».
  4. Прийняти умови.
  5. Ввести інформацію про кредитну картку.
  6. Підтвердити підписку.

З останньою дією користувач офіційно стає клієнтом компанії і учасником Creative Cloud. Фотошоп стає доступний на той термін, який був зазначений при здійсненні замовлення, але його завжди можна продовжити або скасувати.

підсумок

Фотошоп в останніх збірках — один з кращих графічних редакторів на сучасному ринку, а також кращий за історію Adobe. Демонстраційна версія програм доступна протягом 30 днів, після чого потрібна активація, а її можна зробити, купивши ліцензійну версію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector